Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
elbisenin renkleri ne güzelmiş yaaaa
hepsi de çok uyumlu olmuş valla. lilililililiilil elini gördüm:roflol:

aprilimmm sen o sun :lepi: tanıdım elinden :roflol:
düşünsene tanıdık biri çıkıyomş kaydirigubbakcemile3
elbise park bravo elbiseleri gibin kızz :hulya: valla maşşallah züper olmuşşş
çantanın rengide var zaten elbisede iyi uyum saglamşsn bitanemm Şeniz
üstünde görebilsek keşke boshayallersmile

tanrıca canım kombıne hasta oldum kıyafetler ve cızmelerı nerden aldıgını yazarsan sevınırım kazak super yaa

Geldim ama bu bilgisayardaki klavyeye alışkın olmadığım için yanlış yazabilirim kusura bakmayın şimdiden =(

Kanka eridim bittim resmen o ayakkabıları eskiden sorsan yok hiç tarzım değil fln derdim ama şimdilerde inanılmaz beğeniyorum :asigim: Benim seksi afromada kimbilir nasılda yakışıyordır çantaya gelince Louis aşığı olduğumu biliyon çizme ile uyumu dehşet
Kazağın kolları fln çok şekilli be kanka :lepi:

Bebeğim çokkkkkkk güzel çok renk uyumlarınıza bayılıyorum kankalarım :asigim: Nisanım ne çok küpen var ve hepsi kıyafetlerinin renginede hemde :lepi: Elbisenin o yaka kısımı benim geçen gün ölüp bittiğim tarzda değil mi meleko :lepi:

Son düzenleme:
elbisenin renkleri ne güzelmiş yaaaa
hepsi de çok uyumlu olmuş valla. lilililililiilil elini gördüm:roflol:

Biğendin mi la kuş kafa hihoyyyt
el elden üstündür olum
bkz: Tanrıçam sempatiksalakcinni olumunekankayizsmile

laelaelaelaelae allah deşifre oldum elimden sempatiksalakcinni
üstümde göremeyceeniz kankam napiim yahuv...:gitme:
öpüyüm ama senii
Şeniz

opuyorumnanaktan Çok küpem vardır Livitom doğru, küpe canavarıyım ben :asigim:
yok aşkom öyle değil yakası bildiğimiz V yaka a.s
ama elbisenin iç kısmındaki fermuar o beyaz görünen. keşke kapatsaymışım onu çekerken yahu...:mymeka:
ev yapımı olduğu içün ahhahaha
:roflol:

beğenmesem beğpenmedim derim valla sölerim ben açık açık.şu dilimden çok çekiyom:roflol:

efferim hep böle ol cigerim kuşum :roflol:

nikocum canım yaaaa:asigim:
aprilim sen bi anda üşümek geldi ısınıyım diyerek girr odaya al gel:roflol:
du bakim açılmaya başladım sankine sempatiksalakcinni :gitme:
hala bıraktığım gibi burdasın gece kuşu :roflol: patronum sana beşşş çaksın en yıldızlısından :jeyyar: :roflol:
kankam süpersonik bir uyum olmuş :dance: ah ah kısmet olsaydı hırkayı beraber alacaktık kimbilir zemuszemus elbise ve hırkayı istiyorum kanka bi tur giyem mi :lepi: sempatiksalakcinni
demek çanta markasız öle bir çantacıdan ha :1shok: inanmıyorum :dilcikar: bunu nasıl yaparsın kanka :mymeka: :roflol::roflol:
bir tur dedim islom gözüm burlarda mı acaba :1hug:sempatiksalakcinni artık bir işe girsin de aprilime markalı çanta alsın :icecream:

burdayım tabi her gece her gece herkesler kaçışıyo ben buraları silip süpürüyom kapatıyom topiği:roflol:

şimdi baktım da kırmızıya pek çalmıyomuş ama ben çok beğenerek kullanıyom canom. büyük olan oriflame küçük olan golden rose.hem simli ikisi de pırıl pırıl oluyom
[/url][/IMG]
Kırmızıya çalan allıkCADIARZU
Yirim seni golden rosenin rengine bittim çok hoşboshayallersmile

uyyyyyyyyhhhhhh harikasın islo kankam bayıldım renklere de dudaklara daaa aklinialirimsmile aklinialirimsmile zemuszemus Şeniz

Aprılımm teşekkür ederim kankamŞeniz

Heyooohihoyyyt
Danrıçam benlen barıştı:dance:
Ben hiç tirbiyesizlik yapmamki sempatiksalakcinni

Demek hoşgelmedimkötükedihüso
Rucların yapısı yağlı gibin olduğundan uyuz olurum ben be kanka ama denemek lazıma.s

hoşbulduk fıstıklar yine dudaklar, malzemeler yakıyor ortalığıbayanssulusmile
buralarda çok sogudu tanrıcam buz gibi yorganlar çıktı kazaklar çıktı donuyoruz hele de geceleri
Ayy hemen üstüme alınayımbayanssulusmile
opuyorumnanaktan
dudaklar 10 nomeroo :lepi: ayrıca en sondaki rujun renginide çok beğendim
pirhotum çok teşekkürleropuyorumnanaktan sexy plum hakket güzeldir bu aradakaydirigubbakcemile2
İslandım dudaklar çok güzel be yalnız bizim topikteki herkesin dudakları ayrı güzel Nazar deymesin güzellerime

Livim çok teşekkürler bitanemopuyorumnanaktan ama senin dudaklar hakikaten ayrı bir müthişboshayallersmile
Uyy ağzımı öpcekdelikafadulden
teşekkür ederim nazocanımŞeniz

Benim de ayşo geldi bugün fenayım:1no2:
Ama sana ettiği hiç olmamış be nazom:1ninca:

Allamm inanamıyorum nikooyu gördüm aşağıda bu bir kabus aman bir rüyamııı:1shok:
NikooooommmmmmmmmŞeniz

markasız işte napiim markasız işteeeee :gitme: mafoldumben mafoldumben
islo hanım hiltonlarda geziyi Nikom heheeeeeyy
gelcek te işe gircek te bana çanta alcak ha
güleyim baali
sempatiksalakcinni

koptum yalnız aprilimmm :roflol:
geriye bi baktım da sengözlerimebaksanab

şakkıdı bi dal ciğara istin mi kanke?

Nikoooooo:sm_cool:
Yaşıyosun evet senn yaşıyooo:teytey:
Çok özledim olum yaa Şeniz
Az kaldı ciğerim az olacak bişiler Allahın izniyle sana da kürk alcam:icecream:

Olum anayasada yeri var artık fişleme yok:roflol: hemen afiş ettin beni niko karısının diline sarma beni:roflol:
Elbiseye bahh anacığının ellerine sağlık benimkinde tık yok göstereyim de utansın:dilcikar:
Hırkana markasız çantana doğal taşlı küpene kurban:asigim:

hoşgeldin islommmm

Hoşbuldum meleğimŞeniz
Faranjitliler kervanına hoşgeldin:icecream:
Bu illet hiç geçmicek haberin olsun.
Ögretmensin, cigara fosurdatıyon, dondurma yalıyon...
Yalnız sen bütün kriterlere uyuyon benim ne günahım var islonun suçu nedelikafadulden
Ben de sadece alkol var:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…