Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yıvrım Allasen, şu at kılı fırça hakkaten selülite iyi gelir mi, de bize...
Bende accık var da, yosunlu sabunla epey geçti. Hızlandırmak istiyorum geçme sürecini.
aprilim bu masajla alakalı bişey..onu alınca masaj yapmış gibi olucaksın..o bölgedeki kılcal damarlar harekete geçince kan dolaşımı hızlanıyo..sert keseler oluyor ya hani,onlarlada ovsan o bölgeyi olur yani.maksat o bölgeyi hareketlendirip masaj yapmakyerimseniben
tanrıça bu yüz süngerleri varya temizlik için ben watsonstan aldıydım banyoda onunla süngerliyom yüzümü.uygunmudur?:hulya:
fazla ovma yüzünü sarkarsın ilerde:hulya:fazla ovmamak kaydı ile kullanabilirsin tatlımkaydirigubbakcemile5

deli:))))

merhaba kıslarrr
ben foto koyacaktım bugun değil miii
işten yeni geldimmm geberiyommmm
:sinifsinif:

tanrıçam verdiğin maskeler sayesinde yüzümün nem dengesi normale döndü,fakat ben yüzümdeki bu mat görüntüden sıkıldım yani canli ve parlak görünsün istiyorum.böle sağlıklı dursun yani.sigaradan dolayı bi sarılık var ciltte ama napmalıyım canımın içisi

işte kızlar bunlarda benimkiler
çok fazla şey almayı sevmiyorum özellikle aynı işe yarayan iki şeyi..
zaten koyacak yer bulamıyorum

:ecrin_bebek:
resimler cok acele çekildi kusura bakmayın
öpüyorummmm
opuyorumnanaktan

nazalp cim ürünlerin cok güzel o sabunun markası ne canım:?

Son düzenleme:
merhaba güceller ben geldiim :kedi: şimdik kafamda şaç bakımı için sinemakili saç maskesini yaptım ve 2 saattir kafamda yaklaşık 3 saat daha bekliceem ama bölee beklemek ne kadar da zor yaa bunaldım wallaa :bbo:

arzu ya da baş sağlığı diliyorum :çok üzgünüm:

cicislerin cok guzel ıı gunlerde kullan kuzumbayanssulusmile

Eprıııl...Ne marka yosun zabını kullandın sen?kaydirigubbakcemile5
Selülatım yok demiştim ama.ohaoldumsmile. taaaa iyi olabilmesinde zarar yok demi?
sempatiksalakcinnişöööle sütunlaaaar gibin..:1rolleyes:

Balböceğim, Bagno Di Roma markası.
Bu markanın sabunları hep %100 bitkiseldir.
Yüz için özel sabunları da var. Benim bildiğim kadarıyla Kipalarda mevcut.
Selülit için, selülitin durumuna göre sabunları var ve şööyle masaj yapılabilen şekildeler. Gerçi zamanla düzleşiyor tabii.
ben yaklaşık 2 aydır düzenli kullanıyorum başlangıç seviyesi FUCUS sabununu, sıkılaşma farkediliyor. Bende de pek selülit yok balım zaten zayıfım ama hem önlem almak için hem de sıkılaşmak için kullanıyorum, sonuçtan memnunum. Banyoda bikaç dakika masaj yapıyorum bu sabunla. Kokusu da harika ve çok güzel temizliyor.
Çıkınca mutlaka krem sürüyorum kurutuyor biraz çünkü.
Livim de kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam, memnundu.
Resmi böyle balım:

Bende keçi sütlüsü, biberiyelisi ve susamlısı var kuzum, her biri çok güzel...

at fırçası mı akannehir aman allahım neler biliyorsunuz oyle nerede satılıyor ki

At fırçası değil bebekim, at kılından fırça. kaydirigubbakcemile3 :lepi:
Eda Taşpınar ablamızın süpersonik bacakalrının sırrı, bu fırçayla günde 5er dakika masaj yapması imiş.
boshayallersmile

hoşgeldin kuzum
ben de yağ karışımını sürdüm kafama,Barcelino. 4 saat filan olmuştur...lülülülülülü
1 gece bekletebilirsiniz diyor ama
akşam yatmadan yıkancim.
kaydirigubbakcemile5

nazalp, toprağım, harika ürünlerin tatlım güle güle kullan opuyorumnanaktan

herkese meraba kzılarrra.s. cicişler eklenmiş yinee nazalp bayıldım hepsine shelere özllikle güle güle kullan cnm

kulak küçültme ameliyatı yaptırcaz ona ablası kulakları yerlerde geziyokaydirigubbakcemile3

Evet canım fiyatları çok uygun, ben Kipadan 3 TL ye almıştım sanırım veya 3.5...
Keçisütlü olan nemlendirici etkili, ve o da böle masaj yapıcı şekilde. Kokusu çok güzelll
:asigim:

:roflol: aynen kanka bana o daha gece sabah olması için 10 gibi olması lazımkaydirigubbakcemile3 çok seviyom ojebayanssulusmile yok aşkım ya adam akıllı bişeyim yok:sinifsinif: sağol bitanem.opuyorumnanaktan

Canım benim çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

geldim geldim...nan tanrıca bide 51 kiloyum diyon senin yüzünden sığamadım süpürgeye
biberiim ne güzel şeylerin var öyle bide bişeyim yok dersin

Ceylanım yok daha bişeyim ya ama hırs yaptım ben de alcam yeni cicilerkaydirigubbakcemile3

biber o ojelerin hepsini bana yolla bebeğim.ayrıcanamda rimellerimiz aynısengözlerimebaksanab

Hepsi feda olsun sana bitanem adresini yolla bana sevmedim ama ben bu rimeli değiştircem hani şu çift taraflı olanlar var ya tanrıçamla ilarzum kullanıyo ondan alcamaklinialirimsmile

bıberım senınkılerde az degılmıs hanı-tatlicadiarzu-
gule gule kullan bebenkımmŞeniz

Teşekkür ederim panterimmmopuyorumnanaktan

dalga gecmen fururumalsanaalsanasmile

Vayy vayy vayyy bayıldım tamturları çok severim hepsi çok güzell yaaboshayallersmile

Seninkiler çok daha güzel bitanemmmopuyorumnanaktan
akitra ve karabiber ciclerinize bayıldım yaaasositosositodelikafadulden

Sağol canım benimopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…