Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıca ben seni cok merak edyorum ozel album yapıp koysan olur mu:kedi:

Yıvrım Allasen, şu at kılı fırça hakkaten selülite iyi gelir mi, de bize...
Bende accık var da, yosunlu sabunla epey geçti. Hızlandırmak istiyorum geçme sürecini.

tanrıça bu yüz süngerleri varya temizlik için ben watsonstan aldıydım banyoda onunla süngerliyom yüzümü.uygunmudur?:hulya:

Konuyu okuyanlar neden görükmüyoooo?bilmiyorumkismile

Şu at kılı fırçasının, bi benzerini almıştım watsondan arada bir kullanıyorum.:1closedeyes:.
At kaşağısı gibi..hani ilkokulda bi hikaye vardı ya kaşağı diye şutarafagittihemen onu çağrıştırıyor bana..kendimi kaşağılıyorum..:roflol:

kaydirigubbakcemile3
Alemsin Heidim yaa, hiç sevmezdim o öyküyü. :sinifsinif:
işe yarıyor mu peki ?
fisfisfis

tatlıgacım watsonda bulabilirmiyim ki ondan
bendeAllaha sükür görünürde yok ama sıkınca var gözüküyor varmı yokmu simdi
eyvahedigeldismile

kaydirigubbakcemile3
Alemsin Heidim yaa, hiç sevmezdim o öyküyü. :sinifsinif:
işe yarıyor mu peki ?
fisfisfis

Ne biliiim aldım işte :icecream:..işe yarar diye, fazla selülatım olmadığından:dilcikar: anlayamıyorum..:roflol:
Onu aldığımda,oğluşum anne bizim kzolet fırçamız var niye alıyorsunkaydirigubbakcemile3 dedi..
Koccaman sapı var.takur tukur küvete sığamıyorum, çarpıp duruyor duvarakaydirigubbakcemile3

Bi de bundan var..bulaşık süngeri gibi.. Bu daha pratik geliyor bana

tatlıgacım watsonda bulabilirmiyim ki ondan
bendeAllaha sükür görünürde yok ama sıkınca var gözüküyor varmı yokmu simdi
eyvahedigeldismile

Watsonda var..Ahşaptan da var..Renkli bakalit gibi olnı da var..boshayallersmile
Ama atkılı olduğu sanmıyorum bi sormak gerek....ben sadece fırça olsun diye almıştım..Bildiğimiz normal fırçadır..

Watsonda var..Ahşaptan da var..Renkli bakalit gibi olnı da var..boshayallersmile
Ama atkılı olduğu sanmıyorum bi sormak gerek....ben sadece fırça olsun diye almıştım..Bildiğimiz normal fırçadır..

hmm onlar at kılı değil galiba canım görmüştüm uzun saplı seffaf plastikten
aktara sormak lazım o bulaık bezi gibi olan cok faydalıymıs annem demişti
fisfisfis

hmm annadım bitanem, bunlardan Body Shop'ta da var ama at kılı olsun lazım. kaydirigubbakcemile3

hmm onlar at kılı değil galiba canım görmüştüm uzun saplı seffaf plastikten
aktara sormak lazım o bulaık bezi gibi olan cok faydalıymıs annem demişti
fisfisfis

Eminönünden bulurum gibime geliyi... guclubacismile

Eprıııl...Ne marka yosun zabını kullandın sen?kaydirigubbakcemile5
Selülatım yok demiştim ama.ohaoldumsmile. taaaa iyi olabilmesinde zarar yok demi?
sempatiksalakcinnişöööle sütunlaaaar gibin..:1rolleyes:

Netten, bizim için bişey buldum kızlar.:dance:. bu daha süper..delikafadulden
Keçi kılından,.. at fırçası.:1shok:.Kısrak gibi hatunlarız ya.. zemuszemusona istinaden...:roflol::roflol:

Asıl kaşağı bu galibaaaa...kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…