Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıaymet geçti ama çok soğuk be kızanım,popomuz donuoookaydirigubbakcemile3 ani marmaris güsel diyon dimi aşkım.:hulya:

ozaman marmarie gidiozzzzzzzzzzzzzzzzz kaldığın otelle ilgili iletişim bilgisi varmı canım

bayılırım böyle mekanlaraaaaaaaaaaa boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
bide cıbıl cıbıl öredekler cirit atıyo gölün üstündezemuszemusgörsen bayılırsın:ecrin_bebek:
ozaman marmarie gidiozzzzzzzzzzzzzzzzz kaldığın otelle ilgili iletişim bilgisi varmı canım

yok bebeğim o kadar detaylı yardımcı olamam:))zaten en son 5 sene önce gitmiştim oda 2 gün kaldım:))ama bi araştır güzel oteller vardır kıyamet kadarŞeniz

anlaştık:)))oh bee:))

bir çin atasözüde derki...huıo maşaroki makamo..yani benide alın arkanıza:smiley-cool:

Gel anam gel motorun yanına sepet taktırırız, oturursun sepette oyyyy ne tatlı olursun hem de düdük senii :roflol::roflol: :1hug:

Duuurumu dersin kızanım..kaydirigubbakcemile3

benim esekimde her daim kapıda durur be ya aklinialirimsmile

kızanım bea marmaris gibi düşünüoz var mı bildiğin yerler bu arada asıl trakyalıyım ben aşkımm

huıo maşaroki makamo....aklinialirimsmile
Aynından bende diyom.kaydirigubbakcemile3.oğluşumla:ecrin_bebek: beni de alın kıssslar..

Kısss..kar kıyamet olmuş orası..nasıl çok mu kar var kızanım..

Anaa topiği çingaaneler bastı kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt
Yahu durun şimdik topraklarım,
Bıldırki turnalar kıçınızı mı tırmaladı bu havada :roflol:
ne gezmesi, Trakya kar altında...
Ben Tekirdağlıyım, şansıma sevdalım Edirnede asker, Edirnede Meriç hala deniz gibi...fisfisfis
ÜStüne de kar yağii ooy oy.
olumunekankayizsmile

Bu karı zengin ben size diyim kaydirigubbakcemile3 :jeyyar::jeyyar:

alıntı sonra yapcemmmm
ilarzumla sımcık telde konustum
cenaze nedenı ıle pazartes ııstanbula gıdıwermıs sanırsam pazar donecekmıs
annesının tarafından akrabası wefat etmıs kıslar:gitme:

ilrazucum basin sagolsun canim :gitme:

Ayyy..muhabbete ve size doyum olmaz.kaydirigubbakcemile5.ben çoluk çocuk :ecrin_bebek:saaabı bi gacıyım, kızanım var benim..
Bu gacı kaçar..öptüm hepinizi..opuyorumnanaktan

nisanım inş cnm olumunekankayizsmile

canlar geldimm evet kızlar biz tanrıçamla öyle birsey konuşmuştuk gün içinde ne giydiysek sadece kıyafetlerin yani kombinin fot.larını koyalım diye düşünmüştük ( çanta ve diger aksesuarlarda dahil )
topığimizde ne ararsan var spor cilt bakımı güzellik kıyafette olsa fena olmaz diye düşündük ama herkesin fikirini almak lazım herkes ekleyecek çünkü =) yan battı suya battı yok =)

bende geldiğim gibi gidiyorum daha hazırlanıp okula gidicem hepinizi öpüyorum hoşçakalın akşam görüşmek üzereeopuyorumnanaktana.s.

çok güzel fikir benceboshayallersmilevereliniortak

alkisalkisalkisİyi olur..bakarız valla..her telden, her dilden olsun..yerimseniben

minikom heşgeldinnn opuyorumnanaktan

TadlıGacım güle güle, kızancığı öperim çokopuyorumnanaktan

Livim ne güzel düşünmüşsünüz, ben de eklerim peyderpey
a.s

minik hosgeldin cnm =) nisanımm ekle tabi balım

tatlıgacım ama yok öyle herkes eklesin diyoruz sende dahil

topiği çinganeler bastı diyo ya:roflol:kim zengin benmi:1shok:allan yarattığı bir coo lum işte:smiley-cool::))benim gönlüm zengin varoşum ben kızımaklinialirimsmile
slmm kızlarr bn geldim herkese günaydınn dicem ben yeni kalktım dasempatiksalakcinni
ben sana bu mesajı yazarken sen taa uzaklarda derste olucaksın amaboshayallersmile
Ayyy..muhabbete ve size doyum olmaz.kaydirigubbakcemile5.ben çoluk çocuk :ecrin_bebek:saaabı bi gacıyım, kızanım var benim..
Bu gacı kaçar..öptüm hepinizi..opuyorumnanaktan
valla benimde yapmam gereken şeyler var ama:))bu arada benimkiylede kavga ediyoruz arada:)her yere yetişiyorum ne becerikliyim:teytey:
yan battı suya battı yok heekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bende geldiğim gibi gidiyorum daha hazırlanıp okula gidicem hepinizi öpüyorum hoşçakalın akşam görüşmek üzereeopuyorumnanaktana.s.

hoşgeldin ve görüşmek üzere miniğim:gitme:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…