Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

beyaz kot beyaz saat hmm harikaaa alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

ceylanım şımartme bebeğim senin güzel görüşün melemŞeniz
akitraanlamam:dilcikar:telafi için resim ekle hemen

kızamm abe beni gaza gedirme dükerim urdaya ne var ne yokzemuszemus:roflol:koptum ya manyakksırnaşık şey
hadi 2 çingane kapışalımmıaklinialirimsmilealırım ama anahtarınısempatiksalakcinni

:roflol: anam yok sen beni baştan korkutuyon sonra gel kapışam diyon pışıkkkeyvahedigeldismile korktum yemiyo bi tarafım:smiley-cool:

:roflol: anam yok sen beni baştan korkutuyon sonra gel kapışam diyon pışıkkkeyvahedigeldismile korktum yemiyo bi tarafım:smiley-cool:
çingene değilmiyiz kızım hava atıyoruz birbirimize işteaklinialirimsmileher türlü korkutma mübahtırzemuszemusbu arada sen ne zaman resim ekliyosun hanfendüboshayallersmile
tamam ekliyim madem
ama cok bişey beklemeyin
:smiley-cool:

işte busüprizzzzzbiraz demegoji biraz trip ve zafer bizim:hooray:bekliyoruz akitrambayanssulusmile

uyku akıyo gözümdenmirmirmirmirbide yarın ömürden azar işiticem uyanamassammafoldumbenyaktınız benikötükedihüso

çingene değilmiyiz kızım hava atıyoruz birbirimize işteaklinialirimsmileher türlü korkutma mübahtırzemuszemusbu arada sen ne zaman resim ekliyosun hanfendüboshayallersmile

Tabe çingeneyizzz var mı bizden daha çingene:1closedeyes: Önce iyice öğreneyim konuşmalarını bak nasıl kapışcaz senlenkaydirigubbakcemile3
Küçüğüm diye korkutuyonuz di mi küçüğüm ama bak safinaz gibi güçlüyümguclubacismile:roflol: Piiller şarj oluyo olsun eklicemhihoyyyt

tamam tatlım vatsıns bize yakın olcak zaten:dance:
ohh varmı senden kralızemuszemus
guclubacismileşutarafagitti:roflol:ya smil yapma kanka senkaydirigubbakcemile3

uyku akıyo gözümdenmirmirmirmirbide yarın ömürden azar işiticem uyanamassammafoldumbenyaktınız benikötükedihüso

Ananmmm saate bakk ve tanrıçam hala ayakta nasılda sever bizi bizim için azar işitmeyi göze alıyo:asigim: Kıyamam ben sana akitram eklesin foto süpürgeme alcam seni yatağa götürcema.s

Ananmmm saate bakk ve tanrıçam hala ayakta nasılda sever bizi bizim için azar işitmeyi göze alıyo:asigim: Kıyamam ben sana akitram eklesin foto süpürgeme alcam seni yatağa götürcema.s

götüyücenmi:çok üzgünüm::ecrin_bebek:
ohh taksi parasındanda yırttım bu akşamguclubacismilezahmet olmasın sana biberim:1rolleyes:
akitrahadi be anam kapıycaz tükanı bak tek masa sen kaldın:))

guclubacismileşutarafagitti:roflol:ya smil yapma kanka senkaydirigubbakcemile3
:roflol:

götüyücenmi:çok üzgünüm::ecrin_bebek:
ohh taksi parasındanda yırttım bu akşamguclubacismilezahmet olmasın sana biberim:1rolleyes:

Kal isterim ama uykusuz kalcanbenneyaptımki Bedava hizmet veriyom bugün isteyen atlasın süpürgeye:roflol: hiç olur muu büyük bi zevkle götürüyom senizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…