Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlar bu far faletinden almayı dusunuyorum golden rose markası fiyatıda cok uygunmuş ne dersiniz alsam mi kı daha önceden kullanan var mı ?

Liv cim..Fotoda güzel görünüyorlar..farlarını kullananlar memnunmuş ama sen bilirsin..
Bir dene bakalım, beğenirsen bizde alırız..

Liv cim..Fotoda güzel görünüyorlar..farlarını kullananlar memnunmuş ama sen bilirsin..
Bir dene bakalım, beğenirsen bizde alırız..

sagol ablam benimm opuyorumnanaktan fiyatıda uygun geldi bir de çok kullanışlı duruyor neyse yrna alayım bari gaza geldimopuyorumnanaktan

Henüz buz olmadan çektim ama olmuşlardır artık banyo sonrası yapıcam:jeyyar:

Bakın bu da benim cicim çocuk hırkası gibi duruyo:roflol: ama öyle değil çok şirinn duruyoo çok tatlıydı aldımmbayanssulusmile Saçlarda kıvırcık bu da kıvırcık iyice koyun gibi oldum:roflol:

ayyy çok tatlıymış bu hırka kaydirigubbakcemile2çok yakışır eminim tam yemelik olurrcokacimcoookkaydirigubbakcemile3

tanrıça kızzz nirelerdesinn bu gece özlettin kendinii kaydirigubbakcemile2 ben kaçıyorumm herkese iyi gecelerropuyorumnanaktan

karabiberrimmm uyyy cok tatlısın yaa kuzuşumm :roflol:
hırkanı güle güle giy canım

livim fotoda güzel görünüyor renk secenegide cok
zaten tanrıcanın bulusu arko kremle mis gibi yaparsın sen onları tatlım
opuyorumnanaktan

canlar artık gitmemek üzere ben geldi opuyorumnanaktan

esmerim o saç maskesi mi ?

bıtanem ıyı yapmıssın burda bınlerce ınsan var hepsıyle dort dortluk arkadaslık kuracak degılız ıcınde curuklerde cıkacak ama senını ıcın onemlı olan bır olguyu kımse ıcın bırakma opuyorumnanaktan

yogun teraccator farları aplıkatoru ıslatıpta kullanabılıyosunuz kızlar 2 kat yogun renk oluyor aynı far bazı gıbı

ılk mesajınıza tekrar baktım. Mesajda bir değiştirme veya bizim tarafımızdan yapılan bir editleme yok. Mesaj aynen sizin yazmış olduğunuz gibi duruyor. Yani siteden kaynaklanan bir sorun değil. Siz de bundan sonra diğer üylelerin yazdıkları mesajları bu denli dikkat edip irdelerken kendi mesajınız içinde yazdıktan sonra gönder butonuna basmadan önce doğru mu yazılmış eksik bir cümle kelime var mı diye kontrol edin. En az üç tane ünlemden sonra yazı bir espri cümlesi ile nasıl devam edecekti onu da bilmiyorum ama....

Burası çok hareketli, üyelerimizin rahatça birbirlerine şaka yapabildiği, kimsenin birbirine laf sokma derdi olmadığı, herkesin huzurunu koruduğu bir topiktir. Bu yüzden siz değil kim olursa olsun bu huzuru bozmaya kalkarsa aynı şekilde tepki verilir. Bu bir çemkirme değildir. Size site kuralları dahilinde dilbilgisi dersi veremeyeceğiniz konulu yazılar yazıldı. Bu da bir çemkirme değildir.

Sizi uyarıyorum

Kimseye çemkirme gibi bi kelime kullanamazsınız.

Lütfen bu mesajdan sonra bu konu ile alakalı mesaj yazıp da topiğin havasını bulandırmayın. Eğer benimle ilgili bir sorununuz varsa (ki bu o kadar mesaj içerisinde birtek benim mesajımı alıntı yapmanızdan belli oluyor) özel mesaj yolu ile bildirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…