Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim diğer kokularda aklım kalmadı değil, ama 1 üye sadece 1 kez sipariş verebiliyor hediyeden.
Tabii farklı mail adresleriyle üye olmak mümkün ama
ihtiyacım yok deyip frenliyorum kendimi
kaydirigubbakcemile3

aprilcım güle güle kullan güle güle fıslat bayanssulusmile

tanrıca kokoşu gelsede spor yapsak guclubacismile

Sağolasın bebişim...Şeniz
He ya gelse ya niye gelmiiii
şutarafagitti

Gızlar benim pilim bitti...:a015:

Hepinizi öpüyorum, opuyorumnanaktan
Cennet Kokulum, ben de sabah azcık spor yapmayı düşünüyorum bebişim, ama Ebru'ya gıcığımkaydirigubbakcemile3

herkese ii geceler güzellerim
hihoyyyt

bosver ebruya gıcıgını işine gelenı yap ıyı bır hoca ama ebru degılmıs gıbı dusun sendezemuszemus

Aşkım ben bugün bu maskeden aldım iyi mi yaptım bilmiyom gördüm bi deneyeyim dedim yrn aşkımla buluşcam birazdan yapıcam keşke senin onayını alıp da yapsam ama yoksun yrn aşkıma güzel gözükeyim dedim:kedi:

hangi ottan olmaya gittin patim bu ot nasıl ki of ilk defa duyuyorum iyi geliyorsa bende alayım
melegim güle güle kullan ben sitesine girdim birseyler alacaktım ama kafam karıstı hangisini onerirsin balımmmm

aşkım biraz tuzluymuş fiyatı ama denemeye değerbayanssulusmile

aklım hep sizideydi minigim sizi sevdigim için döndümolumunekankayizsmile

iyikide döndün canımm niye gittiğini bilmiyorum ama boşver takma kimseyi:dilcikar:yerimseniben kızlar çok üzülmüşlerdi görsünlerde seni sevinsinlerolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

Bi daha gitme gibi bi şansın olmaz ztn biz bırakmayız seniolumunekankayizsmile
Evt cnm saç maskesi
olmaz cnm =)
:kedi:yakaladım seni buzların fot cekmişsin tanrıcam gelmeden ekle kuzum sabaha gorur zaten =)

bizde seni seviyoruzz canımolumunekankayizsmile:1hug:
:asigimlumunekankayizsmileŞeniz

canlar bu far faletinden almayı dusunuyorum golden rose markası fiyatıda cok uygunmuş ne dersiniz alsam mi kı daha önceden kullanan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…