Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Oyy kurban olduğum neler yapmış ya off ben banyo yapmaya çok üşeniyorum ya çıktıktan sonra hazırlanıp giyinmek bir saatimi alıyo. Saçlar kıvırcık ztn önce onları hallediyorum ardından bebe yağını sürüyorum sonra giyiniyorum ayak kremini sürüyorum ojelerimi sürüyorum çok zoruma gidiyoboshayallersmile

Tanrıcam sen nası bi hatunsun ya hey maşşallahh
Askeri soracaktım bu arada bitti askerlik diye nöbet falan demişsin Allah'ım tez zamanda kavuştursun bitanesi.
Yalnız adam gelince güzelliğinle çıldıricek kapı dışına çıkamıcan haberin olsun.aklinialirimsmile

uuff tanrıca yine mi gidyon:umursamazkutahya şivesi oldu bu sanki)
nesem canım ben 1 aylığına teyzemlere ankaraya gelmek zorunda kaldım.
sonracıma baska bi şehre taşincaz daha buyuk bi şehrezemuszemusannemde psikolojim bozulamsın die beni teyzemlere yolladıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok yok bu böyle olmicak dediiim ve elime A4 72 sayfa kareli bi defter aldım denilenleri yazıcam zemuszemus ayy o kadar tarif var ki unutuyorum artkım yaa.. ama kalibaa hepsini yetiştiremiceem tanrıcam yarın falan artıkım sana bi kaç tarif tekrar sorsam bana söler misin şimdilik gördüklerimin hepisiciğini yazıcam.. bu arada ayy benimki de yeni gitti askeree Allah sabır versin cümlemize inşallah :gitme:

Blue ocean şampuan kullanan var mı bugün gözüme takıldı da...bilmiyorumkismile

bu kızı seviyorum yaa bikaç gün yanında kalsam bayagı güzelleşirim
tanrıcam yatak ac bana geliom
:jeyyar: Şeniz

yav buarada sayfaları anca okuyup gelebildim
liv nası gider ya tutun kolundan bacagından olmaz yaaa
liv gitme bebeim
:gitme: senağlama

island güzel konuya değindin şampuanın markası ne tanrıcam fıstıkım en guzelim

liv kapsama alanı dışında gösteryomafoldumben

simdi gordum liw gıtme bıdanem daa dun ne guzel sohbet edıyodukmafoldumben

tanrıcam tokalarınıda göstersene gözümüz gönlümüz açılsınzemuszemus

ulennn sayfanın basından basladım daha 19 dayınm yarın devam ederım kaldıgım yerden

dosya olusturacam faydalı tanrıca notları dıyem

bir saniye ya;bu yazının devamı da vardı VE kimseyi kıracak incitecekya da bu şekilde çemkirmenizi sağlayacak bir şey de söylememiştim ben nerde bu yazının devamı:nasıl oluyor böyle bir şey ben anlamadım ki:kaldı ki ben T.D.K üyesi değilim sonuçta,gayet de hoş bir topik hem de eğlenceli .Neden durup dururken çemkirteyim ki insanları ....Yazının gerisinde kimseyi rahatsız edecek bir şey yoktu ki yaaa...

ım Allahmı espırı ıceren bır cumle oldugu anlamıyacak kadar duz goruslu at gozluklu ınsanlar var ya boyle terbıye verme olayına gırınce kopuyorum karı degıl mış miş

saannneeee bacım bız kabayız bız koyluyuz bızım buralarda bayana karı avraddddd erkeye heriiffff derler bu bızım kulturumuzde olan kelımelerdır eger turksenız yanııı Turkıyelısenız sızınde kulturunuzde vardır benım kaynanam kocasına hıttap ederken heriiffff der kayınbabam ılgınc gelecek ama annesıne karrııı der cocuklar nenelerınden bahsederken kocakarı derrrler bunlar hakaret ıceren kelımeler degıldır şaşıran şaşırsın kınayan kınasın ve bırakın herkes keyfıne baksın sı terbıyeyı kendı çevrenizde oğretin burada degıl

ama bunları da hakettiğimi sanmıyorum .Aşkolsun size kızlar ya,ya benden kaynaklanmış bir sorun var ortada ya da siteyle alakalı ama benim yazımın kesinlikle devamı var ve ben şaka yaptığımı açıklıyorum orda size ...ben kimseye hakaret etmedim ama bilmiyorumkismile

arkadaşım o konu kapandı gitti..sen gereken cevapları aldın..daha uzatma bu konuyu..burası tartışma topiği değil..ilarzu arkadaşımız burda çok ama çok sevilen bir üyedir kimseyle tartışma içine girmez ve senden öncede böyle birşey olmadı..bence bu konuyu daha fazla uzatma karşılıklı atışmaya dönüşmesin
ayrıca arkadaşımız karı kelimesini kullandı die onu uyardın,sen çemkirmekten bahsediyosun!bu ne perhiz ne lahana!!ayrıca çemkirme lafından ötürü sana cevap vermiycem ilgili arkadaşlar gerekeni yapar zaten

Son düzenleme:
sen anlatırken ben üşendim bekaydirigubbakcemile3
bana kokoş diyene bak:dilcikar:süslü şey seniaklinialirimsmile
119 günümüz var allahın izni ile bitanem..allah razı olsun amin canım benimŞenizanam deme öyle be:kedi:senin güzelliğin o güzel gözlüm..o gelene kadar bakıma soktum kendimi zatenaklinialirimsmile
bozulmaz pskolojin ben düzeltirimaklinialirimsmilehayırlısı olsun gülümŞeniz
kaderdaşımmı desem şafaktaşımmı desem:))senin sevdiğinide allah tez zamanda çabucak kavuştursun işalah canımın içi:Saruboceq:
tabi sor bebem,neye aklın takılırsa sorolumunekankayizsmile
Blue ocean şampuan kullanan var mı bugün gözüme takıldı da...bilmiyorumkismile
tatlım resim ekliycem şimdikaydirigubbakcemile5
bekliyorum gilllaklinialirimsmile
bende seni seviyorum güzellik abidemŞenizlivi tutamadık malesef bizi bırakıp gitti:gitme:
island güzel konuya değindin şampuanın markası ne tanrıcam fıstıkım en guzelim
o konuya değinicem ceylanım:)
tanrıcam tokalarınıda göstersene gözümüz gönlümüz açılsınzemuszemus
bebem daha önce eklemiştim tekrar aynı şeyleri koymıyım,yeni alırsam onları ekliyim tamamı canımŞeniz
ulennn sayfanın basından basladım daha 19 dayınm yarın devam ederım kaldıgım yerden

dosya olusturacam faydalı tanrıca notları dıyem

kaydirigubbakcemile3tamam cennetim not et sen,takıldığın bişey olursa sor banayerimseniben

islandım ben kullanmıştım..çay ağacı yağı ve ardıç yağlı şampuan
aktardan 15 tl ye alabilirsiniz
özellikleri: saç dökülmesi için almıştım..kepek yada sedef gibi problemli saçlar rahatlıkla kullanabilir.bitkiseldir

buda saç bakım maskesi kızlar...
karita yağı ve brezilya para cevizi yağı içeren hacim verici canlandırıcı bakım kuru,cansız veya permalı kuru saçlara yönelik gerçek güzellik bakımı olan bu canlandırıcı ve onarıcı saç maskesi saç telinin derinlemesine yenilenmesini sağlar.yeniden yapılandırılan, dış saldırılara karşı beslenen ve korunan saç,yeniden canlılık ışıltı ve hacim kazanır gerçek doğal filtreler olan moringa proteinleri çevre kirliliğinin zararlarına karşı mücadele etmeyi sağlar ve tozların saçların yüzeyine yapışmasını önler.bal ve elma sirkesi saça yumuşaklık ve parlaklık katar ve brezilya para cevizi yağı ile birlikte karite yağı saçları nemlendirir ve canlandırır. çok hacim verici olan bu bakım özellikle ince saçlara önerilir...
kullanımı:
haftada bir kere olmak üzere temiz saçlara,yumuşak masaj yaparak emdirilir.5-10dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır..

fiyatı 60 tl kızlar..tuzludur..ama güzel bir üründür..bunuda bitkisel ürünler satan bir yerden almıştım

tanrıca senin aktarın aynısından bende istiyorumbayanssulusmile
duzelt benim psikolojimibilmiyorumkismile
sporumu yaptım geldim limonumuda surup geldimkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…