Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kız mıllet kurtulmaya calısır buda bu yastan sonra sıgaraya baslıycak ahhhhhhh ahhhh sakın ha alısırsın 1 pakette bısey olmaz deme sıgara arz talep ısıdır 20 tane ıcsen bıle begnın yazar hard dıske ıster bır zaman sonra ben 10 yıldır ıcıyorum zıkkımın kokunulmaz: o guzel yuzune yazık ben ıcmesem nasıldı kımbılır sımdı yuzum

demek duvara dayadın ha:jeyyar:

tatlım sivilce izleri için..cildini soyuyo ama sivilce varken kullanma..sadece izler için kullan..1-2 ay kadar sürer tedavin..sabır lazım ama baya soyuyo cildi

kı bacım bu krem benim sol yanağımda, 2. gebeliğimde güneşlenince meydana gelen, parmak ucu kadar lekeme iyi gelirmi????? sadece oraya sürsem sorun olurmu tam elmacık kemiğimin üstünde ..sinir ediyor beni yaaaaaaaaaasempatiksalakcinni

tanrıca supersiniz ya evime gidince bende katılcam sizeguclubacismile:1closedeyes:

şöle sadece karın bölgesini sıkılaştıracak bir hareket yok mu yaa.....ben istemiyorum kalcam baldırım kollarım daha kaslansın...sadece karın bölgesi istiyorum...ama her hareket kolları bacakları omuzlarıda çalıştırıyor...............akannehir

Ayy kokoşlara bakk süpersiniz yaaa hayranım sana tanrıçammm:asigim:
yerim seni elmalı turtamŞeniz
hahahahaha:roflol: miki fare gibiydim valla..yat kalk şınav mekik kalk yatağa yazı yaz sonra yat yere hayda bir ki bir kiiiakannehir
valla üşengeç değilimdir allahtan doğru bildin cennetokaydirigubbakcemile5
dayadımaklinialirimsmileellerimisempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3
canım genelde onu sivilce izlerine kullanırlar..sen kantaron yağını denesen birbilmiyorumkismileyada salyangoz kremi..yada arap kızıbilmiyorumkismilehihoyyyt
tanrıca supersiniz ya evime gidince bende katılcam sizeguclubacismile:1closedeyes:
nerdesin ceylano:ecrin_bebek:
mekik çekiceksin tatlım..güllüoğlunu çıkarıcaksın sonraguclubacismile
bu gacı maskeye gıttı yaptrı yıkadı uyudumu yoksam
senin için resim çektim uyurmuyum eklemedenbayanssulusmile
öğretmenim :) bende yaptım hepsiniiii :lepi:
eferim kızzolumunekankayizsmile
dur elmanı kızartıyımda arkadaşlarına örnek olsun:smiley-cool:
ögretmen gitti sukselı bır maske yapıyor dıye umuyorum CADIARZU
yaptım bişeyler:kedi:
bence resimlerini cekip gelicekzemuszemus
nası tanıyo ama eferim :lepi:
hehe heyecanlan bekliyozz yerimseniben

geldim canikom yettimhihoyyytŞeniz

Tanrıçam ben şimdi naptım biliyon mu buhara tuttum yüzümü sonra yıkadım bi serinlesin diye ardından niveanın bal maskesini yaptım doğru mu yaptım yanlış mı? Buhardan sonra buz gezdircektim yüzümde aslında ama bişi olursa diye korktum bi sana sorayım dedim olur mu buhardan sonra buz?

cennetkokulum bana tokalarımı nerede sakladığımı sordun..ben çekmeceme özel bir bölüm yaptım onlar için..ama bu kutularda kullanılabilir
ben 8 tl ye almıştım bi milyoncukculardan:ecrin_bebek:
bazı yemenilerinide bu tip bişeyde saklıyabilirsin tatlım

vayy gaza geldin dimi sendemi iskoçyalı kalk gidelim iskoçyalıaklinialirimsmile
bebeğim buhardan sonra buz olur..şok yapıyosun hücreler canlanır ama hemen sonra değil.5 dakika kadar sonra yapsan tamamdır..üşenmedin varya süpersin senopuyorumnanaktan

tanrıçamm benm internetim gitti mafoldumbengruba dahil olamadım :umursamaz:ama bende yaptım bişeylerrkaydirigubbakcemile2

tüm yapmanız gereken resimdekileri birbirine karıştırıp yüzünüze sürüp 15 dakika tutmak

gerilmek için mutlaka yapın kızlar...
gelelim banazemuszemussporumu yaptıktan sonra yüzüme elma maskesi yaptım..ardından banyoya girdim,banyoda badi şopun haşhaş tohumu özlü maskesini yaptım saçlarıma..sonra bir güzel kokulu jellerimle köpükler yapıp kirlerimden arındım:smiley-cool:çıkınca bir güzel sandal+yasemin+susam yağı karışımımı popime sürdümzemuszemusayaklarıma vazelinle masaj yaptım.akapunktır noktalarıma bir güzel masaj yapıp rahatladım hafifledim..işin sırrı olinde 2 kere rafine gibi oldum,sonra şirin pijamalarımı giydim,kendime ballı süt hazırladım,tütsümü yaktım ve şu anda yatağımda size bunları yazıyorumopuyorumnanaktan

Valla o maskeyi aldım belki 1 ay oldu duruyodu ben de yapayım dedim size uydum.
:roflol:
Ben de dedim şok etkisi yapayım diye ama ben hemen yapacaktım iyi ki yapmamaışım bi daha ki sefre artık=) Siz kokoşların içinde üşenilir mi hiçççaklinialirimsmile

bebemmm sen bana kutu dedınde bende kutudan cok ne var kocam bıle tukkanında satıtgı urunler arasında sepet var evdede cok sepetım kutum var ama benım cadı butun tokaları bırbırıne katıyor sonra en usttekını alıyoruz gerısı unutuluyor soyle pratık bırseylerın varmı dıye sordum kutunda cok guzelmıs:jeyyar:

tanrıçamm benm internetim gitti mafoldumbengruba dahil olamadım :umursamaz:ama bende yaptım bişeylerrkaydirigubbakcemile2

önemli olan yapmış olman bitanem..kızlar nişanlım arıycak nöbete çıkıcak şimdi benim gitmem lazım şimdilik öpüyorum sizleri..resimleri yarın akşam eklerim artık kusura bakmayın canlarımŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…