Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay hade temem de artuk,bak kaça geldümmkaydirigubbakcemile2

len megooo miçlik yapma :roflol:
olum aceleyle yanlış yazmışım koptum sonra okuyunca:smiley-cool:
cennet kokulum ben alışkınım canım merak etmeŞenizama kızlar 5-yada 10 yapsın dinlene dinlene oda
kızlar hadi bakalım mekiğe geçiyoruz..uzay mekiği değil ama heveslenmeyinsempatiksalakcinni

ben bu pozisyonda:))çekicemzemuszemus
dizlerimi kırıp eller göğsümde kendime sarılıyo gibi..canım tanrıçam der gibi:1hug:-tatlicadiarzu-
ben daha fazla çekicem sizde zorlamadan 10 tane yapın inceden hadi bakalımolumunekankayizsmile

poposundan soluyon tanrıça simili varmıakannehir
geçen gün başlamış olduğum sigarayı şu dakika itibari ile bırakıyorum..öldüm yaa varya acayip farkediyo..sakın sigara içmeyin kızlar!!
mekiği çektim bekliyorumaklinialirimsmile

çok pis gaza geldim:smiley-cool:durmak yok yola devamsempatiksalakcinni
şimdi duvara elleri dayayın,ve 20-30 kere/dayanma gücüne göre ayaklarınızın ucu ile boyunuzu uzatın indirin..bu hareketi eller duvara dayalı yapın..poponuzu güçlendirin hadi bakalım arna kornikovalarımguclubacismile

bende bırakmalıyım sigarayı ya çok zorluo,sen içiomudun sigara abide-i hürriyetim?

beklerken bişiiler yiyelüm müü,misila böğğreekhaklinialirimsmile

bende bırakmalıyım sigarayı ya çok zorluo,sen içiomudun sigara abide-i hürriyetim?

adabı muaşeretim evet içmiyodum:))geçen gün estiler paket aldım,bitmek üzere 3 dal falan kaldı..onlarıda içiyim almıycam daha:smiley-cool:
kızlar duvara dayama:)hareketinide yaptım..
şimdi yatağınıza ellerinizi dayayın ve ayağınızı arkaya doğru 10 defa indirip kaldırın..buda poponuzu biçime sokar..çok kolay kızlar hadi hopppkaydirigubbakcemile2

böğrekmiii:1shok:hadi nirdeeecokacimcoook
hayatta boğazımdan kısmam vallakaydirigubbakcemile3kızlar hadi sizde kendinizce hareketleriniz varsa yapın daha duşa giricez maske yapıcaz:CüvCüv:

Bu hareket süperdir acayip kaldırıyo popoyuu çok severim bu hareketi:jeyyar:

canlar ben kendimce biraz daha çalışıcam,sonra maske yapıcam..resim ekler duşa girerim bu günüde böyle bitiririz yarına allah kerimzemuszemus
yazamam kızlar hadi öptüm şimdilik..siz devam edin hopppkaydirigubbakcemile2

Aşkımm ben katılamıyorum size çünkü dün pilates yaptım heryerim acıyo bugün kaslarımı dinlendiriyorum. Sadece yarım saat yürüyüş yaptım. Yrn pilates yapıcam tkr. Bu arada livim nereye gitti ama yaa olur mu öyle şeyy gereksiz insanlar yüzünden bizi bırakıp gidiyoomafoldumben

ben yüzükoyun yataraktan,popomu sıkıp gevşetme hareketini 300 defa yapıorum,günde 2 kerezemuszemus
yattığın yerde zahmetsiz,hem çok sıkılaştırıyo popoyuyerimseniben

biberim sen dinlen o zaman kıyamam sana ben:teselli:
meg seni pislükkaklinialirimsmile
kızlar sporumuzu yaptık,şimdi maskelerimizi yapalım..ben maske yapmaya gidiyorum sizde yapın bişeyler hayde:teytey:

tanrıca kurtmu var sende kızım hıperaktıfmısın dur nefes al bıraz senı ızlemekten yoruldum gozumde canlandırıyorum sımdı bır mekık bır sınav nefes nefese pc ye gecıyo yazıyo tekrar spor tekrar yaz kalk sonra maske ye gec sur tekrar yaz sen kılo neyım almassın zatenboshayallersmile

ben yüzükoyun yataraktan,popomu sıkıp gevşetme hareketini 300 defa yapıorum,günde 2 kerezemuszemus
yattığın yerde zahmetsiz,hem çok sıkılaştırıyo popoyuyerimseniben

ay benım popo kucuk zaten korkuyorum popo hareketı yaparken erıycek dıyesempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…