Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kaymak yapamadım akşam bugün yaptım ama yoğurt kaymağıyla çok yumuşadım,ozaman body e devam diosun

canım kesinmi ya gelmicek miiibilmiyorumkismile

kaymak yapamadım akşam bugün yaptım ama yoğurt kaymağıyla çok yumuşadım,ozaman body e devam diosun
devam et bebeğim,bırakma hazır başlamışken değiştirme nemlendiricini,tamam yoğurdun kaymağı olsun hınzır seni:jeyyar:
canım kesinmi ya gelmicek miiibilmiyorumkismile

hiç bişey bilmiyorum minikim,bildiğim tek şey çok sinirli olması ve üyeliğimi sildiricem bidaha gelmiycem demesi(

pen çimnastikh yapmıyummm:dilcikar:
şınavlan uuraşamıcem:smiley-cool:

şekle sokar tatlım kilo verdirmez ama şekle girince zayıflamış gibi durursun..bu bence daha iyisüprizzzzz

6 ay yaptım zayıflatıyomu hayır ama fıt hıssedıyosun bırde programı nekadar yaptıgına baglı gunde 2 saat yaparsan karnınız cok sıkılasır omuzlar vucuddakı butun kasları calıstırıyor bence evde yapılacak en uygun spor ama ılk baslıyanlar 4 gun hamıyacaksınız unutmayın onun ıcın ılk gun cok hafıf yapın hareket 10 sa 5 yapın

kuzum yuz yuze mılletı hızaya sokmak zor netten bu iş zor gıbı kaytaran cok olur bırde ayın saatte herkes musahıt olmaz benım kociş şimcık geldı aklinialirimsmile

önce biraz ısının kızlar..beden dersinde ısınırdık ya hani öyle bişeyller yapın hadi kafanızı öne arkaya sağa sola falan çevirin sallabaş nuri gibi:smiley-cool:

ilk hareketimiz şınav kızlar..herkez 10 tane çeksin hadi bakalım...
fazla zorlamayın..ben 20 çekicem..yavaş yavaş dinlene dinlene hadi bakalım ben başlıyorum:içelim:

Son düzenleme:
ben 133,5 kere şınav çektim,fazlanın bi zararı olmuyo dimiiizemuszemus
yalanımı seviim,5 yapabiliyom adam gibi şööle yaa en fazla:kedi:

kız normalde yapmıyosanız benı dınleyın ufak hareketlerle baslayın yarınn uyyyy anam dıye gezmeyın tanrıca 20 fazla kız telef etme fucuuudunu sen bıze lazımsın

yok sayılmass düzeltmişin,demin '0' tane demiştindiisempatiksalakcinni

hanı napıyodsunuz sımdı len nerden yapacaksınız sporu ebru sabah var bırde gece yarısı
sabah ebru varsa akşamda tanrıça varsüprizzzzz
hazırızzzzzzzzz dostum haydeeeeeeeee
işte çalışkan öğrenci..gel öpem alnından yüz görümlüğüm benim
kuzum yuz yuze mılletı hızaya sokmak zor netten bu iş zor gıbı kaytaran cok olur bırde ayın saatte herkes musahıt olmaz benım kociş şimcık geldı aklinialirimsmile
tamam sen git kocanın yanınaaklinialirimsmilesonra yaparsın cennetimyerimsenibenokuyan gaza gelir yapar canımzemuszemus
aaaaaaaa kim bu uyusss bööle yazmışşsempatiksalakcinni
heee efet hazurummm-tatlicadiarzu-

:roflol: :roflol:tak vitesi r ye:)))
kulaklarımdan ateş çıkıyo:roflol:
20 tane çektim benifena hamlamışımsempatiksalakcinnihadi herkez yaptıysa dier harekete geçelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…