Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben 1 yıl düzenli plates yapan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum....çocuklardan dolayı dışarda gidemedim evde tv den ebruliden yaptım....ama süper bişi yaaa.....bekarkenki halimden bile daha sıkı daha fit bir hal aldım .....son zamanlarda yapmadığım için hafiften göbüş oluşmaya başladı tekrar başlıyım diyorum ama yüzmeye devam edeceğim için sanırım plates kalacak gibi...

ha buarada birde ipucu veereyim size ....

eğer beliniz daha ince olsun gögüsler dahada meydana çıksın derseniz, ki eminim evet evet diyeceksiniz:):)

plateste kaburga kapatma olayı vardır bunu asla atlamayın hatta ben ileriye gidip tam kaburga üstüne korse geçirip öyle yaptım platesimi hatta kalabildiği kadar kaldı korse kaburga üzerimde......
ne değişti derseniz eğer..çok şey değişti...nerdeyse 8 oldu ficüdum:):):):)

hatta lastiğim bilene yoktuda pijama lastiklerini 7-8 kat katlayıp öyle yapmıştım..ilahi ben yaaa azmin elindende bişi kaçmıyor :jeyyar:hihoyyyt

aaa gerçektenmiii bende gittim kaydımı yaptırdım ama şuu lanett uykuu hastalığım yüzünden kalkamıyorum ya uyanıp da gidemiyorumm off offfffff:umursamaz:

nerene derken bebeğim her yerime bilmiyorumkismile popo bacak sırt bolgesi ozellikle karın bolgesi ...canım sıkılaşması için belirli bir yaştan sonra etler gevşiyor sıkılaştırmak lazım balımmmmmm

belırlı yasını sevsınler senın bayanssulusmile sankım 40 yasındaklava:

bende gecen sene 6 ay yaptım yaz geldı bıraktım gecen yazdan berrı spor hak getıre oturan boga gıbıyım :umursamaz:

tanrıca bacım bu ürün hakkında ne düşünüyorsun...kullanan varmı aranızda..

köpük fondoten, ben almış bulundum ama yüzümde donmuş gibi hissediyorum sanki böyle beton dökmüşler gibi bişi oluyor....birde en açık renk almama rağmen biraz sarımsı bir renk var .........yüzümde sarılık gibi dururmu diye daha hiç kullanamadım dolap bekliyor.

benim aldığım cam kutu içinde olandan tüpte değil....ne yapsam ki bunu kullansammı ki

yüzümde kuruluk yapar diye korkuyorum ne dersinizbilmiyorumkismile

bende gecen sene 6 ay yaptım yaz geldı bıraktım gecen yazdan berrı spor hak getıre oturan boga gıbıyım :umursamaz:

bırakınca çok belli oluyor dimi canım yaa.....sporu başlayınca bırakmamk lazımmış .......ha biraz kaslandım bunu inkar edemem baldır yerlerim çok sıkı bayağı kaslandı korkumdan bıraktım ben platesi daha fazla kas olsun istemedim ama devamda etmek istiyorum yaaa

aaa gerçektenmiii bende gittim kaydımı yaptırdım ama şuu lanett uykuu hastalığım yüzünden kalkamıyorum ya uyanıp da gidemiyorumm off offfffff:umursamaz:

proğramın gecede tekrarı var aslında keşke daha önce başlasaymışın çok ilerlediler...ama kaybedecek bişi yok al dvd sini yap evde çıkmak zorunda değilsin evden.....herhalinle yaparsın daha kolay oluyorhihoyyyt

ya bişey sorucam pilates sadece sıkılaştırıyor mu ? platesle kilo da veriliyor mu çünkü benim gördüğüm kadarı ile pek yorucu hareketler yok plateste, acaba kilo verip öyle mi platese başlamak gerek ? canım sen bir de evde mi yaptın platesi ?

yaw ben şınav yapamıorum diyorum ay:dilcikar:
göbek kalça çalışalımm:sm_cool:
alsanaalsanasmileyok yapamam yok olmaz höf pöfff:mymeka:
göğüslerin sıkılaşıcak omuzların falan daha sexi olcek:jeyyar:ya alt tarafı 10 tane be..askerdeki heriflerimiz gibi idman yaptırmıycam sizeolduğu kadarzemuszemusonlarıda çalışırız:jeyyar:

tabi paran bol kadın çağrırısın:dilcikar:...kankama yakışır :lepi:ama ben kadına yaptırmaktansa ev işlerini kendim yaparım,hemde spor yapmış olurum..inanırmısın anneme odamı daha elletmiş değilim.en sevdiğim şey temizlik yapmaktır..bide türkü çığrırım temizlik yaparken:teytey:emaannnnkaydirigubbakcemile2
tanrıçam bende spora yazıldım pilates ama uyanıp gidemiyorum yaa çok erken 10.30 da başlıyoo:gitme:
tamam artık üzülme..imdadına yetişti tanrıçan:jeyyar:burda yapçez iştezemuszemus
resim çıkmamış canım,ama şöyle söyliyim bende mybelinenin var denemek için almıştım..aslında çok pratik..sabah makyaj yapmak için ideal..2 dakkada şip şak kapatıyo kusurları..ama sürekli kullanım için bende tavsiye etmem..sevmedim açıkçası..dediğim gibi şipşaklık ve acele durumlar için ideal
hepinizi opuyorum canlar unutmayın liv i :a015:

nereye livim:a015:seni unuturmuyuz kıraliçamhihoyyytŞeniz

şekle sokar tatlım kilo verdirmez ama şekle girince zayıflamış gibi durursun..bu bence daha iyisüprizzzzz

ehhehehe kamberin olimm tanrıçacımm tatlım ben kaymak aldım fakat yoğurt kaymağı da olabülür mü aşk böcemmm

ehhehehe kamberin olimm tanrıçacımm tatlım ben kaymak aldım fakat yoğurt kaymağı da olabülür mü aşk böcemmm

yediğimize göre mübahtır olur:sm_cool:
kamberimaklinialirimsmileakşama beklerimzemuszemus
kızlar bu arada liv arkadaşımız üyeliğini sildirmeye karar vermiş ve benim çok moralim bozuldu...burdan ona sesleniyorum liv yapma kıyma bize kankamafoldumben
sizde bişey söyleyin kızlar:gitme:

A aaaa benim İzmir'lim arkadaşım,yapmasın sakın ööle bişeysenağlama

A aaaa benim İzmir'lim arkadaşım,yapmasın sakın ööle bişeysenağlama

niye sildircekmiş tanrıçam ya nolmuş gitmesin ya olmaz amammmmmmmmmmmmmm

bırakıp gidicekmiş bizimafoldumben
biri fena halde kırmış ve sinirlerini bozmuş canım arkadaşımın,bende tam bilmiyorum burdan yazsam yanlış olur,ama umarım kendi gelir ve o zaman doğru bilgi verir bize..tabi gelirsemafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…