Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kırda gezen ceylanım Günaydın

Topiğini böğün ben açtım anahtarı kapının altında unutmuşun :))))

dü gittim eczaneye evigen bemik bepanten badem yağını aldım şekertorbam
eve gidince de yatmadan önce makyajımı badem sütü ile sildim. sonra dolaptakı sütlü buzu çıkarıp tüm yüzüme bitene kadar sürdüm sonra da sırtüstü yatarak emmesini bekledim

sonra vurdum kafayı yattım

anam içeri girdi bendeki değişikliği kastederek konuşmaya çalıştı şunları söyledi:

--- Aaaa amm Allahım aaa sen akıl fikir ver manyağa...

dedi ve çıktı. sanırsam bana bişey soracaktı aklımın uçtuğunu düşünerek gerek duymadan kapıyı kapattı gitti:))

devedikeninin tadı nasıl tanrıçam. birde nasıl oluyor sıcak suylamı soğuk suylamı.
cevapladıysan kusura bakma. baktım ama gözümden kaçmış olabilir.
aşkolsun canım ne kusuru..içme suyuyla yani kaynar su değil normal oda sıcaklığı..hani kafaya dikip içebiliceğimiz su:))tadı biraz acı ama karacier için birebir tatlım..doğal olarak sivilcelerede kökten çözüm
aol canımmmmmmm bu gece nie sessiz buralarrrrrr:umursamaz:
gece hayatımız yok artık kızım:)güzellik topiği burası gece hayatı yohhhsempatiksalakcinni
bacım aşkolsun sorucaksın tabi cevaplarım nolucak taş atıp kolum yorulmuyo:)
canımın içi zeytin yağını 2 su bardağı kadar koy..ama aktarlarda satılan zeytinyağlarından al..markettekilerden alma..sonra onun içine 10 diş kadar sarımsak ezip koy..ezmek içinde dediğim aparatı temin et..fındık ve ceviz kırıcılarda ez..sonra karanlık bi yerde kavanozda 2 hafta dinlensin..2 haftanın sonunda bunu saçına 2 günde bir uygula.diplere iyice yedir friksiyon yap..kalabildiği kadar kalsın..sabah sür akşam yıka mesela
15 gün onu beklerkende yumurta sarısını yap saçlarına..içine ısırgan yağı dök,çemen yağı dök saçlarına sür..iğrenç kokar ama olsun...çemen ve ısırgan yağını yine aktardan bulabilirsin..ayrıca çemen saçlarıda manyak şekilde uzatır
tanrıcam bende takı ve cemberlerımı koyacak yer bulamıyorum varmı kullandıgın takı toplayacak cember toka takacak zımbırtın sen den kacmaz
akşama ekliyim bebekomŞeniz
sana fayda etsinde dua alıcağım olsun:jeyyar:

günaydın fıstık ezmemŞeniz
kapıdamı unutmuşum kız..bende deli gibi anahtar arıyodumbilmiyorumkismilehemen b12 vitamini alıyım unutkanlık başladıboshayallersmilekaydirigubbakcemile3
ahaaah teyzem demek hakkında böyle düşünüyo:))benim anam yıllardır neler çekiyo benden:)kadın yüzümü öpmeye hasret kaldı,yüzüm boş değilki her dakka bişeyler sürüyorum:smiley-cool:bu kızı öpemiye hasret kaldım ben artık diyo:)
sivilceler geçene kadar badem sütü ile silme istersen..yada çenene fazla sürme..geçen gün çıkan sivilceleri imha edelim öyle sür bebekom
bende dün buz kalıplarımı yaptım,saçıma ısırgan ve hatmi çiçeği suyu sürdüm,sonrada yediğim porkataldan yüzüme gezdirdimgamyoncuiremsu

Son düzenleme:
günaydın hatunlar..haber vereyim dedim ..markafoni de inglot ta indirim var aklinialirimsmile
ben 2 li dudak lipgloslardan aldım ama aklımda ışıltılı bronzer kaldı ...aranızda kullanan var mı ? tanrıçam ne dersin alsam mı ki 13 tl ?
birde kapkara olmim sempatiksalakcinni

günaydın pandoşumopuyorumnanaktanerkencisin aklinialirimsmile
ben inglot sevmiyorum çok soğuk geliyo bana..aramızda çekim olmadı hiç:))ben nine vestten ayakabı almak için gitmiştim o sırada makyaj malzemelerine bakıyım dedim,daha inglot bu kadar popüler değildi..eskiden tanırım kendisini:))ruj almıştım ama ha cecile ha inglot benim için..aramızda elektirk olmadı anlıycağın:))
13 tl uygunmuş almak istersen al tabi bebeğimkaydirigubbakcemile5zaten önümüz yaz bence al

kızlar bu arada bilen var mı ? yazsın lütfen cvp bana ...markafoni de
2 ınglot ürünü alana kargo ücreti ayrı ayrı verilior sanırım ... öylemi ?
ayrı ayrı alınca yada bir arada anlayamadım ?

kızlar bu arada bilen var mı ? yazsın lütfen cvp bana ...
2 ınglot ürünü alana kargo ücreti ayrı ayrı verilior sanırım ... öylemi ?
ayrı ayrı alınca yada bir arada anlayamadım ?

kargo işlerinden tatlıgacı anlıyo pandoşum ona bi sor istersenbilmiyorumkismile
netten hiç alışveriş yapmadığım için fikrim yok bitanem:1no2:

benim de ilk kullanımım olacak ,yorumlar pozitif die aldanıyorum ama bakalım ...kaydirigubbakcemile

dediğim ürün resimdeki bana koyu olur die korktum ne dersin ...?
bu da aldığım 2 li gloss

resimler çıkmıo

pandoşum açamadım yabenneyaptımkiresim ekleyebilirmisin bebeğimhihoyyyt
ya sen ucuz alıyosun yinede şahsen ben ona o parayı vericeğime üstüne biraz daha koyar guarlian alırımyerimseniben
kötü bi marka değil ama dediğim gibi aman aman gelmiyo bana:umursamaz:

tanrıcam gunaydın bebegım operem zemuszemus
bende öperim panterimi en yalap şalapından:))Şeniz

aldığım 2li gloss ve almak istediğim bronzer ışıltılı...
bakıom o dediğine nette tanrıçam :)
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/2/1541.jpg

pandoram rep veremiyorum repini okudum:roflol:baya ucuzlamış allah için:))dediğini yap en temizi:smiley-cool:
glosları çok beğendim,inglotta güzel duruyo bence al tatlışım

Selam kızancıklarımmmopuyorumnanaktan

Yahu, ben de Inglot'a karşı pek sempati duyamıyorum nedense...Soğuk bir marka sanki...:umursamaz:

Yerli markalara karşı bir duygusal yakınlık içindeyim bu aralar. Bi de ELF'e. Ama uzun zamandır makyaj malzemeleri çekmiyor beni Allah Allah, hayırdır işalla
:sm_confused:

sanada selam aprilimopuyorumnanaktan
aynen tatlım yerli markalara karşı bir çekim var bendedezemuszemus
yabancı markalardanda sevdiklerim var ama bunlar ınglot yada mac değil..ya ben mac ın yeni türkiyede yaygınlaşmaya başladığı zamanlar çok küçümserdim basit bulurdumkaydirigubbakcemile3sonra oda baya moda oldugamyoncuiremsumillet mac mania olmuş çıkmış
bende mac ürünü kullanıyorum ama bana hiç bir zaman ahım şahım gelmedi mac:umursamaz:

tanrıcam teşekkür ederim bilgilerin için.. opuyorumnanaktan uygulamaya geçicem hemencecik..
boş bırakma saçlarını..yumurtada ye bol bolcokacimcoook
rica ederim tatlımolumunekankayizsmile
tanrıçam akşama ne konuşuyoruz hazırlık yapalım mııııı canımmmmmm

hımmmboshayallersmileyapalımmmm aşkitomhihoyyyt
o zaman akşama yine herkeş maske yapsın bide sporada başlıyalım kızlar yabilmiyorumkismile
mesela 10 şınav 10 mekikle falan başlasak..herkez kendi çapında hareket yapsa..ne diyonuzzemuszemuskaydirigubbakcemile2

supersın tanrıcam ewt sporada el at bızı hızaya sok sen toplu olunca yapma zorunlulugu olur ck ıı olurhihoyyyt

tamammmmmmmmmmmmmmm ozaman akşama paylaşalımmmmmm ben şimdi kaymak almaaya gitçem bide bibetiyeee oleyyy

guclubacismile

yapalım reçelimmm yapmayanı ertesi gün topikte dışlayalım

yarın nasılsa ben yokum aklinialirimsmile

bende flormarı çok sevmeye başladımolumunekankayizsmile

oley kızım başlayalım herkes pılates topu alsın ben yaklasık 1 aydır yapıyorum kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…