Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy yemin et yönetmen mi
benimde hayalim halkla ilişkiler yada yada radyo sinema ayyy nasıl sevindim anlatamam
allah gönlüne göre versin bebeğim
saol hayatım benimmmmm,resim eklicekmisin bebeğim bu gece dahabilmiyorumkismile

yok bacım benden pes bu gece:)))sizler ekleyin aldıklarını bakalım:içelim:

canım ben edirnede okudum kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli bi bölüm hayatımm zor değil,güncelzemuszemus

tanrıçam asistanın olayım kuşumm:)canımin içi bana cildimi canlandırcak bi de bitki çayı önersen olmamaı aşkımbilmiyorumkismile

devedikeninin tadı nasıl tanrıçam. birde nasıl oluyor sıcak suylamı soğuk suylamı.
cevapladıysan kusura bakma. baktım ama gözümden kaçmış olabilir.

bitanesi fazla oluyorum biliyorum ama lüffeen affeett eyvahedigeldismile zeytinyağı ne kadar olcak belli bi ölçüüsü var mı bide kafamda ne kadar kalıcam tanrıcam yaa.. koku moku demem valla yeterki saçlarım dökülmesin mafoldumben

benım olcu olarak 90 sanırm ama sudyen olcum 85 90 degısıyor tam buyuklgundeler ama gomlek gıyınce ust ıkı dugme ılıklenmıyor ben kucuk gosteren alıyorum sudyen olarak buyuk meme sısman gosterıyor bosverın ya dumduz olmadıktan sonra dert degıl

tanrıcam bende takı ve cemberlerımı koyacak yer bulamıyorum varmı kullandıgın takı toplayacak cember toka takacak zımbırtın sen den kacmaz

ohh be bı yandas buldum kendıme
benımkılerde ılıklenmemek ıcın zorlanıyo ama zar zor kapatıyom ıste....
balenlı sutyen sewmıyorum ben cnm nıne sutyenı gıbı gelıo bana ...
ewt haklısın buyuk gogus kesınlıkle sısman gosterıo benımkıler keske dugme kadar olsa ıdı gıkım cıkmazdı yemınle:1no2:

Panter kız ukadar yaknıdıgına gore 100 mu bıtanem yok ben okdar dertlı degılıl ama bı kucugude olsa olurdu dıyorum ben 85 beden kullanıyorum ahhh bekarken

hayy allaamm yaa o kadar süper tarifler oldu ki burdaa hepsini not etmeye çalışıyom yine de yetişemiyorum maşallaahh sizee wallaaa.. tanrıcam bu sarımsak ve zeytinyağını yarın beklemeye alıcaam ve heemen yapıp sana dua edicem zemuszemus hatta duaya başlıyoom :kedi:

ama benimkiler tam duğme kadar tahta gibiyim

Panter kız ukadar yaknıdıgına gore 100 mu bıtanem yok ben okdar dertlı degılıl ama bı kucugude olsa olurdu dıyorum ben 85 beden kullanıyorum ahhh bekarken

yk bebenkım 100 deel 95
bekarken 90 memıkler bebeolunca buyuduler normal olaraktan oldu 95:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…