Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım bu hafta bende artık saç dökülmesine dur demeye karar verdim ve bir kaç duyduğum yöntemi uyguladım. Aşarı bir dökülme vardı. Diğer arkadaşlarımında dediği gibi çam terebentin yağını şampuanının içine koyabilirsin ben hem şampuanıma koydum hemde duştan önce saçıma sürüp beklettim. (istersen saçının kurumaması için badem yağıyla birlikte sürebilirsin) 2. bir öneri olarak bir avuç kuru karanfili bir miktar suda ağzı kapalıı bir şişe yada kapta bir gün bekletiyorsun ztn suyun rengi kahverengimsi oluyor onuda banyodan çıktıktan sonra saç diplerine sürersen etkisini görürsün .umarım yardımcı olur bunlar sana canım aman çok önemli dökülmesin saçlarımız. bende çok fazla işe yaradığını söyleyebilirm . kolay gelsin:)

prensesin bunlara ilave olarak sarımsak yağını da öneririm tecrübe ettim müthiş sonuçlar aldım hayatım

çok ağır kokmuyo canım zaten şampuanla hemen yok oluyo fakat etkileri büyük ,kaşlarımıda onla kalınlaştırdım ben

Kokmuyormu sarımsak yağı..:uhm:
canım hatta sarımsak yağı değil de direk olarak sarımsağı rendeleyip de kaşlarına sürebilirsin..benim arkadaşım bu sayede olmayan yerlerinde kaş çıkardı baya gürleşti kaşları..1 ay boyunca gece yatarken sürüp sabaha kadar bekletiyormuş o kokuya nasıl dayandıysa artık ..sarımsak yağı da faydalıdır..

evet sarımsak cok faydalı bu konuda
ama bana rendeleyip sampuan içine koymak daha kolay geldi
buarada buz kabımı doldurdum bugün yapicimmm
sütlü limonlu ve portakallı
bayanssulusmile

buarada tanrıcam makyaj temizleme sütüm bitti
almaya fırsatım olmadı bikaç gündür saf zeytinyagına pamugu batırıp temizliyorum
arkasından da yüz temizleme jeli kullanıyorum
bi kötü bişeyini görmem insllh yaaa ????

Son düzenleme:

ayy çok teşekklür ederim yaa opuyorumnanaktan evet yaa dökülmesin saçlarımııızz :çok üzgünüm:

ya kızlar bişi farkettiniz mi? ..dip boyası gelen saçlar dökülmeye başlıyor....bu boya firmalarının bir oyunu olmasın......eskiden saçlarım hiç dökülmezdi ne zaman ki boya yaptım, dip boyası geldiği zaman döküldü boyadım dökülme durdu ,çok garip dimiCADIARZU

İki kere süt demişin kııı ,ne diye yannış tarifname veriyon..aklinialirimsmile
Bi tek sen güzel kal.biz güzellşmeyelim ööölemi?:çok üzgünüm:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy mısır unu canım o kaydirigubbakcemile3 uzun yaznca şaşrdm öle

canım benimmmm bunlarıda deneyelim cok sagol gülüm benim

cnm içinde yağ oldugu için ciltte parlama yapmıyor mu bilmiyorumkismile

bayılcam yemin ediyorum ben mı yanlıs okudum sarmısagı rendeleyip sampuanın içine mı attın meleko ? aaaaay ben o kokuya dayanamam vallaha kızım yapma boyle seyler

offffff bende yarına buz kalıplarımı cekicem hıhhhhh bayanssulusmile

livim tatlım o sampuanla sacına masaj yapıp biraz beklettikten sonra yıkıyorsun
üstüne tekrar normal sarımsaksız sampuandan kullanıyorsun sac kremi falanda kullanınca
koku falan kalmaz zaten banyodan cıkınca glisste sık oh mis bebekom
bayanssulusmile

hhhm simdi anladım bebekom bilmiyorumkismile

melegim bende bir aralar sampuanıma ampullerden katıyordum ama herhangi bir etksini goremedim o yuzden hiç ugrasmıyorum sac bakımıyla fln acep bakım olaylarına girişsem mı boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…