Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa sizleree hayranımm vallaaa uff sizi takip etmek için kaç zamandır bilgisayara çakılı kaldımmm.. bende bişe sorsam olar mı bilmiyorumkismile bende acaip derecede saç dökülmesi başladı neredeyse yarısı elime geliyo tek saç taramamda ve moralim bozulmaya başladı iyicee.. saçlarımın dökülmesini ve uzamasını sağlamak için ne yapmalıyım.. diğer topiclere de baktım ama uzama konusunda falan var birleşik bulamadım.. MedusaMM TanrıcaMM ve ılarzuMM size hayranımmmm opuyorumnanaktan

Konu uzmanı tanrıça cevap verir ama.. birde şampuanın içine çam terebentin koymayı dene aktarlardan temin edersin..

medusa bu sac uzatma ıksırı konusu sanamı aıttı bilmiyorumkismile
Bana ait deil cnm kontess adlı arkadaşa ait ama bende yapıyorum bi haftada farkı gördümmm bayanssulusmile

Tatlımmm çok utandımmm bebişimmm:kedi: bende seni seviorum çok tatlısın Şeniz

Canım tabiki tanrıçam ve ilarzumun önerileri de olacaktır fakat ben kendi adıma tasiyede bulunacağım şutarafagitti

Saç Dökülmesi için sarımsaklı şampuan:

Normalde kullandığın şampuanın içine (yaklaşık 400mg) dört yada beş diş orta büyüklükte sarımsağı rendeliyorsun
Saçlarını iki günde bir önce sarımsaklı sampuanla yıkıyorsun ardından aynı şampuanın içinde sarımsak olmayanı ile iki kat yıkıyorsun koku falan kalmıyor.
Dökülmeye birebir :lepi:

Saç uzaması için sinamekili maske tarifi:

Yarım çay bardağı su fincanda kaynat bir çorba kaşığı sinamekiyi içe at bir dakika kadar kaynat, sinameki suyu ılıdığında içine bir adet bemix ampül ve bir çorba kaşığı badem yağı dök bu karışımı saçlarının diplerinden başlayarak uçlarına kadar her yerine iyice yedir.Üstünü streç filmle sar.Tülbentle başını bağla yaklaşık 5-6 saat durutabildiğin kadar durut hatta ben gece yapıp yatıyorum sabah kalkınca yıkıyorum...

Haftada maximum 1cm uzama görebilirsin... Tabiki haftada bi kere hangi gün yapıyorsan o gün yapacaksın yani düzenli devam ettiğin sürece çok güzel sonuçlar alabilirsin...

Benden bu kadar sevgi pıtırcıklarım buyrunnnnnnnnn

Bu konuda diğer KK uzmanlarının da yorumu almayı unutmayın sevgilerrr opuyorumnanaktan

Burası süper bir topik olmuş, hepiniz harikasınız.kaydirigubbakcemile5
Şimdik gelelim sorularımaaklinialirimsmile
Gözenekli cilt için ne önerirsiniz?
Bacaklarımda batık oluyor iltihaolı hemde:gitme: kese falan demeyin hiiçç işe yaramıyor bende yıllardır düzeltemedim...
Geçenlerde Saçım için Mehmet Aydın zeytinyağlı defne sabunu aldım. Dün saçımı ilk önce onunla yıkayıp sonra şampuan ve kremle yıkadım. İlk etkisi güzeldi az döküldü saçım. Saçı için sabun kullanan var mı? Yanlış bir şey yapmıyorumdur umarım.
Bu arada ben de ot çöp konusunda yabana atılacak biri değilimdir.bayanssulusmile
Ara ara denediğim formülleri yazarım.

İlk tarif geliyorkaydirigubbakcemile

Cilt lekeleri, cilt yağını dengelemek ve harika canlılık için.
1 su bardağı içme suyu
2 kaşık elma sirkesi
1 tatlı kaşığı kayısı yağı
Karıştırıp dondurun. Sabahları makyaj öncesi sürüyorum cildimi harika canlandırıyor.
Ben hiç hazır tonik kullanmam.
Cildim için doğal ürünler satan bir yerden (İZmir'liler bilir Kızlarağasından) limon özlü sıkılaştırıcı dengeleyici sabun aldım. Harika bir ürün onlarca doğal sabun alıp denemişimdir bunun gibisini görmedim. Bütün pahalı jelleri temizleyicileri bir köşeye attım.

Saçlarım için birer tutam ısırgan ve lavantayı demleyip son durulama suyu yapıyorum. Parıl parıl yumuşacık saçlar oluyor.:hulya:

janiiimm çook teşekkür ederriiiimmm :):):) bu çiçekleeerrr a.s. veee öpücükk opuyorumnanaktan sanaaa alkisalkisalkis

Medusa çimen gözlüsü...

Bu saç uzatma maskesini sadece bi kere denedim..Tabi sürekli yapmak uygundur..
Fakat bu maskenin bir de şu yönü yokmu?
Saçlar ayda 3-5 cm uzarsa..Eee boyalı saçı olanlar naaapçak.:uhm:. 15 te bir dip boya yapması gerekecek,hele hele röfleliler yandıııı.sengözlerimebaksanab.Kuaförler köşeyi dönecek dip boya yapmaktankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya medusa sen ne dıyosun bak bu konusmalar tanrıcamın topıgınde dondugu ıcın dıkakta almak farz oldu hemen yapmalıyım bende uzatmaya calısıyorum cok kırık var yıpranma var sacımda kestırmekte ısıtoyurum bır yandan bunu yaparsam cabuk uzar ozaman hı 1 haftada 1 cm ıddalı bır soz bıtanem sana guvenıp alacam bunlardan bemıx ampul nedır nerde satılır fıyatı nekadar çiçegim

kızlar elime minik defterim geçti dolabımı temizlerkene opuyorumnanaktan
belki işimize yarar..küçük notlar almışım =))

siyah nokta için
mısır unu,kil,krem,biraz su...karıştırıp maske kıvamına getiriyoruz..
yüze sürüp 5 dakka bekletip ovarak çıkarıyoruz opuyorumnanaktan

ben arada yaparım maden suyuyla yüzümü yıkarm cidden iyi geliyo :))

saç için
ilarzum ve tanrıçam yazmış gerçi :))
1 yumurta sarısı + 1 çorba kaşığı z.yağı
saç diplerine sür 10dk beklet yıka..
sonra 1 fincan elma sirkesini durulama suyuna karıştır.parlaklık açısından bu yerimseniben
daha sonra saç kremi uygulayın...

siyah nokta yine
1 yumurta akı + 2 tatlı kaşığı süt + 4 tatlı kaşığı süt
bklettkten sonra ovarak çıkarıcaz..daha sonrada tanrıçamın verdigi buzlu tarifi uygulayablrz yüzümüze
2 si bi arada :)))

bu kadarcık :kedi: Şeniz

İki kere süt demişin kııı ,ne diye yannış tarifname veriyon..aklinialirimsmile
Bi tek sen güzel kal.biz güzellşmeyelim ööölemi?:çok üzgünüm:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

medusanın verdiği saç uzatıcı tarifi denemeye karar verdim
tanrıcam güzel insan tatlış ballışta jojobanın uzattıgını söylemis
karısıma jojobada eklicim
bemiks ampülü merak edenler için
eczaneden 4tl ye bulabilirsiniz 1 kutuda 5 ampül var yani 1ay yeter

not:resim alıntıdır. :kedi:

cicim alalım tabii ki lekelere öle bi asabiyim ki . . .

ex mi kullansam acaba ya hankısı daha etkili olur ki ?
Akit ?

bnmki yanık izi sabuncum expigment yanık için diil sanırım
sen bacaklarına ex kullan bence nede olsa leke için sanırım o krem
fisfisfis

ayy ilarzum bebek tozum hamam sefanı okudum cok güldüm yaa :roflol:
ama iyi yapmıssın bir gitmede hem yüz hem sac hem vücut aradan cıkmıs
:sm_cool:

Tanrıcam bebetom tatlısım ballısım gezindim ama göremedim
hatmi çiçeğinin faydasını bi söylermisin acaba
:kedi:

akıtra banada sıvılce ızlerı ıcın krem lazım kendılıgınden germı dıye bekledım yazdan berrı gecmıyor kırmızı kırmızı sınır oluyorum tanrıcam tarıf vermıstı ama bulamıyorum ya

janiiimm çook teşekkür ederriiiimmm :):):) bu çiçekleeerrr a.s. veee öpücükk opuyorumnanaktan sanaaa alkisalkisalkis
Rica ederim datlum ne dimek opuyorumnanaktan
Gülüm röflesinin dibinin gelmesini istemeyenler sadece saç bakımına yönelik tarif deneyebilirlerrr bayanssulusmile
Senin saçlar röfleli mi la yoksa sempatiksalakcinni
Bemiksi akitram göstermiş cnmm 4 TLcik bişiyy zemuszemus
Haftada birgün bu maskeyi dene farkı görceksin cennet kokulum opuyorumnanaktan
Saol gulüm yardımcı olduun için Şeniz

Cennet kokulum sen benim bepanthen sivilce ve sivilce izleri için açtığım başlığı okumadınmı bidenemsempatiksalakcinni

Eğer cildine iyi gelirse sivilcelere veda edebilirsin :hulya:

Bak benim yüzüm sivilce tarlası gibiydi aha şinci bebek kimin oldum aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…