Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıça hemşom naber bebiş:asigim:

topiğin çok güzel hemşocum yavv

baştan başlayıp okumam lazım maske tariflerini özellikle süpersin:lepi:
oyy topraam gelmiş:teytey:
saolasın hemşom sen nasılsınŞenizbeğendiysen ne mutlu bitanem çok sevindim yihuuhihoyyyt:sm_cool:
heh meleğim demek doğru yapmışım çok sivindim o yosun olayını da araştıracam:)))

araştır hörbilistim:jeyyar:kız varya onu memişlerine ve popişine bile sür hatta alınca:kedi:sıkılaştırıyoda:jeyyar:

Allahım Allahmı espırı ıceren bır cumle oldugu anlamıyacak kadar duz goruslu at gozluklu ınsanlar var ya boyle terbıye verme olayına gırınce kopuyorum karı degıl mış miş

saannneeee bacım bız kabayız bız koyluyuz bızım buralarda bayana karı avraddddd erkeye heriiffff derler bu bızım kulturumuzde olan kelımelerdır eger turksenız yanııı Turkıyelısenız sızınde kulturunuzde vardır benım kaynanam kocasına hıttap ederken heriiffff der kayınbabam ılgınc gelecek ama annesıne karrııı der cocuklar nenelerınden bahsederken kocakarı derrrler bunlar hakaret ıceren kelımeler degıldır şaşıran şaşırsın kınayan kınasın ve bırakın herkes keyfıne baksın sı terbıyeyı kendı çevrenizde oğretin burada degıl

hem İlarrzuu karısıda konuşmayı ıyı bılır onun agzından karıda avratta lannn da tatlı gelır opuyorumnanaktan

oyy topraam gelmiş:teytey:
saolasın hemşom sen nasılsınŞenizbeğendiysen ne mutlu bitanem çok sevindim yihuuhihoyyyt:sm_cool:

bayıldım fıstıkcım yav ellerine sağlık ne güzel hazırlamışsın topiğini herşey varr :lepi:

hepsini okuyamadım hemşom ama baştan başlayıp not alıcam denicem ve sonucunu yazıcam süppersin :asigim:

aynen canım

cilt bakımlı olmadıktan sonra makyaj da kötü duruyo

geçen sene bayağı evde bakım hazırlar yapardım bu sene bi üşengeçlik geldi üstüme hazır ürünlere yöneldim bu yüzden :tomato:

yeniden başlıcam sayende herşeyin doğalı en güzeli kesinlikle

Karı değil.Kadın yada bayan ama ASLA karı değil !!!!!!!!

niye bu kadar celallendiniz anlayamadım.

burada karı kelimesini hakaret amaçlı kullanmamış ilarzu. günlük hayatımızda birçoğumuzun ağzından çıkan kelimedir bu

bu çıkışın sebebi nedir merak ettimlmaz:

neyse kızlar biz konumuzu dağıtmayalım :))

şimdi bugün ne maskesi yapıyoruz ayçekirdeğim ?

Ben bugün saçıma Badi Şop'un Brezilya Fındığı maskesini yapacağım mümkünse :))zemuszemus
Herkeslere selamlar düdük makarnalarııı
hihoyyyt

merhabaa eprıl brezilya kalçası:)))

tanrıçom hadi looo çıkacam 5 te attırıver bi maske anam

burda bi tanrıca var:icecream:
ya kızlar ben kokucak diye maske filan yapamıyorum:roflol:
uff dudağımın kenarıda yara oldu zaten:mymeka:
yani sizi takip ediyorum emee icraat yok he bu arada bende solaryum yapcemlülülülülülü

Elime bi dene sözlük ve imla kılavuzu alcem..bakım TDK buralara acan salmış..nooolur noolmaz..
Komposizyon filan da yazıp koyak bi msj..Lisede komposizyondan 9 dan aşşa almazdım..TDK apla iii not verirmi acep bana?

Ne kaden de güzel maskeler yapmış arzuş ööle..Annem öğret bana çeşme başı bıyık alma yöntemini..ipliği çeşmeye geçirip, büküp sooonada bıyıklarımıza mı şeyttiricez kııı..Bipliğin bir ucunu da dişlerimizle mi tutturcaz sanırsam te te büle..

cicim alalım tabii ki lekelere öle bi asabiyim ki . . .

ex mi kullansam acaba ya hankısı daha etkili olur ki ?
Akit ?

amma sükse yapmışsım bayanssulusmile emme hiçte öle afetlikten nasipli sayılmam böcük kafalı bi hatun kişiyim . . .

kuzenn misafirsin biliyorummm öptüm seni ballı lokmamaklinialirimsmilekızlar arzuya el sallayın:a015:

arzugız cangız alkisalkisalkis :1rolleyes: baş baş arzu

ben bıyıklarımı iple aldırıyorum gerçi usturaya vurmam lazım onları ama-tatlicadiarzu-
çok hassas benim cildim heleki bıyık bölgem..o yüzden asla ağda yaptırmam yara oluyo:umursamaz:

bebim lazer nie denemion . . . uygunda artıkın .

Ben bugün saçıma Badi Şop'un Brezilya Fındığı maskesini yapacağım mümkünse :))zemuszemus
Herkeslere selamlar düdük makarnalarııı
hihoyyyt

slm bebim . . .

Sabuncuum..cilt lekeleri için expigment ve acnelyse kullanıyorum..Hazır yaza biraz kalmışken kullan..
Contactubex pürtükler, ameliyat dikiş izleri için filan kullanılıyor.. lekeler için uygunu expigment çiçeğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…