Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

tanrıçayı görmek istiyenler diye bi topik açarım allahımaa gerisini sen düşün bacımsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bebetom,bayramdan bir hafta önce kargoya versek,arife gününden bir kaç gün önce
arkadaşımızın eline geçer
yani hediyeyi alır almaz yollamayın:)alın,kenara atın.acele etmeyinkaydirigubbakcemile2

benim hemen yolluyasım var amasempatiksalakcinni

miri,allah belanı vermesin:))))
lan kurtlanıcak şekerler denyocan:)))
kıızz şu videoyu merak ettim..link atta bende gülem

yavru gelinciğim sansarım kıl kuyrugum davşanım-tatlicadiarzu- kurtlansın bende kurtluyum yırım nolcek bugun zati çorbama karıncalar saldırı duzenledı haçlıların tohumları çorbamı zebıl ettıler-tatlicadiarzu-

al lınk ızlede yarıl ıkıye
Dailymotion - Ne zaman didim hacı - Komedi Kanalı

ımzama degecek turden bu ımza tr de ılk bende var :lepi:made in mirisempatiksalakcinni

bu arada sac boya topıkım vardı ama artıkın sac bakım topıkım var btkısel karısımlar şampular kremler bişiler sositososito orayada bakıver Şeniz
çayı demledım gelın bı yol hayırlı olsuna
sositosositoaklinialirimsmile
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-b...2-mirinin-sacina-kullandiklari-onerileri.html

Canlarım, ben yarın akşam bir süreliğine şehir dışında olucam, nete çok sık giremiyorum ama Tanrıçam kankama bilgilerimi yollarım her türlü...hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Ne kadar kalacağım belli değil ama bayramdan önce mutlaka yollamış olurum hediyemi cankuşlarım benim...
zemuszemus bayanssulusmile opuyorumnanaktan

tanrıçayı görmek istiyenler diye bi topik açarım allahımaa gerisini sen düşün bacımsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile
açta kafa göz dalıyım sanaalsanaalsanasmile alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni
benim hemen yolluyasım var amasempatiksalakcinni
olum bi durrr:mymeka:
olmaz didim:mymeka:

hepinize iyi geceler kızceler...
sanada galoximopuyorumnanaktan
:dilcikar:

ay bu ne bee:smiley-cool:
zevk için dövüceksin bunları şerepsizim:smiley-cool:kafam şişti be:roflol:
çocuk bomba ya:)))
saol canoŞeniz
he bu arada hayırlı olsuna gelirim bacım,sen bana oralet yap.kivili olsunaklinialirimsmile

ahahahaha tamam tamam açmıcam korkmaa bacımsempatiksalakcinni neyse ben kaçıyım ufaktan sabah erken kalkazağım malum hepinize iyi geceler bebişlerzemuszemus

hayırlı yolculuklar canım :1hug:
farkındaysan geçen çekiliştede sevdiceğinin yanındaydın

işte eyle bırseyyy-tatlicadiarzu- bayılıyorum ben bunlara ya kaydirigubbakcemile2

oreletını yaptım ıcınede taze nane attım ohhhbuyrunnnnnnnnn

Canlarım pek çok uykum geldi ballarım benim...mirmirmirmir
Yarın gündüz gelicim ama konuşuruz gene bayanssulusmile

Çok çok öpüyorum sizleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Tanrıçaam, delikafadulden seni çook ama çook ama çooooooook seviyorum Şeniz canım kardeşim, biriciğim, can yoldaşım, iyi ki varsın birtanem!
olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile Şeniz

hayırlı yolculuklar canım :1hug:
farkındaysan geçen çekiliştede sevdiceğinin yanındaydın

İvit kankacım..ehehhe .gönderilere yetişmiştim ama :lepi:

Çok teşekkürler bal kankam benim nur yüzlüm...
Şeniz Şeniz Şeniz

ahahahahaaaaa:roflol: niyeki acep CADIARZU:
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
kız ne bilim valla:gitme:
edi olucam bide:gitme:insan torpil geçer dimi:gitme:sempatiksalakcinnien son ben görüyorum:smiley-cool:

sen rahat olsana kankam yayerimsenibenolumunekankayizsmile
bak keyfineopuyorumnanaktan

ahahahaha tamam tamam açmıcam korkmaa bacımsempatiksalakcinni neyse ben kaçıyım ufaktan sabah erken kalkazağım malum hepinize iyi geceler bebişlerzemuszemus
çok korktum:dilcikar:
sanada iyi geceler:dilcikar:

işte eyle bırseyyy-tatlicadiarzu- bayılıyorum ben bunlara ya kaydirigubbakcemile2

oreletını yaptım ıcınede taze nane attım ohhhbuyrunnnnnnnnn

içtim içtimhihoyyyt
güzel topik olmuş cano.ellerine sağlık:içelim:
bende bu zalağa çok gülmüştüm :smiley-cool:
ne gırması yauuvbenneyaptımki:roflol:

Annesi kirdin kamerayi | İzlesene.com

Son düzenleme:

güle güle bebişşş :a015: doyama sevdiceğine opuyorumnanaktan gene özle gelince sempatiksalakcinni (beddua gibi olir ama bunu diyesim geliyo sevginiz hiç eksilmesin manasında )opuyorumnanaktan

bende seni çok seviyorum be kankamolumunekankayizsmile
sende iyiki varsın canım kardeşimŞeniz:asigim:
allah rahatlık versin meleğimhihoyyyt hihoyyyt yarın eniştemize gidiceksin:dance:
bir an önce git kavuş aşkına hayırlısı ile:asigim:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…