Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

islommm güzl gözlü kankammmm bi daha ugraşıp böyük mü ekledin
nasılsa ben biliyorum ne oldugunu ya göremedim edemedim yapmadım
güle güle kullan tekrardan şekerimm
yorumlar içinde teşekkr ederim

herkes hedayelerını gule gule kullansın ben daha sehır dışından yenı geldım .hala kendıme gelemedım o ayrı...
yarın hedıye ısını halledıcem sevgılı bayramdaşıma cıcısler alıcım..paralarıda yedık bıtırdık emme dost bank yardımımıza koştu
ayrıyetten bugun benı gızemlı bır ses aradı numara gızlı deıldı ama ses gızemlıydı
sen omusun didi he didim..nırlerdesın bacım hedayen yolda yarın gelıveri ona gore dedı..ayol kımsın dedım gızlı bır dost didi
supruz bozulmecekmiş

haydi bismillah

Benim de hediyelerim geldi:124: Canım kankam nasıl mutlu ettin beni bilemezsin Sanki bu anı daha önce yaşamış gibiydim İsmini gördüğüm an bildim seni dedim bu canım kankam Pakatleri sırıta sırıta açtım. Ufak notların mektubun yerim seni O kadar çok zahmete girmişsin ki ne gerek vardı bitanem Ne kadar teşekkür etsem az gelir seni çok seviyorum canım kankam Senden ikinci kez hediye almak çok güzeldi Bütün hediyelerim senden geliyo vermem seni kimseye kanka Ve evet bana hediye alan canım kankam MİNİK06:119:

Hediyelerimin paketli halleri

Sıra içindekilerde
Şahene bluzum bayıldım tam tarzım bi ara üstümde sunumunu yapacağım sizlere

Pijama takımım çok şirin bundan sonra senden bi parçayla yatağa gireceğim minikim

İhtiyacım olan en varsa almışsın bitanem french için beyaz oje alacaktım gerek kalmadı pembe ojelere oldum olası zaafım vardır zaten paketin gelmeden yarım saat önce kahverengi kalemim var mı diye bakmıştım ve bulamamıştım yoktu bugün çıkıp alacaktım bu kadar olur

Şu küpelere bakın şeker gibi yerim

Bi yengeç burcuna alınabilecek en güzel hediyelerden birisi mumluktur şahane bayıldım

Kolyem çok kibar ve zarif siyah ile taşın uyumu ve kelebek yerim senin zevkini

Buna öldüm bittim ne kadar şirin bir şey bu böyle isimleri de minik ve biber

Son düzenleme:
cnm benm beğendiysen ne mutlu bana istediğim gibi olmadı vize haftamdı paketleme falan

bi dahakine inş:))) güle güle kullan cnm bnm

cnm benm beğendiysen ne mutlu bana istediğim gibi olmadı vize haftamdı paketleme falan

bi dahakine inş:))) güle güle kullan cnm bnm

bidahakine diyo ya
bidaha olmıyacak kanka:88:ilk çekilişimizi livim hazırlamıştı
ve ben kim kime aldı hiç bi şekilde bilmiyorum:)tesadüf bu ya,bu 2 genci birbirine ugun bulmuşum:)
ve size asıl bomba
bu minik karısı,bana itiraz bile etmedi melek bu kız yemin ediyorum melek
kankam uygun görmüş dedi,çekilişte keramet vardır,kısmetime razı olıyım dedi:86:
dedimki ona öğrenince,kızım neden söylemedin,kankam ben bibere ilk çekilişte aldım
haberin yokmu?diye niye demiyosun dedim
diyoki olsun kankam,ben biberimi çok seviyorum:)))hem sen öyle uygun görmüşsün,nolucakki felan
canım benim ya..harika şeyler almışın kankam.kesene bereket.küpeler çok şeker
bluz harika.biberin tarzı tam
pijama takımı süper
heleki biber ve miniğe bayıldım:))))
bide üstüne yazmış yine ben diye:))))))cezanı vermesin ya:)))))
biberim güle güle kullan kankam

okurken koptum yaa uyancak millet şimdi ay karnıma ağrılar girdi
kanka bi daha olsydı biz çok alıştık birbirimizee

ayy cnm benm ya nasılda abartmış ne meleği kankam ya o güzel sözlerini yerim seinn ağzınıda yirimm

Ayyyyyy biberim ya güle güle kullan fıstığım o bluz sende harika duracaktır eminim pijamada çok ama çok tatlı diğer hediyelerde miniğim çok zevkliymiş .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…