Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

miniğimgüzelim benim,güle güle kullan kankam
ellere,tırnaklara bittim bu arada maşallah bitanem
alan arkadaşın kesesine bereket...

beğenmek lafmı,bayıldım paradoksum
oyy canımsın,takılıyorumama gerçekten çok beğendim
güle güle kullansın senemciq
ayrıca ince ayrıntı insanı senituzluk olayıda ince düşüncenin ürünü...

her an kapı çalcakmış kargom gelcekmiş gibimm

cano kargon bu gün gelmiyecek malesef
p.tesiden önce yollıyamaz arkadaş,kimse artık:)buna bi formül bulalım.annenin adresini felanmı versen acaba?eğer evde yoksan bana hemen annenin,yada bi yakının adresini yaz canım ne dersin?

evet kızlar sıra bende,,,,canım arkadaşım lacrima sana inanamıyorummmmmm:119:diyerek başlamak istiyorum her nekadar paketin içinden not çıkmasada ben sen olduğunu biliyorum bunu hissetmiştimsensin dimi:78:bu inanılmaz heyecanlı ve mutluluk vericiydi benim için şuan gerçekten süpersonik hissediyorum kendimi sana ne kadar teşekkür etsem azdır heralde.herşey hepsi okadar içime sindiki gerçekten hem çok mutlu oldum hemde duygulandım bilemedim ne yapacağımı elimde birbirine dolandı ne yazcağımıda şaşırdım şimdi hediyelere geçeyim şok geçince tekrar yazmaya devam ederim
paketi görünce kalpim pır pır

meraklı bakışlar altında paketi parçalıyorum galibatüm iş arkadaşlarım benden daha meraklı

ya şunun güzelliğine bi bakın bundan daha güzel ne olabilir içi boş olsada olur bu güselll paketi yapan parmacıklarına kurban

bunu görünce bayıldım zaten çokkk tatlııı:118:

veeeeeeeee açalımmm bakalım ne varmışşşşşşş:119::119::119:

hep böylede kalabilirdi o kadar mutlu oldumki anlatamam ama tek tek sizlerle paylaşmam gerek madde 1:hayatımda gördüğüm en tatlı çorap üstelik kırmızı ve üstelik düğmeli

madde2 süpersonik el kremi hemen denedim misss misss

madde3 harika bir gloss geçen gün baktım baktım baktımmm almadan çıktım vallahi dert olmuştu içime sen nasıl bildin paylaşmamıştımda hemde kırmızııı hemen sürdüm ve feci sexü

madde4 süpersonik ojem bu tonu bende yoktu harika seçim

madde5 bu sevimli pakette ne varmışş nasıl sevilmezkiii buyrun

madde6 gerçekten hepsini ayrı ayrı çok çokk sevdim ama bu hediyemle aramda aşka yakın bişeyler oldu lacrimaaaaa yaaane güzel bi taç

madde7 ben bunu nasıl kullanıyım kıyamamki tatlım o kadar güzelki

madde8 kendim seçsem bu kadar olurdu canım benim bide cotondan almış ya bak ne güzelll oldu

madde9 en sevdiğim şeyler arasındadır desenli çorap lacrimaaaa

madde10 çoçukluğumdan bu yana bana verilebilecek en güzel tatlı hediyesidir heralde ozmanlar bizim köyde bu ne gezer bigün babam ankaradan getirdi o günden sonra çıkmadı hayallerimden hep birilerinin biyerlerden gelmesini bekledim valla ağlattın beniiii yaaaaaaaa

veeeee tüm cicilerimin toplu halde resmedilişi

evet kızlar,,,kim bu çekilişe ne kadar anlam yükledi neler hissetti bilemiyorum ama ben gerçekten çokkkk çokkk fazla mutlu oldum.bu hayatımda aldığım en güzel hediyeydi kesinlikle nedenine gelirsek hiç tanımadığım görmediğim sadece aynı dünyada yaşadığımızı bildiğim birinden bunca güzel şey aldım manevi tatmini paha biçilemzdi.güzel arkadaşım seni öpüyorum o kadar nazik ve ince düşünüp seçmişsinki hediyeleri sana teşekkür etmek az kalıyor.ayrıca tatlı tanrıçamaaaa da böyle güzel bi çekilişe vesile olduğu için teşkürlerimi sunuyorum şiddetle nanaklarından öperim gözüm

anem izmirde pakizii:84:

bende gitmeyiveririm artık ne yapalım sinan gidiyor nasılsa konuştum biraz önce komşu kızı bizde kalıcak maksat yanlız kalmayım o gidicek bir tekk

senemcik
minik06
evaaa
çok güzel hediyeleriniz kızlar iyi günlerde kullanın alan arkadaşların kesesine bereket çok zevkli seçimler yapmışlar

evaaacım canımm beğendiğine çok sevindimm
notumu koymayı unutmuşum yaa
6. hissin çok kuvvetliymiş ama
kargoculara da şaşırdım gerçekten çok hızlılarmışşş
güle güle kullaaannn

gece kuşu canım şimdi seni görünce yazmadığımı farkettim
çok güzel canım hediyelerin güle güle kullan islandın kesesine bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…