Tanisalimmi??

evliler kocalarına bakıyolar. bekarlar koca bakıyolar :) ehehe :) eğlendim

Ayyy bayilirim kisira malzeme yok zaten kocisim le çay da içmek için yapcam var mı bildiginiz

• 1 paket margarin (oda sıcaklığında, 250g)
  • 1 su bardağı pudra şekeri
  • Yarım su bardağı sıvıyağ
  • 1 paket kabartma tozu
  • aldığı kadar un

Malzemeler iyice yoğurulup oldukça yumuşak bir hamur elde edilir(Verilen ölçüdeki un yeterli olmazsa biraz daha eklenebilir). Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparılıp yuvarlanır, yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. Üzerine çizik atılıp önceden 180 derece ısıtılmış fırında 20 dk pişirilir. fırından çıkınca üzerine pudra şekeri elenir.

hemencik buldum bak

Ayyy bayilirim kisira malzeme yok zaten kocisim le çay da içmek için yapcam var mı bildiginiz

• 1 paket margarin (oda sıcaklığında, 250g)
  • 1 su bardağı pudra şekeri
  • Yarım su bardağı sıvıyağ
  • 1 paket kabartma tozu
  • aldığı kadar un

Malzemeler iyice yoğurulup oldukça yumuşak bir hamur elde edilir(Verilen ölçüdeki un yeterli olmazsa biraz daha eklenebilir). Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparılıp yuvarlanır, yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. Üzerine çizik atılıp önceden 180 derece ısıtılmış fırında 20 dk pişirilir. fırından çıkınca üzerine pudra şekeri elenir.

hemencik buldum bak

Birazcik var Tövbe Yarabbim
Oyle yapiyomda bi yerden sonra gina geliyo Senin yasin daha kucuk bak abla tavsiyesi elini cabuk tut dermisim
Kasım sonu 24 olcam ben de. sonra da 25. Valla şimdiden açığım ben evlenmeye ama işte aday adayım da yok ortada

Cagiririm tabi gelirsiniz nevsehire hem göbek atarsiniz hem tatil yaparsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…