Tango uygulamasında mesaj kısmında 1d yazıyor profilde geçen hafta etkindi yardımmm!!!

Derindeyiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
13
5
28
ARkadaşlar merhaba tango uygulamasında fake hesap açıp erkek arkadaşımı takip ediyorum ama sohbet kısmına girince 1d yazıyor profile girince geçen hafta etkindi diyor 1d ne anlama geliyor inşallah 1 dakika anlamına gelmiyordur kafayı yicem gerçekten lütfen tango uygulamasından anlıyan arkadaşlar help ne olur

O uygulamayi bilmiyorum ama 1 day olabilir yani 1 gun .

biraz polyanalık yapıp iyimsem bir yorum yaziyim. eşim de turkiye ligi maclari izlemek icin periscope indirmişdi, belki sizin ki de o yüzden giriyordur? tango yu bilmiyorum canli yayin dediginiz icin soyledim

kız ben yine tanga anladım. azar tinder tango mango hepsi ilişki yok edici,yuva yıkıcı. tam adamların sevdiği şeyler. kadınlar da çok fena
Azar zaten adı üstünde, Tango tanga olarak anlaşılmış isimlerinde bile tehlike çanları çalıyor

Aslında daha beter canlı yayın amaclı görüntülü sohbet için falan kullanılıyor ilişkimi gözden geçirmek gerek teşekkürler

Whatsapp da aynı amaçlar için kullanılıyor yani zamanında eşimle tango üzerinden görüntülü konuşuyorduk, whatsapp ta görüntülü konuşma yoktu o zamanlar.
Telefonlar değişince uygulama da silindi tabi kaç sene oldu. Şu an nedir nasıldır bilemem ama; bir ara çözmüştüm olayı her gece belli bi saatte online oldu diye düzeltme geliyordu. O Bu şekilde değiştirilmiş olabilir. 23.59 du galiba. Sürekli aynı şey yazması zaten fazlaca bir tesadüf değil mi?

Sıkıntı zaten şimdi eskiden güzeldi tango sadece arkadaş ve aile için di şimdi yurt dışına açılmış ülkeler arası görüşme ve bayanlar normal giyinimli değil

biraz polyanalık yapıp iyimsem bir yorum yaziyim. eşim de turkiye ligi maclari izlemek icin periscope indirmişdi, belki sizin ki de o yüzden giriyordur? tango yu bilmiyorum canli yayin dediginiz icin soyledim
Uygulamadan uygulamaya göre değişiyor sanırım burda da maçlar yapılıyor ama çift kale mac

kız ben yine tanga anladım. azar tinder tango mango hepsi ilişki yok edici,yuva yıkıcı. tam adamların sevdiği şeyler. kadınlar da çok fena
Aynen öyle valla keşke hepsi kapansa belki bi nevi ilişkilerde düzene girer dicem ama yapcak adam her türlü heryerde yapar oda sıkıntı

Aynen öyle valla keşke hepsi kapansa belki bi nevi ilişkilerde düzene girer dicem ama yapcak adam her türlü heryerde yapar oda sıkıntı

Bu tarz uygulamalar kapansa bile aldatacak adam her türlü aldatır
Eski sevdiğim sevgili yapınca kızları takipten cikarirdi ama dışarıda gözler fildir fildir dönerdi. Böyle erkeklerin sevdiğine sadikmis gibi davranmaları yok mu bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…