tamamen fiziksel değisim istiyorum

Ksbum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
13
2
Mrb degismek istiyorum sıkıldım bu halimden

Son düzenleme:
Parlak rujlar sürmeyin, mat olsun. Gözlüğünüzü gözünüze yakışan cinsten takın.
Saçlarınızı teninize yakışır bir renge boyayabilirsiniz.
Fandoten vs sürmeyin cildiniz zamanla bozulabilir ama bir allık renk katacaktır.
Ve en önemlisi giyiminizi değiştirebilirsiniz.

Aslında küçük göstermek 8-9 yil sonra işinize yarayacak. Makyaj konusunda youtube da videolar onları öneririm. Birde hangi ton rujlar kullaniyosunuz.

lens, değişik bir saç kesimi&rengi, mac2in mağazalarına gidip makyaj yaptırarak kendi hatlarına uygun makyajı öğrenmek?
sac rengini denedim dogallik sevdigim icin kina kullandim vede saclarim cok uzun ken enseme kadar geldi maalesef lensi herseferin cok tehlikeli bulduklarini söylüyolar ne zormus bu degisim isi

aslında bu aralar kemik gözlükler çok moda ve hoş duruyor
beni aldırabilirsin ama bilmiyorum nasıl yapılıyor
daha farklı kıyafetler alabilirsin
örneğin hep kot tshirt değil de küçük elbiseler falan giyebilirsin

Kardeşim de aynı böyle düşünüyorsun bi saç değişikliği yaptı değişti. Mat ruj daha ağır hava verir sanki

Bir defa tek ruj kullandim kahverengi tonlarinda dudaklar kocaman olunca rujlarda byk sorun oluyo
Aslında küçük göstermek 8-9 yil sonra işinize yarayacak. Makyaj konusunda youtube da videolar onları öneririm. Birde hangi ton rujlar kullaniyosunuz.

Boyum uzun, çok zayıf sayılmam, beyaz tenliyim, 31 yaşındayım hala liseli muamelesi görüyorum. Makyaj yaparsam üniversiteli. Valla hiç üzülmedim bu duruma ömrüm boyunca.

Gözlükten sıkıldıysan lens kullanmayı dene. Bir dermatoloğa görün benin için çözüm bulur belki. Esmersen saçının rengini fazla açma bence ama değişiklik yapmak istiyorsan yap. En önemlisi kendini ve bedenini sevmeyi öğren.

suan kullandigim kemik gözlük hic gözlükler bi insana bu kadar itici bi hava katarmi bendeöyle bi hava var

Kesinlikle lens kullanın, saç renginizi değiştirin bal köpüğü falan olabilir, eyeliner, rimel olmazsa olmazınız olsun ruj olarak da nude denilen tonları kullanabilirsiniz dudaklarınız büyükse

Bir defa tek ruj kullandim kahverengi tonlarinda dudaklar kocaman olunca rujlarda byk sorun oluyo
Ruj olarak oldukca uygun fiyatli golden rose velvet 12 numaraya bir bakin. Fondöten yerine bb krem edinin. Makyaj konusunda yavas yavas ilerleyin ki tecrube edinin. Ve birde saç tonunuzu degistirin. Fazla radikal bir degişklik olmasın alismaniz zor olur. Kiyafet tercihlerinizi farklilastirabilirsiniz vb.

beyaz tenlilere cook özeniyorum nedense ne yaparlarsa yapsinlar hersey harika duruyor fikrimce öyle düsünüyorum

Saçını değiştir kınayı boşver. Gözün için olabiliyorsan ameliyat ol. Takı tak hafif makyaj yap. Kendini seversen çirkin görmezsin.

Benini aldirabilirsin. Canlı renk ruj tercih edebilirsin. Saçın siyahsa hiç değiştirme orjinal rengi kalsın bence.

Göz ameliyati hakkinda fikri olan varmi internette arastirdim ama pek bisey anliyamadim bazilari cok memnun bazilariysa hic deil

Aman oda biseymi unvden yillar once mezun oldum beni hala ilkokul ark.larim taniyor gorunce demmeki sima hic degismemis ilkokuldan bu yana
Kucuk gorunmek her zman avantajdir ben memnunum yani.
Ufak degisklik yapabilirisn mesela disarida ruj surmuyorum demissiniz surun.en azindan bir dudak parlaticisi bir rimel kulanin.
Saciniza golge atirabilirisniz kesim seklinde degisiklik yapabilirsiniz

sac rengini denedim dogallik sevdigim icin kina kullandim vede saclarim cok uzun ken enseme kadar geldi maalesef lensi herseferin cok tehlikeli bulduklarini söylüyolar ne zormus bu degisim isi
Yaklaşık 8 yıldır lens kullanıyorum, aylık olanları var takıyosun bir ay çıkartmıyosun ve gerçekten kullanımı çok kolay. Temiz kullanırsan dikkat edersem hiçbi sorun olmaz ve iyiki gözlükleri atmışım dersin büyük kolaylık çünkü

peki derecende bi degisiklik varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…