Tam Bi Görsel şölendi Bizim Için

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar Bugun Ilk Kez Bebğimin Hareketlerini Ultrasonla Gördüm Nasil Da Kipir Kipirdi Yaramaz.çok Farkli Bi Duyguymuş Onun Içimde Oldunu Bilmek Olağan üstü Bişeymiş
Haftaya Ikili Test Sonuçlarini Alicaz Inşallah Sağliklidir Kizlar Dua Edin Benim Için Nolur

Dualarım seninle. Umarımki herşey yolundadır.

Ben arkadaşım hamile iken 8. aylık kontrolu sırasında gitmiştim onunlu.
Ultrason görüntüsünü aylarca çıkaramamıştım aklımdam. ve akabinde hemen hamile kaldım.
Rutin kontrolleri sabırsızlıkla beklerdik eşim ile, acaba bu ay nasıl diye.
Allahıma şükürler olsun ki, şimdi 4 yaşında pabuç dilli, dünya tatlısı bir kızım var.

dualarım Seninle. Umarımki Herşey Yolundadır.

Ben Arkadaşım Hamile Iken 8. Aylık Kontrolu Sırasında Gitmiştim Onunlu.
Ultrason Görüntüsünü Aylarca çıkaramamıştım Aklımdam. Ve Akabinde Hemen Hamile Kaldım.
Rutin Kontrolleri Sabırsızlıkla Beklerdik Eşim Ile, Acaba Bu Ay Nasıl Diye.
Allahıma şükürler Olsun Ki, şimdi 4 Yaşında Pabuç Dilli, Dünya Tatlısı Bir Kızım Var.
Allah Sizinle Birlikte Büyütsün Yavrunuzu Benimde Kizim Olsa Ne Güzel Olur.ama Yinede önce Sağlikli Olsunda Gerisi önemli Değil.

bende ilk hareketlerini geçen hafta gördüm çok güzeldi hatta kalbinin atışını bile gördüm :))
bizimde haftaya ikili testimiz var bunun için kanmı alınıyo

bende Ilk Hareketlerini Geçen Hafta Gördüm çok Güzeldi Hatta Kalbinin Atışını Bile Gördüm :))
Bizimde Haftaya Ikili Testimiz Var Bunun Için Kanmı Alınıyo
önce Ultrasonla Baktilar Ense Kalinliğini örçtü Gayet Iiy Olduğunu Söyledi Hemen Ardindan Kan Vermeye Gönderdi 1 Hafta Sonrada Sonuçlar Inşallah Iyi Olur.

iyi olur Allahın izniyle merak etme peki sana detaylı ultroson verdimi bu ne zaman yapılıyo bana doktorum sırada ikili test ve sonrasında detaylı ultrason dedi ama hangi haftada çekilceğini unuttum

iyi Olur Allahın Izniyle Merak Etme Peki Sana Detaylı Ultroson Verdimi Bu Ne Zaman Yapılıyo Bana Doktorum Sırada Ikili Test Ve Sonrasında Detaylı Ultrason Dedi Ama Hangi Haftada çekilceğini Unuttum
Valla Nazcim Bana öylebişi Söylemedi Doktor şimdililik 2li Test Sonuçlarini Bekliyoruz Ondan Sonra Olur Sanirim.

bende kaçıncı haftada belli olcak dedim ooo daha dur 14-15te dedi ama benimde bi arkadşıma daha 10 haftalıkken sölediler hem emin olmadan söleniyolar hemde erken söyleyince kimisi aldırabiliyomuş ayyyy ne kadar kötü bişey

bende Kaçıncı Haftada Belli Olcak Dedim Ooo Daha Dur 14-15te Dedi Ama Benimde Bi Arkadşıma Daha 10 Haftalıkken Sölediler Hem Emin Olmadan Söleniyolar Hemde Erken Söyleyince Kimisi Aldırabiliyomuş Ayyyy Ne Kadar Kötü Bişey
Allah Korusun Allah Insani öyle Bişeyle Sinamasin.

her ne kadar rutın kontrollerde ultrason goruntulerını gorse bıle ınsan ıkılı tarama testındekı o renklı ve yakından halınde daha da bır heyecanlanıyor sanırım acıkcası bızde de oyle olmustu
medıpolde hakan bey tarafından yapılan ıkılı tarama testımde cok eglencelı gecmıstı
bıze yuzunu yakından gostererek kıme benzedıgıne daır bızı konusturmustu bıle sırnaşık şey
belkı benımkı erkek oldugundan mı bılmem ama 11.hafta da yapılan bu testte erkek bekledıgımızı de soylemıstı :sm_cool:

her Ne Kadar Rutın Kontrollerde Ultrason Goruntulerını Gorse Bıle ınsan ıkılı Tarama Testındekı O Renklı Ve Yakından Halınde Daha Da Bır Heyecanlanıyor Sanırım Acıkcası Bızde De Oyle Olmustu
Medıpolde Hakan Bey Tarafından Yapılan ıkılı Tarama Testımde Cok Eglencelı Gecmıstı
Bıze Yuzunu Yakından Gostererek Kıme Benzedıgıne Daır Bızı Konusturmustu Bıle Sırnaşık şey
Belkı Benımkı Erkek Oldugundan Mı Bılmem Ama 11.hafta Da Yapılan Bu Testte Erkek Bekledıgımızı De Soylemıstı :sm_cool:
Banada Hakan Bey Bakmişti Ama Bana Niye Söylemedi Yaaa öncee Bakalim Görebiliriz Demişti Sonra Kivirdi 3 -4 Hafta Sonra Ancak Dedi Göremedi Heralde Ama Yinede Ilgili Bi Doktor.hatta Bizimkine Bi Süre Hareket Ettirmeye çalişti Sonra Bizimki Başladi Kipir Kipirdi Yaramaz Kollar Bacaklar Ayni Anda Havaya Kalkip Iniyodu çok Tatliydi.

Banada Hakan Bey Bakmişti Ama Bana Niye Söylemedi Yaaa öncee Bakalim Görebiliriz Demişti Sonra Kivirdi 3 -4 Hafta Sonra Ancak Dedi Göremedi Heralde Ama Yinede Ilgili Bi Doktor.hatta Bizimkine Bi Süre Hareket Ettirmeye çalişti Sonra Bizimki Başladi Kipir Kipirdi Yaramaz Kollar Bacaklar Ayni Anda Havaya Kalkip Iniyodu çok Tatliydi.

super bır duygu o ıste hareketlerı gormek laelaelaelaelae
bılmıyorum aslında ben hıc sormadım bıle ama o bıze sordu ılk bebek mı dıye
evet dedık ne ıstıyorsunuz dedı hayırlısını dedık
esım sordu bellı olurmu sımdı dıye cınsıyetı ayrıldı ama bellı olmaz dedı
ama ıstersenız ve aılelere soylemezsenız eger tecrubeme dayanarak tahmın ederım dedı bıze
sanırım kemık yapısının gelısımıne gore tahmın edıyor bılmıyorum ama bıze erkek gelıyor dedı
bakalım kıme benzıyor dıye guldurdu ve esıme benzettı :teytey:
zaten cok ıstıyordum babasına benzemesını cok cok sevındım
ınsa allah ahlakı da babasına benzer oglusumun :1hug:

X