Taksimde buluşalım ne dersiniz?

Tethys

bayanpass:)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
219
0
Arkadaşlar Taksimde buluşup hep birlikte eğlenmeye ne dersiniz?

Son düzenleme:
Bende sizlerletanışmayı çok istiyorum. Şöyle İstanbul'a yakışır büyük bir buluşma yapın da toplanalım artık. Pazar günü olursa çok iyi olur. :)

Bence de pazar çok uygun yer nevizade sokakta olabilir..

Son düzenleme:
Ay yaa şimdi düşündüm de haftaya okullar tatile giriyor ve biz şehir dışına kayınvalideme gidiyoruz:KK43:ama bir hafta kalıp ertesi pazar da döneceğiz ondan sonraki pazara ben varım olur mu canlarım?

Son düzenleme:
Ben pazar günü gelemem malesefşutarafagitti:1no2::çok üzgünüm:mirmirmirmirsenağlamabenneyaptımkiÇok üzgünüm çoook

deryacık özledim seni ya görüşemedik belki başka bi güne olur bu buluşma canımdelikafadulden

Canım bende çok özledim a.s.
Hafta içi yapıcaz bir buluşmada haber veririm sanaa.s.
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ok 1 şubat bana uyar başka kimler geliyo?? taksim nevizadede buluşuyoruzkaydirigubbakcemile5

Valla sanırım öyle ve üzüldüm sanırım yeni arkadaşlara açık değiller bir sitede gruplaşma varsa bu çok üzücü:)

hayır hemen öyle yanlış bi fikre kapılma tethys..bu sitede guruplaşma yok bildiğim kadarıyla mazeretler hep aynı baksana pazar günü eşleri izin vermeyenler var .başka bir gün yapalım buluşmayı ne dersin?? ve konumuz üst sıralarda olsunki görünsün

Arkadaşım hafta arası da işe gidiyorum diyen ve çocuk okulda diyenler olacak baksana benim açtığım konu için de bile birbirlerine hafta arası grşrüz diyenler falan var.. neyse sizlere iyi buluşmalar..

X