Göz Makyajı Takma kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
3.195
4.103
Arkadaşlar sol gözüm sağ gözümden daha küçük. Şimdi normalde de küçük ama abartı şekilde değil.
Makyaj yapınca işte göz kalemi rimel falan sol gözüm minnacık kalıyor, bayağı küçülüyor yani..
Kirpiklerim kısa ve sarı ne yazık ki. Takma kirpik kullanmak istiyorum. Aynı etki olur mu bilmiyorum ama bi denemem lazım. Marka önerebilir misiniz..
Böyle çok assolist kirpiği gibi olmasın doğal ve uzun olsa çok iyi olur :)

Arkadaşlar sol gözüm sağ gözümden daha küçük. Şimdi normalde de küçük ama abartı şekilde değil.
Makyaj yapınca işte göz kalemi rimel falan sol gözüm minnacık kalıyor, bayağı küçülüyor yani..
Kirpiklerim kısa ve sarı ne yazık ki. Takma kirpik kullanmak istiyorum. Aynı etki olur mu bilmiyorum ama bi denemem lazım. Marka önerebilir misiniz..
Flormar'ın güzel ve doğal duran kirpikleri var hem fiyatıda ekonomik bir mağazaya uğra derim :KK66:

Flormar'ın güzel ve doğal duran kirpikleri var hem fiyatıda ekonomik bir mağazaya uğra derim :KK66:

Önerin için teşekkür ederim.
Oldukça uygundu fiyatlar. Ama Nasıl desem kirpik göz kapağıma ağırlık yaptı sanki öyle hissediyorum acaba alışmadığım için olabilir mi?

Önerin için teşekkür ederim.
Oldukça uygundu fiyatlar. Ama Nasıl desem kirpik göz kapağıma ağırlık yaptı sanki öyle hissediyorum acaba alışmadığım için olabilir mi?
Alışık olmadıgın ıcın olabılır yada cok yogun kırpık secımınde bulunmus olabılırsın bıraz daha ınce ve aralıksız olanları tercıh edebılırsın

Tekli kirpik kullan Can'ım. Ucunda 3-4 kıl ılan tekli şekilde kirpikler var. Yoğunluğunu sen ayarlarsın
Benim tavsiyem mac

X