takma kirpik uygulamasını beceremiyorum

frckls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
59
0
Selam Kızlar,

sizlere takma kirpik olayını danışmak istiyorum. kimisi 2 dk.da pıt diye takıveriyor.

geçen haftasonu düğünümüz vardı. çok da güzel buğulu bi göz makyajı yapmıştım. takma kirpik almıştım watsons'dan onu takmaya çalışırken bütün makyajımı da mahvettim

içinden yapıştırıcısı çıkıyor. onu sürüp yazdığı gibi bi 30sn fln bekledim. sonra da taktım ve bastırdım ama her tarafı tutsa da gözpınarımın dibi bi türlü tutmadı sinir oldum. kontak lens kullandığım için çok da bastırmak istemedim gözüme zarar vermekten korktum.

sonunda makyajım bozulduğuyla kaldı

bu konuda tecrübelerinizi yazabilirseniz çok mutlu olurum =)

Göz pınarına kadar kirpik gelmez ki. Göz pınarından serçe parmak kalınlığı kadar bir mesafeye kadar kirpiği yapıştırmak gerekiyor. Diğer kısımdan kirpiğin göz kapağından uzun gelen kısmını kesmek gerekiyor. Bir de yapıştırmaya önce göz kapağının ortasından başlayarak bir cımbız yardımıyla yapıştırmak lazım. Kirpik kutularının içinden çıkan yapıştırıcıları hiç kullanma, eczanelerde yada kozmetikçilerin bir kısmında duo marka yapıştırıcı bulunuyor. Duo'yu tavsiye ediyorum.

ben kendim hiç takmadım ama baloya giderken kuaförüm takmıştı.far uyguladı tek tek takma kirpikleri taktı üstüne eyeliner çekmişti.bi de kurumasını bekledi biraz.belki kurumasını tam beklemediğin için makyajını bozmuş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…