Göz Makyajı Takma kirpik kullanan var mı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

monarassaso

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2014
25
3
28
Merhaba kızlar ben takma kirpik aldım ama tereddütlerim var nasıl kullanıcam kaç kullanımlık çıkartırken kirpiklerim dökülür mü gibi kullanan var mı aranızda:KK1:

Merhaba kızlar ben takma kirpik aldım ama tereddütlerim var nasıl kullanıcam kaç kullanımlık çıkartırken kirpiklerim dökülür mü gibi kullanan var mı aranızda:KK1:

Canım benim eşim kozmetik sektöründe dolayısıyla ben kullandım ipek kirpik taktırmıstım ben tek takıldı kırpıkler bıde tek sıra takma kırpık taktım daha doğrusu esım taktı sende bı kuaforden yardım alabilirsin buarada dokulme falan olmuyor kırpıklerde

çok mu kısa kirpiklerin,kullanma bence. ben bazen kullananları görüyorum da astsolist gibi oluyorlar. beğenmeyi geç dikkat çektiği için bakıyor insanlar.

Canim kutusundan nazikçe cikar.
Yapistiricisi olacak içinde diplerine sur onu .
10 sn beklet kendi kirpiklerinin üstünetak. Arada çok boşluk olmasın.

bence hıc bulaşma bu işlere ben kınada takmıstım kıprıklerımı mahvettı hemde en kalıtelısını almıstım ozel gun dıye

bikaç kez kuaförlere taktırmıştım.
youtube da bir sürü videosu var nasıl takma kirpik takılacagına dair bir bak istersen.
kirpik dökülmesi falan olmuyor ama seçerken dikkat etmek lazım bazıları doğal dururken bazıları birazdan sahneye çıkacakmış gibi duruyor.

teklilerin takımı zor oluyormuş onlardan almadım aldıklarım kısa ve doğal duruyor ilk defa denedim ama hoşuma gitti uğraştırmadı hiç hayret ettim :KK5:

çok mu kısa kirpiklerin,kullanma bence. ben bazen kullananları görüyorum da astsolist gibi oluyorlar. beğenmeyi geç dikkat çektiği için bakıyor insanlar.
kirpiklerim kısa değil gür dursun diye aldım dediğin gibi bende çok korktum abartı olucaklar diye kısa aldım ve doğal durdu kesinlikler tavsiye ederim bunu :KK68:

Canım benim eşim kozmetik sektöründe dolayısıyla ben kullandım ipek kirpik taktırmıstım ben tek takıldı kırpıkler bıde tek sıra takma kırpık taktım daha doğrusu esım taktı sende bı kuaforden yardım alabilirsin buarada dokulme falan olmuyor kırpıklerde
çıkartırken dökülücek diye çok korktum ben canım :)

çıkartırken dökülücek diye çok korktum ben canım :)

Yok ben kac kere yaptım bi bilsen :) en son ramazan Bayramı ıcın takmıstım ıpek kırpık sezeryan olcagım ıcın dr um cıkar demıstı kırpıklerı ozel sokucusuyle kendım sokmustum hatta hıc korkma dedıgım gıbı olmadı kuaföre cıkarttır

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

X