Göz Makyajı Takma kirpik alarm !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

1var2yok

Bi bakıp çıkıcam
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
2.055
3.427
Takmak kirpiği kuaför harici taktırmadım ancak kendim de denemek istiyorum.. kesinlikle bunu kullan diyebileceğiniz bi marka ve takma aşaması için püf noktanız var mı acaba ??
Okudum bi yerlerden ama her yerde karışık şeyler yazıyor net bi sonuç cıkaramadım yardımcı olursanız sevinirim...

Ben geçen hafta dügün icin flormar aldim. Gayette memnun kaldim :) yalnız biraz kesmek zorunda kaldim gözüme büyük geldi. Ama harikaa çok memnun kaldım yapıstırıcıda gayet güzeldi.

Ben geçen hafta dügün icin flormar aldim. Gayette memnun kaldim :) yalnız biraz kesmek zorunda kaldim gözüme büyük geldi. Ama harikaa çok memnun kaldım yapıstırıcıda gayet güzeldi.
Yapıştırması kolay olduysa bende ondan alayım :)

Birkaç kere takmıştım gerek yoktu ama düğün vs. Vardı denemek istedim
önce yapışkanından çok ince sürüyordum. Sonra ortayı ayarlayıp sabitliyordum en son kenarlarını düzeltiyordum bu kadR :)
Ama kesinlikle tavsiye etmem o yapışkanlar kirpiklere zararlı onun yeeine düzenli olarak hint yagını kullanın kirpikleriniz uzar.

Hint yağını baya görüyorum yazılarda deneyeyim onu :) ben özel günlerde taktırıyorum sadece ...maalesef zarar veriyor ama bazende gerekiyor napalim:))

Hint yağını baya görüyorum yazılarda deneyeyim onu :) ben özel günlerde taktırıyorum sadece ...maalesef zarar veriyor ama bazende gerekiyor napalim:))

Hint yagını düzenli kullan hiç gerekmez:)
Aktardan al her gece kirpik diplerine kulak çubuguyla biraz sür. Temiz rimel fırçasıyla kirpiklerinede sür. Sabah ılık suyla yıka en az 10 gün devam et. En iyi sonucu birkaç ay sonra alırsın.

O kadar yanı:) kirpiği 12 gün sonra takmam gerekiyor o zamana kadar işe yarar mı yanı bide her gün mü sürmeliyim ?

O kadar yanı:) kirpiği 12 gün sonra takmam gerekiyor o zamana kadar işe yarar mı yanı bide her gün mü sürmeliyim ?
Her gece sür.
Çok sürersen akar ve gözlerini yakabilir.
12 günde hemen çok fark olmaz zaten bunda en iyi sonuç birkaç ayda alınır.

Her gece sür.
Çok sürersen akar ve gözlerini yakabilir.
12 günde hemen çok fark olmaz zaten bunda en iyi sonuç birkaç ayda alınır.
Arkadaş saç baş hiçbişey bitmiyor saç için hindistan cevizi yağına baslaıdm 4 kez kullandım sabırsızım şimdi ne olacam diye bişey olduğu da yok kısa vadede çok şey bekliyorum sanırım teşekkür ederim çok çok :))

Saç için sinameki bemiks'in oldugu bir karışımı deniyordım hatta burda bulmuştım sanırım ama daha sonra devam etmedim :)

Saç için sinameki bemiks'in oldugu bir karışımı deniyordım hatta burda bulmuştım sanırım ama daha sonra devam etmedim :)
Bemiks ağır be kötü kokusu var diye duymuştum ama eczanedeki ampul karısımları sac dökülmesi için ile yarıyor kesinlikle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…