takılarınızı nerede birbirine karışmadan tutuyorsunuz

gul-çxixnar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
84
0
40
a.s.kızlar yatak odamın aynalı dolabının çekmecesi 2 tane ve çok küçük . takılarımı masanın üstünde iki tane kalp şeklinde kutuya koyuyorum ama birbirlerine giriyorlar ne var ne yok bakınca anlamıyorum bile siz nasıl saklıyorsunuz ve ben ne yapmalıyım acaba duvara iki tane çivi çakıp uzun kolyelerimi oraya mı assam siz ne dersiniz

cekmecelerın ıcının ölcusunu alıp en yakın marangoza gıdıp ıncecık taktalardan kare kucuk kucuk bölmeler yaptır canım bende yaptırıcam cunku .. bugun ölcu aldım gıtmem gerek ama usenıyorum

takı askısı alsan ya canım bende var baya da kullanışlı iki çividen daha çok takı alır ve görüntüsüde güzel 20 tl ye almıştım ben ... olumunekankayizsmile

takı askısı alsan ya canım bende var baya da kullanışlı iki çividen daha çok takı alır ve görüntüsüde güzel 20 tl ye almıştım ben ... olumunekankayizsmile

çok şıkmış çok beğendim nerden aldın canım. okadar geziyorum ama hiç böyle bir şey gözüme çarpmadı. mesajın için teşekkürler.opuyorumnanaktan

bende kırmızısı var canım Konyada hint pazarı diye bi yer vardı ordan almıştım çok iyi oluyo hem derli toplu hem karışmıyo hani şu herşey satan mağazalar oralarda da vardır mutlaka opuyorumnanaktan

kolyeleri yatak odası aynasının lambaları var,oraya kolyeleri mi asıyorum.
çekmeceye koysam o kolyeleri hayatta açamam çok karışır.başka bi takım karışmıyor zaten.

Ben takılarımın bı kısmını bu sekılde tutuyorum hem kolay hem pratik gereklı olan sey köpük onlara kupelerımı falan takıyorum bıde kagıt havluluk onlarada bılezıklerımı koydumm :)

kolyeleri yatak odası aynasının lambaları var,oraya kolyeleri mi asıyorum.
çekmeceye koysam o kolyeleri hayatta açamam çok karışır.başka bi takım karışmıyor zaten.

evet canım asıl dert yandığım olayda kolyelerin birbirine karışması ne var ne yok anlaşılmıyor bile

askılar iyi oluyor.
ben de raptiyeli duvar panolarına asıyorum uzunları.
bir de eski resim albümlerinin bölümlerine yerleştiriyorum. takı yapımıyla da uğraştığımdan bu şekilde az yer kaplıyorlar.. resimlerim en yakın zamanda

bende ebeveyn banyomun duvarına uzun bi askılık astım kolyelerim orda asılı hiç karışmıyo.digerlerini de çekmeceli ve kapaklı bir sandığım var içine siyah kadife kapladım küpeler bir çekmecede,yüzükler diğerinde bilezikler kapaklı tarafta tokalarımda diğer kapaklı tarafında hiç bişey birbirine karışmıyo.

benim şifonyerimin üst kısmı bu şekilde sürgülü,küçük küçük bölmeler var oraya koyuyorum kapanınca da hiçbirşey görünmüyor iyi oluyorkaydirigubbakcemile2

ben de şu takı askısından aldım, kapımın arkasında duvara monte bi kanca var, bu askıyı o kancaya taktım, kolyelerim hem birbirine karışmıyo, hem de kapı arasında kaldığı için çirkinlik de yapmamış oluyo. kendi odamdaki halini de çeker eklerim bi ara

yüzüklerim de şu tarz pembe - sarı - yeşil renkte 3 tane kedim var, onların kuyruğunda duruyooo opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…