Tahta gibi oldum bel kocaman:(

Depiedra

Hedef 60...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
1.871
1.148
34
Kizlar 75 ten 60 a dustum boyum uzun ve kemikli oldugum icin 60 da baya bir zayif oldum kollar inceldi basen kalca bacak gogus hepsi gitti hatta esim daha zayiflamami istemuyor cok zayifsin diyor kilo al bile diyenler var ama sadece bel duruyor kocaman hemde...spor da yaptum diyey yaparken..tabi araliklarla...gunde 500 yan bel. Calisip bazi gunler yapmadim cynku basimi cok donuruuor bu hareket...ya belim etli degil pek ama organizma.olarak bel.bolgem.genis galiba..yaglari yakmaya care var da genis omurgayi gidermeyoz galiba..... abiye gieyecem hafta sonu ama.cok cirkin duruyor belim...korse giysem korsenin bitis.noktasi belimi kesiyo sanki kesik etli gibi geziyorum.hic yakismiyor..butun korsemxe yok suan alamam....en en etkili bel inceltme harekeyi varmi bildihiniz .ozellikle deneyip cok.kisa sirede cok iyi sonuc alanalara soruyorum 3gunde bu beli 2 cm falan inceltmwliyim.enaz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…