Tahlillerim hakkında bilgi

zaman dur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2023
12
1
24
Tahlillerimi 1 ay sonra göster dedi doktor kötü bir şey var mı sizce birde coraspin ve Protestan kullanıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-02-11-47-37-973_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2023-02-02-11-47-17-734_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 61
Şuan bir şikayetim yok şükür ama korkuyorum
İgm pozitif değil bu iyi.sadece igm düşük bu bağışıklığının zayıfladığını gösterir(hamile kadınlarda böyle olması normal)igg antikorların yüksek
bu korona yada enfeksiyon geçirdiysen yükselmiş olabilir,ya da daha öncesinden bağışıklık oluşturduğun antikorlar olabilir.doktorun daha iyi aydınlatır zaten.ama korkulması gereken bir durum yok bilgim çerçevesinde.geçmiş olsun

Öncelikle üstteki yorum baştan sona yanlış. Sağlık gibi önemli bir konuda neden bilgi düzeyi yetersiz olan insanlardan bilgi alırsınız hiç anlayabilmiş değilim.
Ig g ve Ig m antijene spesifiktir. Yanında zaten hangi enfeksiyona yönelik antikor bakıldığı yazıyor. Rubella ıg g demek rubellaya karşı oluşan antikor demek. Bu düşük çıkmış. Geçirmedin ya da aşılanmadın demek. Ig g kronik durumu ıg m akut durumu gösterir.
Gebeliğin rutin kan taramasını yapmış doktorun.

Doktora gidecek durumda değilim ki efendim zor durumdayım diye sordum korkulucak bir şey yok demi Allah razı olsun

Doktora gidecek durumda değilim ki efendim zor durumdayım diye sordum korkulucak bir şey yok demi Allah razı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…