tahlil sonucu

aeston159

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2016
66
1
31
Kızlar ben bugun adet duzensizliginden dolayi doktora gittim sonuclar gec cikti doktor henuz gormedi. Sizce sonuclarda bi sorun var mi e2 yuksek biraz bi bilginiz var mi bu konuda yardimci olabilir misiniz

eylulde 1 hafta gecikti ekimde 10 gun gecikti kasimin 23 olmam gerekioduolmadi hala ondan. e2 yuksek gibi geldi bana

yüksek değil o sağ taraftaki referans değerlerin e2 ye karşılık gelen 3. satıra eş değer diğer bütün tahlillerinizde 3. satıra eş değer yani bence sorun yok

yok onlar farklı dönemlerde farklı referans değerlerde çıkabileceği için adet öncesi adet süresince menopoz döneminde farklı değerlerde çıkarlar o nedenle sizin normunuzu bilmedikleri için normal yazmıyor. değerler birbirini tutuyor ama döneminizi tutuyor mu onu ancak doktor yorumlayabilir

hmm anladm tesekkur edetim. henuz adet olmadim insallah adet olacagkm icindir.
inşallah. sanırım hormonlar adet döneminizde olduğunuzu söylüyor ama vücudunuz neden uygulamıyor belki mevsim geçişi belki de stres altındasınız. benim fikrim bu yönde. ama doktor değilim neticede. en kısa sürede rahatlarsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…