Tahlil sonuçlarını değerlendirebilecek var mı

celiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
35
10
26
Kızlar değerlendirebilecek var mı? Bugün gebelik için sonuç paylaşmıştım bir arkadaşımız gebelik yok ama yoğun enfeksiyon var dedi hastaneye gitmeden önce biri değerlendirebilir mi?

Eklentiler

• IMG_1288.png
    110,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_1289.png
    116,5 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1290.png
    132,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_1291.png
    93,7 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar değerlendirebilecek var mı? Bugün gebelik için sonuç paylaşmıştım bir arkadaşımız gebelik yok ama yoğun enfeksiyon var dedi hastaneye gitmeden önce biri değerlendirebilir mi?
İdrar yolu enfeksiyonu yaşıyorsunuz bendede aynı durum olmuştu idrarı yaparken yanma hissi oluşuyordu baya ağrılı bi süreçti
Şimdiden çok geçmiş olsun

İdrar yolu enfeksiyonu yaşıyorsunuz bendede aynı durum olmuştu idrarı yaparken yanma hissi oluşuyordu baya ağrılı bi süreçti
Çok teşekkür ederim evet yanma var sadece enfeksiyon mu kötü bi durum yoktur dimi

Hamileliği b
Çok teşekkür ederim evet yanma var sadece enfeksiyon mu kötü bi durum yoktur dimi
evet enfeksiyon lökosit yüksek çıkmış bana ilaç vermişti bir haftada düzelmişti . Bol su için . Daha rahat atlatırsınız . Gebelik için bhcg değerine bakılır sanırım onu paylaşmamışsınız

Çok teşekkürler onu da paylaşayım

Eklentiler

• IMG_1284.png
    106,2 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…