Tahammülsüzlük

s.r.n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
9
0
48
Benımde derdım var bana gore buyuk.Ben 15 aylık evlıyım 5 aylık bebegım var.Esımle aılelerın de sebeb oldugu bır tartısma yasandı bu problemımı de burda paylastım sızlerle.Neyse 1 ay sonra problem aıleler arasında ve bızım aramızda cozuldu.Yasanan problem sımdı gectıgım gıbı basıt degıldı tabı cok sıkıntı atlattık.Artık huzura erdık problemlerı cozduk derken sımdı esımde bana karsı tahammülsüzlük cıktı.Ne soylesem hemen parlıyor bagırmaya baslıyor.Neden hemen kızıyorsun dedıgımde sana karsı tahammülüm sınırda artık dıyor.Hıc bırsey konusamıyorum fıkrımı soyleyemıyorum.Zaten sevgısınden suphe edıyorum ınsan karısını hıcmı ozlemez arkadas gıbıyız sırtımızı donup yatıyoruz.Oysa ne hayallerle evlenmıstım en buyuk hatam bebek yapmam halbukı hep derdım ılk 1 2 sene bebek dusunmemek gerek dıye.Ama bebegımı sevıyorum.Bebegım ıcın gıttıgı yere kadar sabır gosterıcem.OH BE paylasmakta bıraz rahatlattı.

Kısa bir süre önce eşinizle büyük sorunlar yaşadınız biliyorum
Ailelerden kaynaklanan..yani bebek olduğunda yanınızda annenizin kalmasını istemiştiniz ve kayın valideniz buna alınmıştı..
Eşiniz belli ki o dönemde oldukça fazla yıpranmış
Tahammülüm yok dediğine göre çokca gerilmiş
İsterseniz bir süre onu kendisi ile başbaşa bırakın,üzerine gitmeyin
Siz artık bir annesiniz fevri davranmayın

şuan cok stresli ve yoğun olduğu için laf kaldıramıyordur bence üzerinize alınmayın sevgisini azaldığını düşünmeyin insanlar kızgınken ne sölediklerini bilmiyorlar bazen inşallah eşiniz içinde bulunduğu durumdan kurtulur

daha önce yaşanan olaylardan eşiniz anladığım kadarıyla fazla etkilenmiş bence ona biraz zaman verin sizi sevmediğini düşünmeyin asla erkekler hep içine atar paylaşmaz anlık patlamalarıda hoşgörmek zaman vermek gerekir umarım herşey yoluna girer hayatta en önemli şey bebeğiniz unutmayın onun size ve babasına ihtiyacı var sevgilerrrr

ne olursa olsun erkek milleti çok bunalmaya gelmiyor.kadınlar daha dayanıklı bunlar yazık hemen teslim bayrağını çekiyorlar.peki siz oturup düşündüğünüzde onu haklı buluyormusunuz.evetse biraz daha anlayışlı davranın.hayırsa.anladığı dilden konuşun.a.s.

bence daha fazla üstüne gitme...
tahammülü yok cünkü icinde kalmis birseyler var...
yani söylemedikleri ama söylemek istedikleri...
en iyisi biraz kendi haline birakmak...
sonra alir karsina düzgünce konusursun...

Ailelerle ne gibi problem yasadiniz bilmiyorum ama belkide senden intikam aliyor böyle davranip!!

Yani icten ice seni sebeb görüyor olabilir!!CADIARZU

Fazla üzerine gitme bir müddet sonra sakin bir ortamda esinle konusmaya calis...
Böyle degildin ne oldu diye sor kendisine!!

CANIM FAZLA USTUNE GITME...SORUNU HALLETTIK DIYORSUN AMA...
belkı esın iç dunyasında halen unutamamıs yada sındırememıs olabılır....
bır anlamdada kızgınlıgını bosaltıyordur....
sabret canım ısallah gecer ve duzene gırer...

canım bıraz daha sabret emın ol zaman herseyın ılacı olacak.anlayıs goster esıne üstune gıtmekaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…