Taç kristal

MorbidAngell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
489
274
29
merhaba kızlar
Taçın yan maarkasımı yoksa markasımı anlamadım kristal diye bi marka var acaba aranızda bilgisi olan yada alıp kullanan memnun olan veya olmayan var mı ?

arkadaşım yenı evlendı annesı almıs hıç memnun değıl dokuluyomus surekli
Hadi ya ben taç sitesinde görünce belki kaliteli birşeydir diye düşündm zaten fiyatları baya düşündürücüydü ondan size sormak istedim bnde çeyiz düzeceğim yakında o yüzden şimdiden bakınıyorum öyle :KK69:

Taçın yan ürünü ama kalitesi taça göre düşük tabi. Ben de misafir havlu takımı almıştım ince baya ama misafir olduğu içn ayda yılda bir kullanılıyor o yüzden sorun olmadı. Taç, Özdilek veya sarev al bence bunlardan aldığım hiçbir ürün kötü çıkmadı.

Taçın yan ürünü ama kalitesi taça göre düşük tabi. Ben de misafir havlu takımı almıştım ince baya ama misafir olduğu içn ayda yılda bir kullanılıyor o yüzden sorun olmadı. Taç, Özdilek veya sarev al bence bunlardan aldığım hiçbir ürün kötü çıkmadı.
taçın ürünlerini daha çok beğeniyorum o yüzden taç alacağım :)

Bence taç nevresim almalısın ben de kalite market diye bi siteden tacın nevresimini aldım hatta kokulu sabun da hediye gönderdiler nevresimin kaliteside çok güzel

X