Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Tablolar için çift taraflı bant kullananlar...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

nknknk

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
10
1
34
Yeni taşınacağımız eve çivi çakmadan tablolarımı asabilmek için boyaya ve sıvaya zarar vermeyecek bir çözüm istiyorum aklıma çift taraflı bantlar geliyor ancak kullanışlı mıdır? uzun süre dayanır mı boyut olarak büyük ve ağır tablolarım da var (puzzle) bunlar taşır mı acaba ? hem ev sahibiyle sorun yaşamayacağım hem de gevşeyip düşmeyecek sağlam olur mu acaba kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim...

Yeni taşınacağımız eve çivi çakmadan tablolarımı asabilmek için boyaya ve sıvaya zarar vermeyecek bir çözüm istiyorum aklıma çift taraflı bantlar geliyor ancak kullanışlı mıdır? uzun süre dayanır mı boyut olarak büyük ve ağır tablolarım da var (puzzle) bunlar taşır mı acaba ? hem ev sahibiyle sorun yaşamayacağım hem de gevşeyip düşmeyecek sağlam olur mu acaba kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim...
Merhaba aldın mı bilmiyorum ama ağır çerçeve vs için kullanışlı olmadı benim aldığım orta boy cerceveleri ancak tutuyor bir de çıkarınca izi kalıyor yine bir boyamak gerekecektir

Merhaba, biz de bir tane tabloyu asmak için kullanmıştık aynı şekilde çivi vs. olmasın diye. Bir gece küüt diye düştü tablo büyüktü ama bant üstünde yazan kadar kiloya sahip yani taşıyamayacağı boyutlarda değildi. Hiç önermiyorum. Alt komşum bile gelmişti bir şey mi oldu diye gecenin 4'ü müydü 5'i mi :63::63: Çiviyi çaktık maalesef, hem de bir taneyi deldirince olan oldu diye bütün ev tablo doldu :KK76::KK76:

X