Rüya Yorumları tabir-i beyyine

arkadaşlar lütfen özelden rüya sormayın buradan sorun öyle çok zor oluyo okuması

teşekkürler beyyıne!

bugün gördüğüm rüyamı anlatayım şimdi;
bizim evde annem temizlik yapmaya başlamış koltukların yerleri oynamış..dedim annem yerleri silcek herhalde neyse yerlerde hep benim küpelerim takılarım var renk renk (küpe meraklısıyımdır hem) bir sürü duvara dogru dizilmiş hepsi yerdeydi..takılar görüdm yani renk renk güzel güzel...
teşekkürler şimdiden..opuyorumnanaktan

yorumun için çok tesekkürler canım ama bu rüyayı gören ben degılım canım benım arkadasımdı benı rüyasında gören yınemı aynı yorum oluyo yada arkadsımın kensıdısıylemı alakalı bu rüyası sonuçta hamıle o zaten bır hamılelık ıstegı olmaz eeee rüyayıda ben görmedın pek anlayamadım canım yardımcı olurmusun

beyyine merhaba ben çok enteresan bir rüya gördüm dün akşam.

bir yere gidiyorum havalimanındayım ama kapıdan uçağa gitmek yerine nedense bir anda şimşekler çakıyor ve sizi 13032010 sefer numaralı atımıza alıyoruz sayın yolcularımız dıyorlar.nasl yanı diyorum atlar çıkıyor karşıma ama atların tüyleri yok ve acayıp güçsüz atlar sonrasında gideceğim yere at benı bırakması gerekırken bır anda yükselişe geçiyor garip bir şekilde kendimi şuanda çalıştığım yerde eski departmanıma ait odada görüyorum o sırada deprem oluyor ve çalıştığımız bınada bırtek benım masamın olduğu kısım sağlam kalıyor herkes koşturuyor aşagıya doğru müdürüm sen kal burada dıyor ve ben onun koltuğuna oturuyorum,onlar aşağıya ınıyolar mesai saatım bıtene kadar oturdugum yerden kalkmıyorum bır türlü ve mesai saatim bıttıgınde kalkıyorum ve kalkmamla yere çakılmam bır oluyor.karışık bır ruyaydı yorumlayabılırsen sevınırım.

Ayyy gerçektenmi ? İnş. canım yaaa... Kızlar hep babaya düşkün olur derler ben şimdiden kenara çekilmeye razıydım ama bakalım ikimizide aynı şekilde sever inş. Yüreğine sağlık ....

Kapalı bi yerdeyim etraf camlı böyle, cafe gibi bi yerdi herhalde. Dışarı bakıyorum hem yağmur hem kar yağıyor, karışık böyle. Çok şiddetli değil hafiften yağıyor
Ön tarafta da deniz var. Deniz arada böyle kocaman dalglar veriyor. Denizin içindede bi sürü yunus balığı ve fok balığı var. O kadar dalgalı olmasına rağmen dışarı cıktım denizin kenarına ve dalgayla beraber fok balığı dibime geldi, bende onun fotografını cekiyorum ve ekmek veriyorum yesin diye ve yedi(o esnada sanırım artık yağmur kar yağmıyor). Önümdede denizin içinde yunus balıkları var atlayıp duruyorlar cok yakınlar bana...

Bu rüyamın çok etkisinde kaldım. Yorumlarsanız cok sevinirim. Çooook teşekkürler şimdiden opuyorumnanaktan

angel bu sıralr şansın çok açık olacak ayrıca evlilik kısmetinde açık etrafında iyi insanlar olacak
hayata iş ile ilgili yükselişe geçeceksin
zehsel dikkat et yanlış anlama hamile arkadaşım demişsin ben de hamile olacak demedim ki hamilelikle alakalı ve evlatla ilgili dedim

Son düzenleme:
angel bu sıralr şansın çok açık olacak ayrıca evlilik kısmetinde açık etrafında iyi insanlar olacak
hayata iş ile ilgili yükselişe geçeceksin
ne güzel bi haber bu böyleopuyorumnanaktan, yorumun için çok teşekkürler vereliniortak

merhaba beyyine ciğim sana yine rüyamı yazacağım ve zahmet olmazsa yorumlamanı isteyeceğim.
şimdi rüyamda kız arkadaşımla beraber akşam geziyoruz gece yarısıda olabilir bu sonra eski oturduğum evin önüne geliyorum arkadaşıma aaa lambalar yanıyor birileri var taşınmışlar falan diyorum bu sırada o evin içinde perdelerimi görüyorum gideyimde annemle birgün perdelerimi alayım diyorum ve sabah olunca annemle gidip perdeleri alıyoruz evin yeni kiracılarıda bana siyah perde gösteriyorlar biz bunları asıcaz diyorlar.sonra kendimi bir anda sahilde buluyorum bir inci satan dükkana giriyorum 2 tane inci küpe almak istiyorum ve inciler çok parlak satıcı bana gramı 69 euro diyor bende tamam tartın diyorum satıcı başkalarıyla ilgilenince bende dükkandan çıkıp gidiyorum sonra denize giriyorum falan filan ordan çıkıp annemin halasına gidiyoruz orda annemle kavga ediyorum üstümü giyip evime gitmeye hazırlanırken hala oğlu bana sarılıyor bu arada benden büyük bu hala oğlu neyse sonra bu sarılmanın cinsel anlamda olduğunu anlıyorum evden çıkmayıp oturuyorum eşimle babamın gelmesini bekliyorum gelip bizi alıyorlar ve uyanıyorum.
biraz uzun oldu ama acıklarsan sevinirim canım.

hani benimki yok burda :gitme:

merhaba
ben yine bir rüya gördüm
kızlar yorumlarsanz sevinirim
rüyamda ekmeğimde bal , tereyegı ve üzerinde kuş pisliği vardı sabah kahvaltısı yapıyordum ama ekmegı yemedım inceledım ve bıraktım snr ağladım çok bunaldım diye rüyamda agladıktan snr sigara içtim snr bir bebek gördüm çok güzeldi ama kız mı erkek mi hatırlamıyorum ama gözleri çok güzeldi gezdiriyordum birşeyler öğretmeye çalışıyordum ..... tşk ederim yorumlarınız için

bende rüyamda bi erkek çocuğu grdm annemle bi yere gtmişiz otoparktayız bi çck gelio yanımıza anneside başka bi arabada çck bizimle gelio sora babamın yanına falanda gidiorz çcğu çok sewiorm ama ben hep kucağımda öpüyorm falan sewimli bi çocuk?
nedir acaba yorumlar msn?saol şimdiden

neslsah hoş haberler alacak ve sevineceksin eğlenceli vakitler seni bekliyor
pptya 87 biraz sıkıntılı bir rüya etrafına hayatını kötüleştirmek isteyen insanlar var önüne birtakım fırsatlar geçiyor ama onları kullanamıyorsun nedense sabır mı yok azim mi bilemiyorum
walker hayatına yolunda gitmeyen bazı şeyler var ve bu seni üzüyor ama yinede ümidin var
kbra90 güzel haberler alacaksın
derimmerim çeşitli konularda zorluklar yaşıyorsun sanki sen zorluklardan kaçtıkça zorluklar sana geliyor düşmanların var ama sana hiçbirşey yapamayacaklar sevgilinle aranızda ise güven duygusu daha oturmamış tam olarak

sağol beyyıneŞeniz
teşekkürler canım benim....olumunekankayizsmilehepte iyi rüya görüyorum çok şükür..:lepi
:

rüyamda kabir azabı çekiyodum dün gece
yılanlar sarmıştı saat başı azap veriyodular ama yanımdakilerinki daha fenaydı benimki az yine diyodum
bu nedir anlam yükleyemedim beyyine hanım nedir acaba tabiri tsk ederm..

benımkınıde yoorumlarsanız cok sevınırım
ruyamda bı bahcede legende kırlı camasır yıkadım ama cıdden kırlı yanı kokuyodu
yanıdımdada sevdıgım bı arkadasım vardı ondan utandım resmen
saklıyodum hep kırlılerı ama yıne gorunuyodu yorumlarsanız sevınırım

beynıye ılgınc bır ruya daha gördm garıptı bırısı var yanımda benı ıntıhar etmeye ikna etmeye calısıyor ıste 5.ci kattan atlarsan bırsey olmaz 3.cü kattan atlasaydın kesın olurdu dıyor.tüm gece bunu gördüm garıptı yorum yaparmısın lütfen.

Ben yine doğumlarla uğraşıyorum rüyamda.Son zamanlar iyice huysuzlandım galiba.
ılk gördüğüm rüyada erkek doktor sırayla herkesi ameliyata alıyordu(aslında benim doktorum bayan)ameliyat masasını görünce korkuyordum sırayla bayanlar giriyordu uyutuyordu başlıyordu işini yapmaya doktor.Üstelik tek başınaydı.Sıra banada gelecek diye panikleyip jilet aramaya durdum.Bir jilet gördüm elime aldım o başkasının dediler hemen bir bakkala girdim jilet ismi vererek istedim ondan yok dediler diğerinden paketinde yeni verdiler.Çıktım ve banyoya girip işimi halledecektimki siyah bir kuş vardı banyoda karganın çok çok küçüğü galiba.Banyonun penceresinden çıkmak istiyor çünkü pencere açık ve dışarda kendi arkadaşlarını görüyor bende onu çok seviyorum güya ısrarla elimden bırakmıyorum.Seviyorum elimde tutuyorum.Bir kere kaçma girişiminde bulunuyor ama hemen yakalıyorum.Birde ne alakaysa kucağıma bir erkek bebek veriyorlar başkasının bebeği ama bana veriyorlar.
ıkinci rüyamda ise yanımda çocukluk arkadaşım (bayan) var.Benim ayaktayken birden suyum geliyor.Arkadaşıma diyorumki eşimi arayalım hastaneye gidelim ama beni hiç duymuyormuş gibi diğer odaya geçip kabuklu fındık yiyor.Elime telefonu alıyorum sancımda başlıyor eşimi aramaya çalışıyorum ama iki hattındanda ulaşamıyorum biri kapalı diğeride çalmıyor.Araya bir erkek sesi giriyor eski bir arkadaşımın sesine benzetiyorum tam ondan yardım isteyeceğim o olmadığını söylüyor sinirlenip küfür edip kapatıyorum.Durmadan diğer odadaki arkadaşıma ismiyle sesleniyorum sancım var ıkınma geliyor korkuyorum ama ne alakaysa o sırada bende ağzıma bir iki fındık atıyorum.
Tren yada metro gibi bir şeyin içindeyiz ben en son vagondayım ve vagonun üstü açık oturmuşum en uca sağa sola bakarak gidiyorum.Öndeki vagonlardan birinde ablamla bir bayan arkadaşım var güya hep beraber bir yere gidiyoruz ama benim vagon birden başka raylara geçiyor ablamlardan uzaklaşıyorum.Geldiğim yolu geri geri gidiyor gibiyim sanki.ınip tekrar dolmuşa falan binsem yetişemem onlara diyorum.Sanırım gitmekten vazgeçiyorum yola devam ediyorum.Herkes gülümseyerek bana bakıyor yolda.Önümde bisikletiyle yengem gidiyor güya (başı kapalıdır)saçı simsiyah ve bağlanmış arkadan saçına doğru boru gibi bir şey uzatmışım.Saç kısalıyor kendi kendine ama ben boruyu orda tutunca tekrar uzuyor.Çok garipti....
ıyice karıştı galiba rüyalarım....

Cok fazla ruya hatırlamam ama bazen oyle ruyalar goruyorum kı uyandıkdan sonra tekrar uyuyamıyorum.Dunde oyle bı ruya gordum...

Kızımın arkadasının annesı hastaydı.Amelıyat olacakdı ama aynı anda da bırısı dogum yapıyodu.Onu cok net hatırlamıyorum kımdı yakınımmıydı da benı o derece ılgılendırıyodu.Ikısıde aynı hastanede.Kızımın arkadası da bana emanet.Kızı uzmemek ıcın farkettırmıyorum ama sureklı aglıyor.Neyse bebek doguyo ama aynı anda da amelıyata alınan kadının organları baskalarına nakledılmek uzere hastaneden cıkarılıyor.Ama oyle koruma altında felan degıl.Ben onları gorunce öldugunu dusunup panıklıyorum ve o panıklede nakledılmek ıcın gıden organa elım takılıyor ve tırnagım yırtıy organın karacıger oldgu konusuluyor kulagıma oyle gelıyor.Ama o organa zarar verdıgımı soyleyemıyorum ve baska bırıne nakledılıyo.Bı yerde yenı dogan bebek bı yerde organ nekledılen hasta var ama ben kızımın arkadasının annesını goremıyorum.En sonunda uzulecekmıyım sevınecekmıyım derken organ hasarlı dıye o hasta ölüyo heryer kan herkez benı sorumlu tutuyo.Heryerdekı kandan bebekde ölüyo.

Gece cok ruzgar vardı onun korkusundan mı boyle garıp bı ruya gordum bılemedım...

derimmerim hayattan sıkılmşsın istediğin şeyleri tam elde edemiyorsun galiba
iklim etrafta çok düşmanın var canını sıkabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…