Rüya Yorumları tabir-i beyyine

günaydin bugünki rüyamsa,istanbula arabayla gitmisim ailem yok yanimda,sonra istanbulun girisini unutmusum uzun bir dag yolunda kullaniyorum arabayi cok uzun bir yol ,arada sagimda bir iki ev oluyor sonra daglik yessilik biryer,en sonunda buluyorum istanbulu ama ara sokak varmis ordan girilcekmis giriyorum ,istanbulu görüyorum orasi degil ama kisa kisa binalar var sirayla uzakdan görüyorum kücük kücük gözükyorlar,ama yol cok uzundu hava kararmak üzereydi biraz korkuyordum,önümde bir araba tek gidiyordu ama mesafemis cok uzakdi araba cok kücük gözükyordu o yüzden,ardindan ruj sürüyordum kendime tozpembe biseydi iki kat sürüyordum kendime.

birde benim ilkokul arkadasimi gördüm cocuk benimle flört ediyordu resmen ,ben yine korkulu endislei bir haldeydim

Son düzenleme:
arkadaşlar özür dilerim birkaç zaman formda olmayacağım tabirlere belki salı başlayacağım

ruyamda sınavıma kimse gelmiyor ben arkadaşlarımlaym oradan çıkışta parti var okulun müdürüyle el ele gidiyoruz ne alaka bilmiyorum elimi tutuyor ama elimiz asagıda değil yukarda çiçek tutar gibi tutuyoruz antik tiyartro gibi bir yer.annemi goruyorum neden gelmedin diyorum bana kızıyor ben ona haber vermemişm bir de cantamı okulda unutmusum telefon onun içindeymiş o an aklıma geliyor.kardeşimi goruyorum kkıpkırmızı elbise giymiş neden bunu giydin diye dalga geçiyorum begenmiyorum sonra ben de evde pembe bi elbisemi giymişim annem nezamandır bunu giymiyodun diyor sonra müdür beni yanagmdan öpüyor anne bak müdür diyorum hala eleleyiz annem bana kızıyor sarmaş dolaş olduğum için böyle bişeydi işte..sonra kardeşimn kyaeftin kumaşını elliyorum şifon ama çok sert.

Gunaydın bende ruyamı anlatmak ıstıuorum nasıl olduysa bu sefer unutmadım aklımdayken hemen yazıyım..
Ruyamda yanımda 2 tane bebek yatıyor yenı dogmuslar bırı kız bırı erkek ama aynı kundak ıcındeler. Erkek olanın yuzu, kıza gore bıraz daha buyuk. Siz benimmisiniz diyorum evet dıyorlar. Annenız sızı cok sevıcek canım kızım, canım oglum dıyorum.
Acıktınız mı dıyorum mememı acıyorum erkek olan hemen emmeye baslıyor, dur once kız kardesıne verelım dıyorum ama bırakmıyor emıyor.
Benım bırde net hatırladıgım bebeklerın benımle yetıskınmıs gıbı konusmaları seslerını duyuyorum. Benım bır yanımda bebeklerım yatıyor yatagın dıger yanında benım arkamda gıbı dusunun annem yatıyor uyuyor ama ben cocuklarımla konusurken.

Tabı cok etkısınde kaldım bebeklerı cok sevdıgım ıcın evlenme vaktım coktan gecmıs oldugu ıcın mı bu ruyayı gordum bılemıyorum ama benım hıc erkek arkadasım olmadı su anda da yok artı 30 yasındayım. Ne anlamı var acaba ruyamın yorumlayabılır mısınız ?
Tesekkurler

Bugün annem de babam da aynı rüyayı görmüş.:1shok:
Bizim salonda bir çiçek var, yeşil yapraklardan oluşuyor. Onun üstünde bir sürü böcek olduğunu görmüşler.Etrafında da bir sürü böcek varmış. Şaşırmışlar öyle görünce. Annem bunu atayım diye düşünmüş. Sonra demiş ki ama atarsam birileri alır. Bu yüzden en iyisi ezeyim demiş. Ama gerisini hatırlamıyor.

Ben de rüyamda okula gidecekmişim evimizin arkasında bahçe varmış ordan geçmem gerekiyormuş. Uzun uzun çimenler ve otların arasından geçiyordum. Sinekler vardı. Sadece bir kısma toplanmışlardı. Etrafımda uçuştular elimle ittim onları sonra devam ettim yürümeye. Okula geldim lisede 2 kız vardı pek diyaloğum yoktu onlarla. Onları gördüm. (3 yıldır hiç görmedim gerçekte de) Biz merdivenden arkadaşımla inerken beni gördü biri ve aa bu kız bizim okulda değil miydi fln dedi. 2si de bana baktı ben gözden kaybolana kadar ama ben onları görmemezlikten geldim.
Diğer rüyamda da kardeşimle öpüşüyordum.:bbo: Büyük bir arabanın içindeydik. O yere uzanmıştı ben de onu dudaklarından öpüyordum. Çok tatlı dudakların var diyordum. bunlar ne demektir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatlım ben rüyamı yazayım geldiğinde yorumlarsan sevinirim...

Rüyamda annemle camiye akşam namazı kılmaya gidiyoruz. Ben başım açık kılarken namazın yarısında aklıma geliyo başımı kapatmam gerektiği sonra selam verip namazı bozuyorum. Başımı örtüp devam edecekken yaşlı bir teyze varmış.Kızım başını kapatmadan namaz kılma diyor.Bende bilerek yaptığım bişey değilki zaten başı açık kılcak olsam yarıda bırakıp tekrar başlamazdım diye sanki sen neden karışıyosun der gibi azarlıyorum.ama yaptığım hatayı bende biliyorum.

Sonra evimize bir sürü civciv almışız balkonda duruyorlarmış anneme balkonda soğuktan çoğu ölmüş olabilir ölenleri al gömüver diyorum.Annemde tamam diyor kutuya bakıyor bi kaç tanesi ölmüş diyor.Bende diğerleride ölür diye kutuyu içeri almak istiyorum ama ölenleri annem içinden alsın diye bekliyorum...

merhaba beyyıne

rüyamda bizim bayan müdüre ile oyuncuyduk..neyse oynanıyordu..bana dedi dekolteli ol..yok olamam dedim benim sevdigim var dedim..
dekolteli oyuncu olmam dedim:)??

maix bir haber alıcaksınız kardeşinle onunki biraz sinirlerini bozabilir seninki hoş

madamtospaa yanlışlarını düzeltmen için önüne fırsatlar gelecek iyi değerlendir

super87 hayattan korkma hayatta başarmak için bazı fedakarlıkları göze almalısın

zuzum24 ilk rüyanda hoş olmayan sözlerişitebilrsin ikinci de zorlukları aşman gerekecek

kızlar bu sefer gerçekten tabire ara vemek istiyorum ben diyene kadar yazmayın kendinize iyi bakın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…