Rüya Yorumları tabir-i beyyine

Annem de bir rüya görmüş. Komşusuyla çok karanlık bir yerde ilerliyormuş. Sonra komşusu arkasına bakmış ve köpek geliyor demiş. Koşmaya başlamış. Çok hızlı koşuyormuş. Annem de koşmaya başlamış ama köpeğin çok yaklaştığını hissediyormuş. Sonra arkasına bir bakmış büyük beyaz bir köpek. O sırada da uyanmış.

Günaydın merhabalar beyyine hemennnnn rüyama geçiyorum
sahile iniyorum orda yunus parkı varboshayallersmile. Ben diyorumki ordaki görevlilere yunusları görebilirmiyim. bana diyorlarki yemekte şu an içerde yani kapalı alanda değilller denize saldık diyorlar şu an için. bende diyorumki aaa ne güzel neyse sonra bakınıyorum etrafıma denizde yunus balıkları arkama yana bakıyorum yunus balıkları karada yürüyorlar. sonra onları seviyorum elimle okşuyorum. Bi tane yunus balığı var elimi ağzına aldı. Elimi ağrıtmıyor ama sadece ağzına alıyor. Çıkarıyorum ağzından yine alıyor, baya kolumun uzuncana bı kısmı agzına girmiş vazıyette. Sonra yuruyorum bi tanebeyaz büyük yat var. Oraya gıdıyorum bu yunus peşimde yine elime yunusun ağzında yıne. orda duruyorum 1 tane görevli kız var. Sohbet edıyoruz felan. Bi tanede siyah köpek var zincirine bağlı. Ordaki kız da o köpeği salmak ıstıyor. Ben dıyorumkı salmayın köpeği şimdi yunuslarla cok ılgılenıyorum dıye beni ısırır. Kız dıyorkı yok bısey yapmaz uysallar işte ısırmaz felan dıyor. Sonra bırakıyor köpeği. O da önümde öyle duruyor bişey yapmıyor dedıgı gıbı. Köpeği elleyıp ellemedıgımı hatırlamıyorum. Bu arada denizde ve karada halla baska ynus balıkları var. Hatta bi tanesı böyle degısık sıyah gövdesının alt tarafında tuhaf beyaz bısey var dıken gıbı o bana yaklaşmıyor, yunus balıgada benzetemedım zaten olamayadabılır yanı belkı başka bi balık türüdür :))
Yorum için çooook teşekkürler öptm opuyorumnanaktan

tryamour ilk yazdığın bölüktrkilerde çeşitli yerlerden haberler alacaksın arkadaşlarınla akrabalarınla ilgili filan bir de siz ailece kısmetli insanlarsınız evinize bereket geliyor

tryamour annenin ve komşunuzun aslında iyi bir insan olan ama onlara karşı iyi tavır takınmayan bir tanıdıkları düşmanları var mahalleden biri olabilir

celtica bilinçaltına evlenme fikri yerleşmiş hatta burda formdakilerin törenlerine filan bakıyorsan onlardan da aklında kalmış olabilir bana haberci gelmedi pek yani

angel kısmetin artacak düşmanlarının sana zararı dokunmayacak hatta birçok evlenme adayın olabilir yunus balığı çok güzel bir rüyadır

rüyamda sahilde yürürken belediye başkanını gördüm (takım elbiseliydi ) ve bi de nöroloji uzmanı doktorumu gördüm...kafamçokkarıştı bi alaka kuramadım bilmiyorumkismile
ama sonra doktor ortalıktan kayboldu onu aradım bulamadım sonra uzakta gördüm doktoru sanki bnden kaçıyor gibiydi bilmiyorumkismile anlamı ne acaba
yorumların için teşekkürler beyyinecim :1hug: opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Yorumların için çoookk teşekkür ederim.a.s.

Bugün annemle Almanya'da olduğumuzu gördüm. Yine falcının dediği çıktı diyordum kendi kendime. O geleceğimi söylemişti Alamya'ya. Kuzenimin evindeyiz arka kısımlardan birinde bir havuz var. Çok derin bir havuzmuş bu. Havuzun üst kısmında tutunmak için kalın demirler var. Ben bi an içine düşüyorum havuzun ve çok korkuyorum boğulurum diye ama hemen demirlere tutunup çıkıyorum içinden. Kuzenimin evinde başka bir kadın daha vardı. Tanımıyorum o kadını. Kuzenimin arkadaşıymış.Onun yanına gidip buralarda daha ucuza bulabileceğim güzel makyaj malzemeleri var mı diye soruyorum. O kadının dudağındaki rujun rengini çok beğeniyorum ve ondan almak istiyorum ben de. Sonra dışarı çıkıyoruz; makyaj malzemeleri satan yerlere götürüyor beni. Gittiğimiz yerler çok sıradan yerler; etraf güzel değil. Neyse ben o rujdan alıyorum. Çok akışkan ve büyük bir kutunun içinde satılıyor.Dudağıma da sürüyorum onu ordan çıkmadan önce. Rengi metelik mordu. Dışarı çıkıyoruz bu kez kuzenim de oralarda. Arkadaşımı arayıp yurtdışında olduğumu söylemek istiyorum. Falcım doğru söylemiş demek istiyorum ama biraz daha güzel yerlerine gittikten sonra arayayım diye düşünüyorum sonra.Çünkü bulunduğumuz yer Almanya'nın iyi bir yeri değilmiş. Berlin'e gitmek istediğimi söylüyorum kuzenime. Bizi gezdirin diyorum. Bu kadar.

Bir de aşk hayatımla ilgili bir rüya görmeyi dileyerek uyumuştum. Hiç gelişme olmayacak mı bunu öğrenmek niyetiyle yapmıştım. Ve 7-8 aylık hamile bir kadın gördüm havuz başında. Bu ne demektir?

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi günler opuyorumnanaktan
bende rüyamda altın yüzük gördüm
saatimi düşürmüşüm onu arıyorum
bahçede düşürmüşüm saatimi
yerde yaprakların arasına bakarken birsürü altın yüzük buluyorum
yorumlayabilirseniz çok sevinirimopuyorumnanaktan

Selam Beyyine..
Rüyamda eski nisanlimi gördüm,yanimda durmus ve önümüzde agaca benzeyen birsey duruyor ama üstünde her cesit meyva var,ben birini alip bu nedir diyorum ona bakip,oda diyorki bu bir meyva ama farkli birsey diyor ve ictigim sigarayi elimden alip kiriyor,agactan aldigi yaprak meyvaya sariyor kirdigi sigarayi..Bunun anlamini cok merak ettim..

Tsk ederim simdiden..

merhaba beyyıne

rüyamda3 kıs arkadaşım aynı kıyaferleri giymişer mor falan çok güsel olmuşlardı..

birde bizim komuşu alışveriş yapıyordu kırmızlar ..beyaz renkler hırkalar pantolonlar..bende yanında bakıyordum komşu kadına..

merhaba beyyıne

1rüyamda bugün dayımı.erkek kardeşimi babamı gördüm..dayıma hediye verdim..
sonra ardından erkek kardeşime ayakkanı hediye ettim..babamda oturuyordu.bakıyordu..babamında üstünde takım vardı ama pantolon paçaları yırtıktı..eskiydi takımı ?????

2. beni bir arkadaş rüyasında görmüş..dügünüme gelmiş..ama çokaz kişiymiş..sonra ben dügünü bırakıp arkadaşlarla ilgilenmişim:) gelinlik de çok abuk zubuk bişeymiş..sanatçılarla resim çekinmişiz:)))

megrayn üzerine büyük bir sorumluluk alıyorsun biraz canın sıkılabilir aman dikkat

Aynen dediğin gibi oldu.Boğulmak üzereyim.En sonunda patlayacağım sanırım.Yavaş yavaş söylenmelerim başladı....Allah sonumuzu hayır etsin.

Bu arada rüyamda babam araba kullanmayı bilmez ama araba kullanıyordu.Yanında da annem oturuyordu.Beni bir mahalleden arkadaşlarımın yanından sanki sınav çıkışı alacaklarmış gibi geliyorlar arabayla.Arkadaşlarıma diyorumki 'bak şimdi annem kapıyı açıp ismimle seslenecek'dediğim gibi oluyor.Annem kapıyı açıyor ismimle beni çağırıyor.
Birde başka bir rüyada eşimin yanağında rujlu dudak izi görüyorum beni aldattığını düşünüp 'bu evlilik bitti' diyorum.O açıklama yapıyor ama gayet sakin bittiğini söylüyorum.
Bir başka rüyada da eşim lacivert süslü bir bebek arabası alıp geliyordu.

merhaba
ben bu gece çok özür dileyerek söylüyorum
evimiv heryerine bide kızımın okulunun bahçesine büyük tuvaletimi yaptım
çok fenaydı
bi anlamı varmı acaba

Annem rüyasında beni görmüş. Ben süslenip hazırlanmışım. Etrafım erkek doluymuş, birsürülermiş.. Hepsi iri ve çok yakışıklı erkeklermiş ve bana çok ilgi gösteriyorlarmış.
Sonra ben içlerinden birinin yüzüne doğru dudaklarımı abartılı bir şekilde uzatıp bebeksi bir şekilde konuşmaya başlamışım. Bunun üzerine hepsi gitmiş.mafoldumben
Annem rüyasında uyanıp bunu bana anlatıyormuş ve hareketlerine dikkat et çocuk gibi davranma demiş.:sinifsinif:
Kısmetlerim mi kapanıyor beyyine? Nedir bu?

Benim rüyamda ise saçlarım kısacıktı. Erkek traşı gibiydi. Bir de babamla bir merdiven basamağında durmuş önümüzdeki cam dolabın içindeki meyve ve pasta tabaklarına bakıyorduk. Birinde ananas yoğundu öteki tabakta antep fıstıklı bir pasta ve yanında meyveler vardı. Hangisini alsak acaba diye düşünüyorduk.Bir işimiz varmış onu hallettikten sonra gelip alacakmışız.
Ayrıca bir sürü yaşlı profesörün bulunduğu kocaman bir sınıfta olduğumu gördüm.Bir de başka bikaç öğrenci daha vardı benim gibi. Profesörlerin ne söylediğiyle pek ilgilenmiyorduk. Sonra konuşmalar bitti ve ben arkadaşıma sarıldım o da beni hep öpüyordu. (erkek kendisi) Çok vakit geçirdiğim biri değildir normalde ama severim kendisini.

Son düzenleyen: Moderatör:
rüyamda yatak odasında oturuyorum pencereden odanın içine kanarya girdi aynanın önünde ki komodinin önünde kağıt peçete oynuyordu oğluma ben salona gidiyorum kafese bakmaya gidiyorum giderken de kuşu kaçırma diyorum oğluma odaya geri dönüyorum yatak odasının camına eşim geliyor yakasında kocaman yuvarlak şeklinde kızarmış ekmek var onunla konuşuyorum ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum bilmiyorumkismile o arada tül açıldı kuş dışarı kaçtı şimdiden çoook teşekkür ederim cnmm :1hug:

merhaba ben dün gece rüyamda cok acayip bisey gördüm bir odadayaim wc olup olmadigni hatirlamiyorum ama elimde tuvalet kagiti var ve üzerine akinti vardi kendimden oldugunu düsünüyordum o an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…