Rüya Yorumları tabir-i beyyine

Benim doğumuma sayılı günler kaldığı için sanırım biraz etkileniyorum doğumdan falan haliyle rüyama giriyor hep bu tür şeyler.
Rüyamda doktorumu gördüm.(Kadın doğum)Ne alakaysa ben ona değilde başka bir bayan doktora gidiyormuşum ama gittiğimde o doktoru yerinde bulamayınca şimdiki benim doktorumla konuşmaya başlıyoruz.Doğum için gün alacağız güya ama o beklediğim doktor olmayınca şimdiki doktoruma sanki ilk defa muayene oluyormuşum gibi 'doğumuma siz girin öyleyse' diyorum.Kabul ediyor ve bir kağıda rakamlar yazıyor.Bilmediğim tıp terimleri ve karşısındada bana uygulanacak tedavinin masrafı.900 ytl den bir sürü vardı,sonra sırayla 800-700 ytl ve 100 ytl gibi rakamlar gördüm.Bunların hepsini toplayınca benim doktora ödeyeceğim fiyat çıkıyordu.Ama ne alakaysa listede birde kendi oğlu içinde bir bölüm açmış onada para alıyordu.Herhalde doğuma onuda getirecek o yüzden yazmış diye düşündüm.
Sonra oradan çıktım ve yıllardır görmediğim çocukluk arkadaşımla buluşacağım yere doğru gittim.O daha gelmemişti telefonla aradım.
Sanırım bu kadardı rüyam.Birde bir süredir rüyamda yıllardır görmediğim eski arkadaşlarımı görüyorum.Uyanınca onları ne kadar özlediğimi fark ediyorum.Zaten rüyamda da sarılıyorum onlara... Özlem olmuş herhalde bende onlara karşı.

merhaba beyyine ben bir rüya gördüm yorumlarmısın
şimdi 2008 yılında bende yaklasık 1 ay önce evlenen arkadasımı görüyorum rüyamda bana dıykı 5-6 aydır bebek düşünüyoruz ama olmuyor hamıle kalamıyorum dıyor aglıyor bende dıyorumkı bende düşünüyorum ama benımde olmuyor çok üzülüyorum dıyorum ona hatta rüyamda içimden benım daha bıle uzun dıyorum 8 ay oldu yok dıyorum sonrada uyandım sence nedır bu tatlım tesekkürler

Merhaba, ben de size bir rüyam hakkında danışmak istiyorum. Genelde rüyalarımı hatırlamam ama dün geceki rüyamın son kısmını hatırlıyorum.

Rüyamda; şu anda görüşmediğim biri bayan olan üç kişiyle gece yarısından sonra ev yolunda ilerliyoruz. Aslında sadece bayan olanınla biz bir yerden geliyormuşuz, geceyarısı olduğu için bizi korumaları için o kişinin kardeşleri olan iki kişiyi çağırıyoruz. Eve 10 dakikalık mesafe var. Yürürken bir bakıyorum onların önündeyim, arkamı dönüyorum ve onların benden 10 metre gerimde olduğunu duraksadıklarını, birbirleriyle ilgilendiklerini görüyorum. Ben de kendi kendime ''ya bunlar neden benden geride ve beni kollamıyorlar. Geceyarısı biri bana birşey yaparsa'' diyorum. Ben önce yavaşlıyorum, sonra onları beklemeye başlıyorum. Sonra bir bakıyorum. Bu sefer onlar benden 10 metre ilerideler bu sefer ağır gitmiyorlar hızlı en azından normal yürüyüşle gidiyorlar yine beni gözlemiyorlar ve arkalarına dönmüyorlar. Bende onların arkasından koşmaya başlıyorum. Tam yaklaşırken uyanıyorum.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

walker muratların teker teker olucak
ayferr ben bu rüyayı bir yerlerdedaha evvel tabir ettim biraz arayıver istersen öyle sor
megrayn aynen senin dediğin ile alakalı bilinçaltı olmuş bunlar sayıların azalması doğumun yaklaştığını bildiriyor
zehsel bazı zorluklar olmasına rağmen ikinizin de evlatları olucak
chloes bazı korkuların var hayatta yanlış insanlara güveniyorsun yanlış seçimler yapıyorsun biraz dikkatli ol

ayferr hayırlı bir kızın olucak ona senden çok miras kalıcak ve bu evladın dinine bağlı olucak

beyyine birde geçenlerde ruyamda arıcaklar tlf acık tut dediler
10 saat diye biirşey hatıylıyorum yada 10
ne anlama geliyor önceki anlattım ruyamdan bir kaç gun önce gördüm bunu

beyyşne saol canım evett güzel bir dönemden geçmiyorum maaleseff..
dedikodu edenlerinde allah dilini koparsın inşallahhhalsanaalsanasmile

sanada çok teşekürler canımm..

birde maruz gör bişey sormak istiyorumm..

genelde rüyalrım bu doğrultuda oluyorr cevap evrirsen sevinirimm..

geneldee dünyanın sonu olacak doğal afetler görüyorumm..3 çocuğum var allah bağışlarsa..
dünyayı kurtulamayacak akdar sel baskını oluyor mesela bir rüyamda ben çocukalrımı kurtarmak için uğraşıyorum ehr defasında...yükseklere çıkarmak içinn ölümünee koşuşturuyorumm...ama son anda sıkıca sarılıp allahım yardım et acı çekemsinler diyorumm...

bu rüyalar hep benzerleri oluyorr...ya sel baskını yaa dünyanın batışı.. vs vss..

teşekürler canımm

Rüyamda ikidir kendimi gelinlikler icinde, dügüne yetisme telasinda ve birazda isyankar bi gelin olarak görüyorum..
Bir rüyamda,tam dügün salonuna giderken, gelinligimi begenmiyorum tutturuyorum degistiricem diye ve aglamaya basliyorum..

Diger rüyamda yine salona giderken ve yeni gelinlik icinde bu seferde sacimi begenmiyorum, haydaa kuaför aramaya basliyoruz telasla..
ve gergin bi sekilde uyaniyorum...

Bu arada ipucu gibi olacak ama,nisanliyim bu yaz dügün olsun istiyoruz, olup olmayacagi belli degil...
Yorumlarmisiniz lütfen...

çok tesekkrüler yorumun için bırde beyyıne benı arkadasım rüyasında görmüş geçen ay hamıle suanda o ıkımız dans edıyommusuz böyle bana dıyomuskı 5 tane zeytın çekırdegı varıcam sana onları yutacaksın demıs bende tamam demısım ama o zeytın çekırdeklerı onun agzından çıkacakmıs bende o sekılde yutamam demısım tamam o zaman ben sana yenı 5 atne zeytın vereyım onları yut demıs tamam demısım elıme bırkamıs onları ben yutucakmısım ve uyanmıs yorumlarmısın canım çok sagol

Son düzenleme:
merhaba beyyıne!
bu kez rüyayı gören ben degilim ama rüyada görülen kişi benim anlatayım;
işyerinden çalışsan sekreter beni rüyasında çalışıtıgm odada yeşillikler içinde görmüş...o yeşilliklerde marulmuş..heryer yeşilmiş.. benimde elimde beyaz çiçekler varmış..

teşekkürler şimdidena.s.

Merhabalar öncelikle yorumlar için çok teşekkürler.
Ben üçüncü kez rüyamda kelebek gördüm. Üst üste değil farklı gecelerde.

İlkinde anne ve kızkardeşimle evde oturuken içeri bir kelebek girdi. beyazdı ve benim üstüme kondu. ben de annemlere artık bu benim kelebeğim oldu dedim.
İkincisinde dışarda fırtına vardı, birden pencere rüzgarla açıldı ve içeri fırtınadan kaçan kelebekler doluştu. hepsi de benim üstüme kondu. bi tanesinin kanatları çok yıpranmıştı ölmek üzereydi. o dikkatimi çekmişti.
sonuncuda da ben kutular dolusu kelebek satın almıştım. onları eve götürüp çoğaltacakmışım. onları besleyecekmişim. Yine üstüme konup duruyorlardı.

Biraz uzun yazdım ama artık çok garip gelmeye başladı. Ne anlama geliyor bu?

ayferr hayırlı bir kızın olucak ona senden çok miras kalıcak ve bu evladın dinine bağlı olucak

beyyine tesekkür ederim..serap ın topiğinde sormustum bu ruyayı tekrar sana ama yorum yazmamıştın..dolayısı ıle yazıyı hatırlıyor olman mumkun ama ben tabırını gorememıstım..

Tesekkur ederım tekrar..

pardon beyyinecim yapmıssın dıger topıkte yorumu ama ben gormemısım..kusura bakma..hakkını helal et..

Ard arda 4 tane 900 lü rakam vardı gittikçe azalıyordu.Haklısın günlerim azalıyor bu yüzden böyle rüyalar görüyorum....

Bugünkü rüyamın anlamını hiç bir yerde bulamadım.Okuldayım kıskanç bir erkek arkadaşım var ama öyle böyle değil.Delirtiyor beni herkesten kıskanıyor.Banada zarar veriyor bu yüzden etrafada.Hırpalıyor beni her an arkamda,önümde,sağımda,solumda bitiyor.Sinir oluyorum aslında kurtulmanın yolunu arıyorum.Tahtada çince kelimeler yazıyor sırayla diğer arkadaşlarım kalkıp türkçe anlamını karşısına yazıyor.Ben geri kalmışım konulardan bir türlü ne yazdıklarını anlamıyorum.Kitaptan anlamaya çalışıyorum falan ama tık yok bende.Ne alakaysa öğretmenimizde aşkın nur yengi :)
Annemi,babamı gördüm aslında kendi evleri var ama rüyamda iyiliksever birinin verdiği evde oturuyorlarmış.Çekirdek ve bisküvi falan alıyordum bir kuruyemişçiden...

rüyamda bir küvette kanlar içinde bi adam gördüm kolları kesilmiş bi şekilde

o kadar korktum ki evden dışarı çıktım sabaha karşıydı gökyüzüne baktm yıldızlara ve bir daha eve girmedim

bu rüya baya bi oldu göreli 6 ay kadar önce ama bni çook etkiledi yorumlarsan sevinirim beyyine :)

walker 10 sayısı güzel bir sayıdır ama hayatındaki yerine bir bak derim
teknolog bu rüyalar senin içi içine sığmayan bir insan olduğunu gösterir
dYglu bu rüyalar senin evlilik hazırlıklarında bazı şeyleri beğenmediğini bazı şeyleri istemediğini gösterir bazı pürüzler var güzelim kısacası
zehsel bunlar hamilelik ve evlat sahibi olma isteğiyle alakalı rüyalar
neslsah muradlarına ereceksin
hurrem etrafına çabuk kırılan nazik zayıf insanlar var onları kırma nazik ol
megrayn çok yaramaz sana çok düşkün bir kızın olucak
sycoras rüyada yüzük bağdır nişanlı olan kişiyi bağlayan kişiler ve olaylar var
renan20 bazı olaylar seni çok çaresiz bırakmış ama sıkıntılarından kurtulmak için ümit içerisindesin

sağol cnm güzel ve doğru yorumların için opuyorumnanaktan

walker bilemiyorum hayatında bu sayının belki bir yeri vardır belki olacaktır en küçük bir ayrıntıyla ilgili bile olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…