Rüya Yorumları tabir-i beyyine

beyyine canım şimdi aklıma geldi.bu gün bir başka rüyamda da bir anda şişmanlıyordum...

merhaba beyyıne

ya bugün rüyamda hep eskiden samimi oldugum kız arkdaşalrımı gördüm..
biri ilkokulda en yakın arkdaşım..ikisi ortaokuldan...diğeride liseden....:uhm:
birde satılık evler binalar gördüm..

Maix güzelim sen kendi kendine nazar değdiriyorsun birşeyleri kendin halledemiyorsun ve eline geçen netice sonuçta sıfır

yelizipucu ya bilinçaltı yada gerçekten şişmanlıycan ama bilinçaltı da olabilir

super87 yeni yeni insanlar tanıyacaksın ayrıca ilerde hayatında değişiklik yapman gerekecek

günaydin

dün gece rüyamda,12 sene önceki ortaokul ögretmenimi gördüm,sinif gibi bir yerdeyim tahtada onun yazisini taniyorum ,sonra kendisini görünce hatirliyorum onun olduguna,okulumdayiz benim ayri bir odam var ,ben nedense numaradan bayiliyorum herkes basima geliyor esimi ariyolar beni aliyor,yolda giderken esime ben geri gitmek istiyorum iyim ben diyorum esim göndermiyor,arabaya biniyorum esim disarda hala,vitesi bir ileri bir geri yapiyorum .

merhabalar ben 3 yıllık evliyim bugün ki rüyamın halen etkisindeyim lütfen yorumlayabilirmisiniz?şimdi rüyamda eşimle ben şuan oturduğumuz evde nişanlanıyormuşuz ve ikimizinde avuçlarına çayrek altınlar veriliyor derken eşim birtanesini kimse görmeden cebine atıyor bir tek ben görüyorum sonra aradan biraz zaman geçiyor adetlere göre o altınlar masaya sayılarak konulurmuş bizde öyle yapıyoruz 1 tane eksik çıkıyor hemen aramaya başlanıyor ben aramıyorum eşimin cebimde olduğunu bildiğim için görümcemde bana arasana eğer o bulunmazsa ayrılacaksınız diyor bende o zaman ayaga kalkıp herkesin üstü aranacak diyorum eşimde o sırada diğer odada gidip cebimden alıyorum ablama veriyorum al bunu masaya koy ben buldum bi yerden de diyorum.sonra evlenme falan görmüyorum 2 kez kavga ettiğimiz için devletin kuralı böyleymiş otomatik boşanıyoruz adamlar geliyor bizi boşuyorlar falan ben ağlıyorum babamın evine gidiyorum sonra dışarı çıkıyorum sessiz bi yerde oturup sürekli ağlıyorum o kadar çok ağlıyorumki burnum akmaya başlıyor ama çok aşırı herkes bana bakıyor hemen kalkıp markete gidiyorum 1 su ile 1 peçete alıyorum ve yürüyorum okul yada hastane tam bilemiyorum orda kız arkdadaşımla buluşuyorum tam o sırada içerden eşim çıkıyor ve yanında el ele tutuştuğu japon bir bayan görüyorum eşime tokat atmaya başlıyorum 1 gün bile geçmedi ne bu acelen diye kızıyorum sonra birden bi rüzgar çıkıyor eşime ağlayarak arkasından ya şimdi ne olcak ben bu rüzgarda kime sarılcam diyorum ama hiç umursamıyor ve gidiyor.aradan yıllar geçiyor bi akrabamıza kız istemeye gidiyoruz içerisi öyle kötü nefes kokuyorki camda açmaya izin vermiyolar bunalıyorum ve dışarı çıkıp doğru eşimin japon eşiyle oturduğu eve gidiyorum bunlarında boşandıklarını öğreniyorum ve eşimin 1 çocuğu olduğunu görüyorum sarı 3 4 yaşlarında erkek çocuk derken eşim beni farkediyor ve camdan bakıp yanıma geliyor ben arkamı dönüp gidecekken bu arada içimdende şöyle diyorum demekki sorun bendeymiş bak onun çocuğu olmuş diyorum.neyse tam gidecekken eşim arkamdan bana geri dön diyor ben doğruca o okul mu hastanemi ne öyle bi yere yine gidiyorum eşimde arkamdan geliyor tam yine aynı yerde rüzgar başlıyor hadi gel gir koluma bu rüzgardan bir tek seni ben korurum ben varken korkma diyor ve koluna giriyorum.

rüyamda kendi yatak odamdayım ve tanıdığım bi erkek arkadaşım odama giriyor(sevgilim değil yalnız şöyle bişey var ayrıldığım sevgilime çok benziyor bu arkadaşım ve her gördüğümde onu hatırlıyorum. Acaba ondan mı onu gördüm bilemedim) . Ne tuhaftırki biz bunla sevgili olmuşuz ve yakınlaşıyoruz :S .Neyse sonra ben penceremden aşağı bakıyorum(2kat). bahçede bi kaç tane kedi var. Odamda masanın üstünde küçük taş buluyorum ve o taşı bahcedeki kedileri kovalamak için penceremden onların üzerine atıyorum. Yalnız atığım taş zıpzıp topu gibi geri geliyor bana. Yakalamaya calısıyorum o taşı havada bazen yakalıyorum yine üzerlerine atıyorum ama bazende yakalamadan tekrar taş aşağı inip kedilerin üzerine gidiyor. Öyle öyle zıpzıp gibi taşlar bi gidiyor bi geliyor...
Yorum için çoook teşekkürler şimdiden. Bu arada yorumladığın rüyalarım hep çıkıyor biliyormusun opuyorumnanaktan

merhaba beyyıne..

rüyamda bizim müdüreyi...birde diger çalışanı gördüm..iki bayan ikisininde şalı aynıydı birinin siyah digernin yeşildi..başladı muhabbette..kimsi o sna olmamış diyordu yeşilli için bende içimden diyordum hayır çok güsel olmuş yeşil diyordu..

zuzum24 hayatta bazı yanlışlıklar yapıyorsun bu yanlışlıklardan ders almalı bir daha yapmamalısın

ppty87 hoş olamayan laflar dedikodular işitebilirsiniz böyle zamanlarda eşinle birbirinize destek olmalısınız

angel etrafında hoşlanmadığın insanlar var bunlara karşı işe yarar tedbirler almalısın

super87siyah takan kişi o gün sıkılacak işleri karmaşık gidecek yeşil takanın ise işleri ve şansı açık olacak dilekleri kabul olacak

rüyamda bir apartmanda kosarak merdivenleri cikiyorum arkadasimin evine kapiyi caliyorum,beni iceri aliyor sanki birseyden kaciyordum sanki,icerde gecenin bir vaktiymis bana yumurta hasliyor ben istemedigimi söylüyorum ,biraz sikintiliydi araba istedigini ama kredili oldugu icin esinin sorun cikardigini söylüyor,onun eside wc den elinde bir tabak börekle cikiyor,kendi kendime diyorumki carpilcak adam tuvalatte ekmek yiyor diye,sonra arkadasim salona geciyor bir elektrikli chaz var onu ayarlamaya calisiken yüzünde patliyor ,ben cok korkuyorum,bir bakiyorum arkasainin dönünce kizim oluveriyor birden sadece yüzünde sis lekeleri olusmus.

zuzum24 arkadaşının sıkıntısı var ama bolluğa erecekler sen de birşeylere sıkıntı yapmışsın biraz

Arkadaşımla bir kutlamadaydık eğleniyorduk bir yandan da müzik var vs. Sonra artık küs olduğumuz ve hiç sevmediğimiz bir kız yanımıza geliyor biz arkadaşımla masada otururken. Önce arkadaşımı kutluyor; tabi arkadaşım pas vermiyor. Ardından da benim yanıma gelip beni kutluyor; sonra yanağımdan öpüp gidiyor.Ama arkadaşımı öpmedi o şekilde. Ben de asla yüz vermiyorum ve ilgilenmiyorum. Bu sırada arkadaşımda da bende de eski cep telefonlarımız var. Elimizde tutuyoruz gerginiz o kız yanımıza geldiği için. Hep telefonla uğraşıyorduk. Sonra kız gitti biz de devam ettik..

Diğer rüyamda evdeydim. Annem, 2 halam, kuzenlerim, kardeşim, başka tanımadığım bir kız fln var. Annem birkaç tepsi gül böreği yapıyordu. Sarma da vardı. Başka pastalar da vardı. Yani mutfak bu tepsilerle doluydu. Misafirler de salonda sofrada oturmuş yiyorlardı bunlardan. Sonra ben mutfağa geçtim kuzenime sarma koyuyordum. Annem yanıma geldi ve çok koyma zaten az kaldı dedi. Daha küçük bir tabak uzattı bana. Ben de ona koyarken arkama bir baktım ki o kuzenimin annesi orda ve kötü bir şekilde bize bakıyor. Annemin az koymamı istediğini duyduğu için bozuluyor bize. Annem durumu kurtarmak için ağzında bir şeyler geveledi. (Bu arada kendisine sarma koyduğum kuzenimi de sevmiyorum pek aramız yok. Hiç görüşmeyiz telde msnde.) Evde tanımadığım başka bir kız daha varmış adı duyguydu. O da bizim evin bir odasınsa girmişti. Yanına gidiyorum sarılıyoruz fln. Sözde birbirimizi çok seviyormuşuz ama ilk kez rüyamda gördüm o kişiyi. O da sevgilisiyle buluşacakmış odada müzik dinliyordu. Arada bir kuzenlerim de yanına gidiyorlardı. Neyse akşam oldu yatağıma geçtim. Sonra bir ara uyandım sabah oldu sandım ama daha gece bile değildi. Kafamı kaldırdım, salondan televizyonun ışığı geliyordu.Kardeşim odada tv izliyormuş.Işık kapalı sadece tv açıkmış. Salona doğru giderken dış kapının açık olduğunu görüyorum, sonra biri kapıyı tıklatıyor kafamı kapıya doğru yaklaştırıyorum ve sesi geliyor (Bu kişi erkekti)'bazı insanlar hemen içeri dalar ama ben yapmıyorum bak kapıyı çalıyorum açık olduğu halde gizlice girmiyorum' imasıyla konuşuyordu.Ben de korkup kapıyı kapattım. Yalan söylüyor olabileceğini düşündüm. Ama o kapıyı tekrar tıklatıyordu ben de kardeşimi çağırdım ve sen aç dedim ona. Sonra ne olduğunu görmedim hemen tekrar yatağıma gittim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…