Rüya Yorumları tabir-i beyyine

Maix sana korku gelmiş güzelim sınav korkusu o yüzden böyle bir rüya görmüşsün Allah yardımcın olsun

merhaba beyyıne:)

1.rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm..ben aglamışım..gözlerim.kırmızıydı..evleri bize çok yakındı..
anneler konferans gibi bir yerde sandalylerde oturuyprlardı ve onu karısında annemlerin arkasında oturyrdu..onların ev bize yakındı camın önünde gectim benim o gözlerimin halini gördü..göz göze geldik..ben salona kolamı almaya gittim oda eşinin yanına..çıkarkan onla çarpıştım...

birde bizim bir komuş kırmızı at görmüş...nedir sence..???

teşekkürler şimdidena.s.

melegim evet bunlar senin bebek düşürmenle alakalı gelecekle ilgili bir bilgi içermeyen rüyalar

2- o kmşunuz tez vakitte muradına ericek isteği yerine gelecek bekarsa tutkulu bir sevdiği olacak yada kızının oğlunun

Çok garip bir rüya gördüm bugün.Başka bir şehire taşınmıştık. Denizi olan bir şehirdi.Bir ara odamdaki kocaman pencerenin önünde durup falcı bana zaten taşınacaksınız demişti ve oldu geç olsa da diyordum.Oda çok aydınlıktı.Diğer taraftan ortalık dağınık etrafı toparlamaya çalışıyoruz. Eşyaları yerleştiriyoruz vs. Bu kez kendimi odamda uyurken görüyorum. Bu arada odam şimdiki evimizdeki gibi yeni evde de; ama diğer her yer farklı Yataktan kalkmak istiyorum ama bir türlü kalkamıyorum. Sanki biri beni yatağa yapıştırmış.Ama çok fazla uğraşıyordum. Yatağımın hemen karşısında kapı var. Kapının arkasına pantolon,havlu fln asılı.Kapıdaki havlularda mona lisa tablosundaki kadının yüzünü görüyorum. Yataktayken kapıya bakıyorum hep. Kafamı kaldırabiliyorum en fazla. Şaşı gibi ikili görüyorum kapıyı.Hep o mona lisa tablosundaki kadın suratı ön plana çıkıyor. Gözlerimi açıp kapatıyorum,dokunuyorum düzelsin diye ama düzelmiyor.Çok huzursuz oluyorum.
Sonra nihayet kalkıyorum yataktan.Kapıya gidiyorum; bu kez de kapı açılmıyor. Çok uğraşıyorum yine. Ben açıyorum o kapanıyor bu şekilde çok deneme yapıyorum.Kapı bu kez aralık kalıyor. En iyisi ben dokunmayayım, tekrar kapanmasın deyip anneme sesleniyorum, geliyor o açıyor kapıyı ve ona da durumu anlatıyorum endişeleniyor ama bana belli etmemeye çalışıyor boşver deyip konuyu değiştiriyor. Evde misafirler varmış onlara kapıdan günaydın diyorum. Sonra mutfağa giriyorum anneme bunlar niye benim başıma geliyor kafayı yicem diyorum ama o yine durumu önemsemiyormuş gibi davranıp tepki vermiyor.Bu arada girdiğim mutfak sanki bizim mutfak değilmiş gibi, elimde bardakla damacana suya şaşkın bir şekilde bakıyorum. Sonra su içiyorum, evin uzun bir koridoru var orada biraz bekleyip neler olduğunu anlamaya çalışıyorum ve tekrar odama geçiyorum bu kez aynı şeyleri yaşamamak umuduyla ama tekrar yataktan kalkamıyorum ve şaşı görüyorum kapıyı,kapıda asılı olanları.Yatakta kalıp bu şekilde durmaya dayanamıyordum ve çok kötüydüm.benneyaptımki

aşkımın rüyasında ben ölmüşüm ve tekrar dirilmişim beyyıne...
,
teşekkürler şimdidena.s.

Diğer rüyamda bir apartman katında arkadaşlarla buluşmuş oturuyorduk. 5,6 kişi vardık. Hepimiz pencere önünde oturuyorduk. Perde yoktu pencerede. Kocaman bir pencereydi ama biraz üstü tozlanmıştı. Yerde içki şişeleri vardı.Ama kimse içmiyordu bir şey. Sonra dışarıdan sesler gelmeye başladı aşağıya baktık. Bu arada oldukça yüksek bir kattaydık.
Aşağıya baktık hepimiz, yer topraktı çocuklar oyun oynuyordu ve yerden bir toz bulutu yükseliyordu çocuklar toprakta çok debelendiği için. Onlar aşağı bakarken ben yerde neredeyse bitmiş olan viskiyi açıp bardağa doldurdum ve içtim. Tek yudumluk bir şeydi, ağzımda çok ferah bir tat bıraktı ve tadına bayıldım. (Normalde içki içen biri değilimdir. Çok nadir likör tarzı şeyler içerim.) Arkadaşımın yanına gidip çok güzel olduğunu söyledim viskinin. Sonra kapı çaldı iki kadın geldi. Yukarı kattan gelmişler. Biri daha yaşlı öteki gençti. Genç olanın kucağında çocuk vardı.Çok esmerdi kadın ve çocuğu, kıvırcık saçlı sevimli tiplerdi. Çikolata rengindeydiler. Bir şeyler sorup gittiler sanırım. Sonra içeri geçtik biz de. Boş bardak hala elimdeydi bu sırada. Keşke daha çok olsaydı diyordum ama aynı zamanda biraz sarhoş gibi olmuştum etkilemişti beni baya içtiğim azıcık içki.Bu sarhoşluk hem güzeldi hem de endişelendiriciydi daha fazla içsem kötü olabilirim diyordum kendime ama içmek de istiyordum bir yandan.
Bunlar ne anlama gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
sagol tabirin icin

bugün rüyamda bir arkadasinim uzunca bir pardesüsü varmis onu ütülüyorum cok uzun ama,bir tarafi ütü tutuyor dger tarafi tutmuyor,ipekden biseydi koyu kahve.

tryamour ilerde evlenip başka bir şehre taşınacağına(denizi olan bir şehir) ve evlilik koşuşturmalarının seni biraz yoracağına delalet

super87 aşkın bir aralar seni unutacak gibi olmuş ama yine aşkınız tazelenecek yine birbirinizlesiniz

tryamour ikinci rüyan pek hoş değil canını sıkılacağına çocukça hareketlerini bırakman gerektiğine delalet

zuzum24 birşeyleri düzeltmek istiyorsun birşeylerin olmasını istiyorsun ama henüz tam istediğin gibi olmayacak canın sıkılabilir

merhaba beyyineciğim.dün rüyamda yakında doğumu olacak bir akrabamızı gördüm.kendisi kedidn çok korkar.ama öğle böyle değil,görmeye bile dayanamaz.biz bi kedi görüyoruz rüyamda kuyruğuna ses çıkaran bişeyler takmışlar ben midye kabukları diye hatırlıyorum böyle birbirne eklenmiş bi sürü midye kabuğu.şişe geçirmişler,işgence yapmışlar yani kediye.kediden korkan arkadaşım tutup çıkartıyor birz da kan çıkyo.bi anlamı varmı cnm,bu rüyanın..

dayım annem kardeşlerim ve ben balık tutuyoruz iskelede.gecenin bilmemkaçı saat.ama baya karanlık.oltayı bana veriyor biri ben atamıyorum uzağa.yan tarafa geçiyorum yan tarafta olta atılı bekliyor dayım.artık balık gelmiyor gidelim derlerken ben yan tarafa geçiyorum oltamı attıgım gibi bir sürü balık çıkıyor.büyüklü küçüklü.seviniyoruz bende şans var diyorlar.sonra bir daha atıyorum bir daha çıkıyor.allah allah diyorum dayımınkine gelmedi bana geldiler.bakıyorum balıkların hepsi ölü.gözleri açık mavi ölü gibi bakıyorlar.sonra bir daha atıyorum 3 tane piranha ölüsü çıkıyor.birinin karnında iğne izi var yani biri bu balığı yakalamış geri bırakmış gibi.annem bunlar ölü olmasaydı şimdi her şeyi yerdi piranha her şeyi yer ama bak ölü işte diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…