T çizgisi C Çizgisinden daha koyu oldu.

Gulsen91

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
12
4
32
Kizlar merhba reglim bittikten sonra ovulasyon testi yapıyorum her zaman c daha koyu t silik oluyordu. Bu defa t daha koyu c silik oldu? Sizce ne anlama geliyor? Beklemediğim bir durum ve çok şaşırdım. Hamilelik için mücadele ediyorum. Polikistik var bende.

Yumurtlama olmuş işte canım değerlendir mutlaka yarın da tekrardan yap takip et silikleşene kadar değerlendir inşallah tutar bu ay hayırlısıyla

Yumurtlama olmuş işte canım değerlendir mutlaka yarın da tekrardan yap takip et silikleşene kadar değerlendir inşallah tutar bu ay hayırlısıyla
Çok tesekkur ederim canim.Bende yumurta çatlaması pek mümkün olmuyordu. Öyleyse çok şükür. Mücadelem sonuç vermiş.Allah bebek isteyen hər kese sağlıklı bebek nasib etsin inşallah

Çok tesekkur ederim canim.Bende yumurta çatlaması pek mümkün olmuyordu. Öyleyse çok şükür. Mücadelem sonuç vermiş.Allah bebek isteyen hər kese sağlıklı bebek nasib etsin inşallah
Aminn inşallah birde muhakkak sağlıklı beslenmeye çalış internetten araştır tutunmayı kolaylaştıran yiyecekler diye onları tüket hayırlısı olsun hakkında

Aminn inşallah birde muhakkak sağlıklı beslenmeye çalış internetten araştır tutunmayı kolaylaştıran yiyecekler diye onları tüket hayırlısı olsun hakkında
Bir aydan fazladır diyet yapiyorum sağlıklı besleniyorum ve çok yürüyüş yapıyorum. Keçi boynuzu, havuç, zeytin yağında incir tüketiyorum. Bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…