Makyaj Ürünleri Suya dayanıklı bir kaş kalemi var mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sszs

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
185
16
Mrb.arkadaşlar.Önümüğz yaz kaşlarımda seyreklik var kalemle araları dolduruyorum ama;yaz geliyor deniz falan derken...Suya dayanıklı kaleme ihtiyacım var kullanıp da suya dayanıklı dediğiniz kaş kalemlerini önerirseniz sevinirim.Tşkkr.

Selam tatlım,

Aynı sorun bende de var, geçen ay internette bir blogda Kryolan'ın HD Skinliner'ını önerdiklerini gördüm. Mecidiyeköy'deki Kryolan'a koştum ancak yoktu ellerinde, Mayıs'ta gelir demişlerdi, bir daha da gidemedim.. Blogun adresi şu : Makyajlı Kız » Blog Arşivi » Kryolan Hd Skinliner 71

Satışçı hanım'a da sordum, suya son derece dayanıklı olduğunu, kesinlikle çıkmadığını gene Kryolan'ın özel makyaj çıkarıcısıyla çıkabileceğini söyledi. Henüz alıp deneyemediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum, ancak internette araştırırsan tavsiye eden bir çok kişiye denk gelebilirsin.

Duyarlı davranışınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Mrb Duygu Hanım.Ben suya dayanıklı göz kalemi olarak lancome yi düşünüyorum ama;kaş kalemi için suya daynıklı demiyor sadece kalıcı diyor.Ondan sizlere sorma ihtiyacı duydum.Suya dayanıklı göz kalemi isterseniz lancome derim,henüz almadım ama;düşünüyorum.Kaş kalemide önerdiğiniz kryolanı almayı düşünüyorum tşkkrler.

Ne demek yahu :) Ben de üşenmeyip gideyim bu ara Profilo'ya da alayım..

Sevgiler,

Satışçı hanım'a da sordum, suya son derece dayanıklı olduğunu, kesinlikle çıkmadığını gene Kryolan'ın özel makyaj çıkarıcısıyla çıkabileceğini söyledi. Henüz alıp deneyemediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum, ancak internette araştırırsan tavsiye eden bir çok kişiye denk gelebilirsin.[/QUOTE]

Ben de akmayan bir kaş kalemi arıyordum. Öneriniz için çok teşekkürler.

Ben de akmayan bir kaş kalemi arıyordum. Öneriniz için çok teşekkürler.[/QUOTE]
O halde hem kalemi hem de çıkarıcısını bulmak lazım.tşkkr

Evet Duygu Hanım ben de bu 2 gündür hem mecidiyeköy hem de nişantaşını aradım hiçbirindede bu ürün yoktu 1 aya gelir dediler.

Kryolanın kaş kalemini bulamadım dioru aldım hem 50 liraya fakat suya dayanıklı çıkmadı

slm-fahriye33
üstünden-uzun-bir-zaman-geçmiş-ama-kryalon-kalemi-alıp-denedinmi-acaba?

Ben de akmayan bir kaş kalemi arıyordum. Öneriniz için çok teşekkürler.[/QUOTE]

O kadar Kroylan ürünü kullanıyorum. Bu ürünü ilk kez duydum mutlaka deneyeceğim.

flormarın kaş kaleminden çok memnun kaldım, yüzümü yıkarken kaşlarımı özellikle sabunlamazsam çıkmıyor, bi deneyin derim

flormarın kaş kaleminden çok memnun kaldım, yüzümü yıkarken kaşlarımı özellikle sabunlamazsam çıkmıyor, bi deneyin derim

Ben kullanmadım hiç ama flormarın öyle bir ürünü olduğunu duymuştum canım

Bende flormarınkini kullanıyorum suya dayanıklı değil yüzünü elinle ovarak yıkarsan çıkıyor bence. Ama gün içerisinde oldukça kalıcı vede fiyatı çok uygun 5 tl bir şeydi sanırım ben aldığımda

aynen.. bende seyrek kaşlıyım ve kalemle hergün mutlaka rötuşlarım evde dahi olsam. o yüzden cevapları bende merak ediyorum,havada karada çıkmayan bişey lazım .birde bulaşmazsa on numara olur cidden:)

flormardan kas farı aldım rengı guzel cok dogal duruyor ama yıkayınca cıkıyor bende kas kalemı arayısındayım hafta sonu essencenın standında gordum 5 tl ıdı ama nasıldır bılemedıgımden almadım bu haftada flormara bakıcam ...flormarınkını kullananlar yorum yazarsa cok sevınırım..

Konu sahibi 50 tl ye kalem almış onun yerine kaşına dövme yaptırabilirdi 6 aylık falan oluyor herhalde.bence daha iyi bir çözüm bende kullanırım kaş kalemi ama her zman değil

kızlaaaar sıkı durun !!!
size belkide uzun zamandır beklediğiniz müjdeyi vermek istiyorum. bende deliler gibi suda çıkmayan elleyince çıkmayan sıcak havalarda buharlaşıp uçup gitmeyen bir kaş ürünü arıyordum senelerdir! ve buldum.
gururla sunarım : b l i n c diye bir marka. eyebrow mousse. yurtdışında sephoralarda sıtılıyor burda ne yazıkkı her zamanki gibi ürünlerin çoğu satılmıyor. ordaki yorumları okuyaraktan yola çıktım. araştırdım ve çok şükür ki tr'dede satıldığını öğrendim. tanıtımını inceleyin kendi sitesinde. nette yazılan yorumları okuyun derim ingilizcesi olanlara. yorumların yüzde doksanı olumlu. olmusuz olanlarda çoğu sürmeyi becerememişler. başta zorlanabilrsiniz ama ayrı bi kaş fırçasıyla daha kolay oluyor. eliniz alışır merak etmeyin. ben denedim. yüzümü yıkıyorum ohh ne güzel boya yerinde hala. kuruyken parmaklarımla üzerinden geçiyorum hala yerinde. güneşe çıkıyorum boya yerinde uçup gitmemiş.
fiyatına gelince 44 tl ye aldım. kozmartta yüzde elli indirimden faydalanarak. bir bakın araştırın arkadaşlar. içinize sinerse alın. ama sonra beğenmesseniz beni suçlamayın şimdiden söyliiimde.
umarım alanlar pişman olmaz.
ben senelerdir denemediğim ürün kalmadı. geçen sephorada bobbi brown kaş farı denedim 145 tl , eve gelene kadar boya kalmadı inanın. hava sıcak herşey buharlaşıyor.
ama ilk defa bir ürün için gönül rahatlığıyla ohhhh süpermiş yaaa diyebildim.
henüz havuza denize girmedim ama şu ana kadar gördüğüm dayanıklık bile yeter. eminim havuzdada çıkmaz ıslakken sürtmedikten sonra.
blincturkey sayfasına bakın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…