Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sütyen takmamak büyütür mü

gzllk0712

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
14
1
kızlar bikaç haftadır sütyensiz geziyorm çok rahat ettim.göğüslerim sarkar mı acaba?gece takmayın diyorlar diye hepten çıkardım ben:)

bacım bir gazetede okumuştum ben sütyen takmak tam tersine göğüsün sarkmasını hızlandıran kasların tembelleşmesine neden olan bi olaymış... yatarken kesinlikle tavsiye etmiyorlar.. sadec mecbur kalırsan işte dışarı çıkınca felan takın diyorlar bende o haberden sonra sedece dışarı çıkınca takmaya başladım inanılmaz bir rahatlık ve göğüsümde gayet normal gözüküyor ki benim bedenim 90 :)

aynen öyle... evde felan sadece sporcu atletleri varya yarım böyle, onu kullanıyorum tavsiye ederim hem çok rahat hemde yazın çok ideal...

büyütmez, yer çekimine yenik düşer. benimkiler öyle oldu. ama zararlı diye dışarı çıkmadan çıkmaya takıyorum. göğüsler fora dolanıyorum evde

ne zamandır takmıyorsun?yani südyensiz durduğundan beri büyüme oldu mu hiç?

tatlım 3 seneden fazladır sütyeni sadece dışarı çıktığımda takıyorum ama benim büyük olması aileden genetik anneminde ananneminde kuzenlerimin de göğüsleri 90-100 arası ama bu büyük olma durumu oldukça zor oluyor özellikle yazın ve sırt ağrısına neden oluyor fazla uzun değiliz hatta kısa denilebiliriz ve oldukça çelimsiz bi yapımız var ama maşallah memeler almış gitmiş başını yani aslında orantılı değil vücudumuzla ... memelrinn küçük büyük olması önemli değil önemli olan bedeninle orantılı olması ... orantılıysan eğer hiç problem etmene gerek yok tatlım ... birde özel masaj teknikleriyle biraz büyüme sağlanablir göğüslerde..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…