Sütyen takmak istemiyorum :(

SenemOren

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2012
25
7
Merhabalar :) foruma yeni katıldım 16 yaşındayım 43 kiloyum ve yaklaşık 1.70 boyum var. Göğüslerim 75 beden ama sütyen kullanmadığımda minicik duruyor. Aslında o halinden gayet memnunum ama sütyen kullanmazsan sarkar diyolar bu yüzden kullanmaya karar verdim ama sütyen taktığımda göğüslerim çok büyük ve dik görünüyor bu görüntüden hoşlanmıyorum. Anneme söyleyemiyorum konuşamıyorum onunla böyle şeyler :$ tek başıma da alamam napıyım bilemedim nasıl sütyen kullanayım napayım yardımcı olursanız çok sevinirimm (

ah ahhh.. o yaşlardaki halim aklıma geldi birden... ben de gıcık olurdum o zaman.. zamanla alışıyorsun tatlım.. desteksizse büyük göstermiyordur sadece kalıp gibi durduğundan sen öyle hissediyorsundur.. çok sert değil de daha yumuşak olanlardan al.. bir de annenden çekiniyorsa( ben de o zamanlar çok çekinirdim) senden büyük kuzenin, ya da teyzen, halan varsa yakın olduğun onlarla git almaya istersen..

yokki hiç öyle samimi olduğum insanlar neyse alışıcaz artık

merhaba cnm bence senin problemin göğüslerinin küçük olması olmayabilir 170 boyunda 43 kilo isen çok zayıfsın belki normal kiloya gelirsen göğüslerinde büyüyebilir bu kilodayken sağlıksız bir görüntü çiziyor olmalısın ben senin yaşındayken 48 kiloya düştüğümde çok zayıfladım kilo almam lazım diye uğraşıyordum üstelikte boyum 168

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…