Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sütyen göğüsün büyümesini engeller mi?

Çok güzel bir fotoğraf ama göğüsler silikon hehehe eğer abla 14 yaşında çekilmiş bir resim olduğunu iddia ediyorsa çok güzel photoshop yapılarak yüzü sonradan eklenmiştir çünkü bakın aranızda iri göğüse sahip olan arkadaşlar varsa göğüslerin göğüs kaslarından itibaren dolgun olduklarını yani böyle top gibi durmadıklarını onaylayacaklardır.Ne yazıkki silikon olayında yapılan en büyük hata bu :)Sütyenlerin gelişime engel olduğunu sanmıyorum tam tersi biçimlendirir diye biliyorum bu yüzden göğüslerim çıkmaya başladıktan sonra daima özel çamaşırlar kullandım.Bu arada aranızda ilkokula giderken göğüslerim çıktı diyen arkadaşlar var hayret ettim çünkü ben lise çağlarında başladım gelişmeye anlaşılan biraz ehlikeyfmişim hatta kısa boylu olmamdan korkuyorlarmış ama şu an boyum 1.82 kilom 52 göğüs bedenim 80 sanırım bu kiloya daha büyük göğüs olmasıda mümkün değildi ama ilaçlar vs ile bakacağız icabına :)Bazı arkadaşlar daha ne istiyorsun diyecekler ama omuzlarımda çok geniş dolayısı ile göğüsler arada kayboluyor

dogru olablr cnku bn 15 ysma kdr fln takmadm bnm goguslerm 13 yasmda ckmaya baslamstı su anda 80den tasıo ve 17 yasmdaym =)

kızlarr benim 9 yaşında başladı göğüslerimin büyümesi o zamandan şimdiye kdar hiç bişi olmadıı tahtaa gibiyimmm halaaa

sütyen takmak göğüslerin büyümesine engel olsaydı benim şu an pamela anderson gibi olmam lazımdı.hiç sevmem sütyen takmayı eve gelince ilk çıkardığım odur.sadece dıişarı çıkarken takarım.baya bi küçükler benimkiler.ama kardeşim sütyensiz bile yatmaz göğüsleri baya büyük.sanırım yapıyla alakalı

anm dikkat et ilerde sarkmasın

ben ilkokuldayken çıktı gögüslerim niye illa lisede mi çıkıyor
hatta hafif balık etliydim lise1de 85 takıyodm dolgundum ama zayıflayınca 75 takıyorum artık şekli çok güzel ama daha dolgun olmalarını isterdim

olabilir bende ilk çıktıklarından beri sutyen kullanırım yaklaşık 13 yaşımdan beri ve küçücükler hatta 15 yaşımda destekliye başladım ben sanırınm iyice sıkıldı zavallıklar

göğüslerim çıkmaya başladığından beri sütyen kullanıyorum. 85 ler şuan. sütyensiz dolaşamıyorum eksik hissediyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…