Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sütyen göğüsün büyümesini engeller mi?

kızlar pek anneyle alakası yok bence anneminkiler küçük ama benimkiler 90 yani.kuzenimin çok küçüktü sütyen takıp takmama yöntemini defalarca denedi ama olmadı büyümedi tamamen yapıyla alakalı bence..

bencee bende popo yok gogus var doksan takiyo sudyeni otuz dort giyiyorum pantolonu genetik mi bilmem ama buyuk olmasini istiyorum biraz opt hepinizi

bende ilk çıkmaya başladıklarında 13 yaşındayken kullanmıştım o zaman 70 oluyodu ve şimd 15 yaşındayım hala öyleler büyütmeye çalışıyorum. zannedersem etkiliyor sütyen takmak :/

bencede sütyenle alakası yok hormonların çalışmasıyla alakalı..bende kiloluydum orta okulda en güzel gelişme çağında salak gibi rejim yaptım göğüsler küçük kaldı halbuki ilkokulda sınıfta ilk benim göğüslerim çıkmıştı..şimdi Allah a şükür fiziğimden çok memnunum 3 yıldırda hep aynı kilodayım ama olan benim memişlere oldu..bakalım çok geç değil 19yaş belki acık daha büyütürüz..

ırsi bişe bu naparsak yapalım keşke anne tarafına çekseydim azcık büyük olurdusırnaşık şeyama şunu farkettim kalçası büyük olanların göğsü küçük göğsü büyük olanların tam tersi bende de öyledekaydirigubbakcemile3

yok arkadaşlar bunlar faso fiso ben sadece iki senedir sütyen kullanıyorum 21 yaşındayım..ama malesef benimkilerde küçük tamamen yapı bence

arkadaşlar genetik faktör önemli tabi ama genetik deyince anne anlamayın hemen.
halalara teyzelere vs. de çekebilir göğüsler, belli olmaz.

valla bilmiyorum ama bende baya erken yaşta kullanmaya başladım....şimdi de büyük değil benimkiler...ama bundan sepep böyle mi bilmiyorum

alakası yok kızlar benim ikizim sütyenlerini hiç çıkarmaz ve bugüne kadarda hiç onlar olmadan yatmadı ben hiç sütyenle yatmadım rahatsız oluyorum ama benimkiler 75 onunkiler nerdeyse 85 ne diyorsunuz buna

bence bunları tek tek ele almamak lazım hepsi bir bütünün parçaları benimde göğüslerim ilk çıkmaya başladığında büyük olacak kadar hızlı gelişti 1-1,5 yıl lambada kullandım ancak sonra südyen kullanmaya başladım ondan sonra fazla da gelişmediler.. ben genelde sıkı südyenler tercih ederdim kip durması için ama keşke etmeseymişim...südyen takmak kadar nasıl südyen kullandığımızda önemli çok sıkı olmamalı göğüs ve beden ölçüsü tam oturmalı dar veya göğüse tam oturmayan südyenler zararlı...gelişme çağındaki bir akrabamız için iç çamaşırı alırken satıcı kadına gelişimine etki etmesin dedik yarım atlet aldık o da telliler gelişmesine etki eder dedi ne kadar doğru bilmem..bence biraz yapı meselesi biraz genetik birazda bize bağlı yediğimiz içtiklerimiz bile beyindeki o göğüs gelişimini sağlayan hormonu etkileyebiliyor. hani yapı itibariyle küçük olacaksa südyen takmamak onları büyütmez ancak gelişebilecek yapıdaki göğüslerin gelişimini yavaşlatabilir bence...birde gelişme çağında rejim yapmak da sakıncalı kilo verilir ama vücut o dönemlerde şekil almaya başlıyo rejimde dengeyi bozuyor olmalı ... şu görüşede katılıyorum poposu büyük olanların göğüsleri küçük yada eh işte normal sayılabilecek büyüklükte göğsü büyük olanlarında kalçaları öyle ikisi bi arada çok nadir..Arkadaşlar ne yaparsanız yapın önce inanın inanmak başarmanın yarısıdır yaşı genç olan arkadaşlar sonuç alabilirsiniz 20 li yaşların başlarına kadar gelişme her ne kadar yavaşlamış olsada devam ediyo..herşey beyinde bitiyo sonra içten beslenme dıştan yağ-masaj vs...suna dumankaya 8 şeklinde her gün masaj yapın etkili demişti ama benim için çok geç siz elinizden geleni yapın olmuyosada kendinizi sevin vücudunuzla barışık olun demekki ne yapsanız olacağı buymuş..bence fazlada dert etmeyin sağlıklılarsa şükredin!!! göğsünün 1'i yada 2si birden alınanlar var olanıyla yetinin:)
biraz gevezelik ettim ama bir kaç yıldır internet kitap gazete mecmua ne bulduysam bu tür konuları okumusumdur bildiklerimi sizinlerle paylaşmak istedim
Sevgiyle Kalın..

kesinlikle enngellio arkadaşlar....ben küçklüğümden beri büyük göğüslerim olsun istemişimdir...ama maleseff çok küçük15 yaşalrında fln sütyen takmya başaldım...gelişme çağlarımda yaini....şimdi çok pişmanmm...şuan sadece dışarı çıktığım zamn sütyen kullanıyorum..evin içinde arım bedenlerden giyiniyorumm..belkii bi yararı olur die=)bi umut yani şuan 19 yaşındayım:)

anneylede alakası yok benim annem 58 yaşında hala büyük ve dik göğüslere sahip 3 çocuk annesi ama maşallah ama bende tın bişi yok

genetik sebep olsa canım..benim annede halada teyzede kuzenlerde hep büyük göğüslü..ben kendimce bunun sebebini ergenlik çağında yaptığım rejimlere bağlıyorum..bide o zamanlar basketbol oynardım çok severdim göğüslerim büyürse ilerde rahat oynayamam büyümesinler diye sıkı sütyen takardım aman o yaşlar işte yoksa 4 yıldır topa ellediğim yok.. ta ilkokul 4 benim göğüsler çıkmıştı..ama 19 yaşındayım çokta geç değil diye düşünüyorum..biraz dolgunlaşıp şekle girmelerini sağladım..bakalım pes etmiycez..

kızlar fazla olacak ama şu haberi sizle paylaşmadan geçmek istemedim..
kim kardashian ı bilirsiniz belki..magazin kraliçesi dolgun vücuduyla konuşuluyor..göğüsleri bi hayli büyük..silikon olduğu hakkında çok dedikodu yapıldı...ama 14 yaşındaki resmiyle herkezi şaşırttı vs. diye haber çıkmıştı...

kim in 14lük resmi
anlatmak istediğim şu..biz burda sütyen göğüs büyütmesini engeller diye o kadar konuşuyoruzya..kimde haberde aynen şöyle yazmış kopyalıyorum "Kim Kardashian, "Beyler gördüğünüz resim 14 yaşında çekilmiş, ve bildiğiniz üzere o yaşta insana slikon takmıyorlar ben 11 yaşımdan bu yana sütyen takıyorum, daha söylenecek bir şey var mı" dedi.
sütyen takmaktan nefret ediyorum..ama kafam karıştı..o zaman sütyenle göğüs büyümesini engellemesinin alakası yok uzmanlar sadece göğüs kanseri riskini engellemek için yatarken çıkarın vede sıkı sütyenler takmayın diyolar o kadar..ben bi haftadır halamda kalıyorum..haliyle çay yada masaj yok.sütyensizde dolaşamıyorum..ama nedense ağrılarım daha çok arttı...sebep ne bilmiyorum ama..işe bakın ya kızlar göğüslerimiz ağrıyo bişiler oluyo diye seviniyoruz..hihoyyyt

benim göğüslerim 13 yaşlarında çıkmaya başladı ve iki sene sütyen takmadım ama büyümedilryine de gece yatarken çıkarmakt gerek dediklerini duydum

evet anneden geçiyor kişiden kişiye değişiyoo

Yok yaa alakasi yok bence benim annemin de babanneminde anneanneminde mallari yerinde bir ben damdazlak kalmisim böyle ortalikta...

Sütyen takma olayina gelince bazi kisilierden duymustum kücülttügünü de sanmiyorum gögüslerin büyüyecegi olsaydi büyürlerdi

o. çocuklarını izleyenler bilir, kalem koyma meselesini aklıma geldi göğüsler deyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…