Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sütyen göğüsün büyümesini engeller mi?

sütyen aldıgım bayan gelişim cagındayken takmamak yarım aklet tarzında olanları kullanmak gerektiğini söyledi tabi buda 13-17 yaslar arası için gecerli...

annem engeller die sölemişti bana evet bende yarımatlet kullandım bayagı bi ama sütyen yada yarım atlet kullanmazsan sarkma olur

valla bence doğru. ben çıkmaya başladığında özendim taktım sürekli, büyümedi:KK43: 70'de kaldı:KK43:((

ablam uzun bir süre hiçççç takmadı şimdi 90 kullanıyo...

benimde aynen zırrrcım
cocugum oldugunda ona taktırmıcam sırnaşık şey
bari onun ki büyük olsun ugrasmasın ben gibi

yok kızlar ya alakası ben yarım atlet kullandım lisede sütyene başladım ama yok işte...

anneden geçiyor benmkisi.85 giyiyorum .ama süteyeni mutlaka takmak lazım
belgesellerde afrika kadınları gösteriyolar çıplak dolaşıyolar sütyen takmamışlar hiç.hoş durmuyor.göğüsleri küçük birdeee

belgesellerde afrika kadınları gösteriyolar çıplak dolaşıyolar sütyen takmamışlar hiç.hoş durmuyor.göğüsleri küçük birdeee

evet anneden geçiyor kişiden kişiye değişiyoo

onların birde cok cocuk yapıp emzirdikleri için pörsümüş görüsleri :1rolleyes:

annem 85 takıyodu bende yok :1shok: anneden de geçmiyo bence. hem geçiyosa çocuğuma yazık yaw, küçük yaşından itibaren silikon parasını biriktiriyim bari naniknanik

yok zaten bnmki anneden geçmiş.onu demek istedim.çok büyük göğüs hoş durmuyo cidden.minyon tipliyseniz fazla takmayın büyük göğüsü...doğum yapınca sarkma riski var çünkü.slikonlu sütyenle zaten normal görüntü çıkıyor ortaya

anneden de geçiyo olabilir ama biz 5 kız kardeşiz 3ümüzün küçük diğer 2sinin büyük...:uhm:

ha bide göğüsleri büyütmek için bardakla göğsün üstüne bastırmak gerekiyomuş diye bişey duydum saçma geldi ama doğru olabilir mi acepp:uhm:

ha bide göğüsleri büyütmek için bardakla göğsün üstüne bastırmak gerekiyomuş diye bişey duydum saçma geldi ama doğru olabilir mi acepp:uhm:

canım ben yeni çıkmaya başladıklarında yapmıştım :roflol: komşumuz sölemişti kızına da banada bizde yapmıştık :eek: sonuç mu : ikimizinkide küçük şuan :kızgın: :kızgın:

ben ergenlikten beridir takarım ve küçük değiller.85 giyiyorum ve taşıyolar bile .takmayınca rahatsız oluyorum çünkü,alışkanlık.bu kişiden kişiye değişiyor,takarsan küçülür takmazsan büyür diye bişey yok.

canım ben yeni çıkmaya başladıklarında yapmıştım :roflol: komşumuz sölemişti kızına da banada bizde yapmıştık :eek: sonuç mu : ikimizinkide küçük şuan :kızgın: :kızgın:

bardak değil orta boyutta bir kase bastırılıyor diye duymuştum ben.bardak küçük olunca etkisi öyle olmuş olabilir mi?+şimdi denesek işe yarar mı?lülülülülülü

Yok anacım sutyen filan ne etki edicek, bahane aramayalım küçük işte :teytey::dance:

kızlarrr hormonlarımızla alakalı benimde ufacık işte.
rahmetli ananemin kocamandı kafam kadardı anneminde tam tesi küçük
sutyenle alakalı degil yaniii bence hormon meselesi
heee bide bu ölçme meselesine gelince ufakken fincan la ölcelsen gögsünü küçük kaseyle ölçelsende büyük olur derlerdi :)))

Bende çıktıklarında hemen taktım sütyen heves işte o zaman güzel duruyo diye . Şimdi çok pişmanım keşke takmasaymışım diyorum kızlar bence anneden de geçmiyo annemin 90-95 civarı ama benim minicik mandalina kadar

X